pnące róże Coral Dawn
róże pnące Coral Dawn
Róże pnace Coral Dawn
Coral Dawn róże pnące
pnące róże Coral Dawn
róże pnące Coral Dawn
Róże pnace Coral Dawn
Coral Dawn róże pnące

CORAL DAWN

4 Opinie
14,95 zł
Brutto

PACHNĄCE RÓŻE PNĄCE W KOLORZE KORALOWYM, ODPORNE

Dostępność
doniczka 2 L - przyjmowanie zamówień od 1 lutego
Wysyłka
ok. połowy marca

Zapytaj o odmianę

Zapytaj o odmianę

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Opis

CORAL DAWN - pachnące róże pnące

cien róze

Róża tej odmiany została wyhodowana w 1952 roku i wprowadzona do obrotu przez znaną amerykańską szkółkę Jackson & Perkins, w której otrzymała imię jakie nosi do dziś. Coral Dawn to raczej duże pnącze, które produkuje wspaniałe kwiaty w bogatym kolorze różowo - koralowym, jaśniejące, im bliżej do krawędzi płatków. Kwiaty posiadają kulistą formę. Pachną. Lepiej zachowują się w słoneczną pogodę, na deszcz raczej wrażliwe. Pojawiają się pojedynczo albo w grupach do 7 szt. (zazwyczaj po 3), z wiekiem wypalają się do blado - różowych. Na jaskrawym świetle słonecznym kwiaty mogą nawet lekko płowieć. Zawiązuje grube, okrągłe owoce. Liście ciemne, błyszczące, odporne na zachorowania. Podobna do New Dawn od której pochodzi, ale kwiaty ma bardziej pełne a sam krzak jest bardziej gęstszy i gałęzisty. Pędy dość kolczaste. Kwitnie do pierwszych mrozów.

Zastosowanie: Może być sadzona w zacienionych miejscach ogrodu. Dobrze rośnie przy niewysokim oparciu jak i udaje się prowadzona w formie kolumnowej. Może rosnąc bez podpory jako forma krzewiasta.

Rośliny rodzicielskie: siewka New Dawn x nieujawniony żółty mieszaniec herbatni

Pochodzenie: Boerner, USA 1952

zalety róży Coral Dawn róże pnące odmiana Coral Dawn

Coral Dawn róże pnące

róże pnące Coral Dawn

Opinie

4 Opinie

Dzień dobry, Dziękuje za świetnie zrealizowane zamówienie. Róże przyjechały szybko i dobrze zabezpieczone. Sadzonki są zdrowe. Jestem bardzo zadowolona z transakcji.
o

Dziękuję za róże dostałam przesyłkę w dobrym stanie,pozdrawiam,
o

Róże dotarły zgodnie z zapewnieniami świetnie zapakowane i w ekspresowym tempie, teraz tylko czekać na pierwsze kwiaty :) Polecam!
o

Zycze Panstwu wszystkiego najlepszego z pocztowka w zalaczniku, na ktorym pokazane zdjecie Coral down, ktore kupowalem u panstwa w Pazdzierniku, okazalo sie, ze w Wietnamie swietnie rozwiaja sie w tej porze, wszystkie rosliny w tej chwili sa zdrowe. Trzeba obserwowac jak przezyja w Maju temp. do +39oC.
o

Polecamy również

Produkt dodany do Ulubionych