CZAS I KOSZTY DOSTAWY

WYSYŁKA RÓŻ W DONICZKACH

Róże sprzedawane w pojemnikach można wysadzać do gruntu w dowolnym momencie w ciągu całego sezonu wegetacyjnego.

Ze względu na różne gabaryty nie można połączyć w jednym zamówieniu zakupu róż piennych i zwykłych. Prosimy o złożenie osobnego zamówienia na róże pienne i pozostałe róże.

 

Do każdej paczki dołączamy ulotkę zawierającą porady dotyczące sadzenia i pielęgnacji róż. W pierwszej kolejności realizujemy zamówienia opłacone z góry. Zaksięgowanie wpłaty potwierdzamy emailem. Kolejnego e-maila wysyłamy z informacją rozpoczęciu realizacji zamówienia. Następnie informowani są Państwo bardzo szczegółowo o statusie przesyłki przez firmę kurierską GLS. Po odebraniu od nas paczki przez kuriera zwykle na drugi dzień róże są już na miejscu. 

 

cennik wysyłki róże doniczkowe pienne 3,5 L cennik wysyłki róże doniczkowe zwykłe

 

 

róże przykladowe sadzonki przykladowe róże pienne

 

Wybieramy z dużej ilości zawsze najładniejsze sadzonki

 

 kreska róze

Nasz sklep internetowy powstał z myślą o Tobie. Byś mógł zakupić wysokiej jakości sadzonki róż bezpośrednio od producenta. Szkółka Róż Rozaria to wielopokoleniowe gospodarstwo ogrodnicze specjalizujące się w uprawie róż. Wysyłkowa sprzedaż róż prowadzona jest z "gołym korzeniem" jesienią oraz wiosną w doniczkach. Róże to nasza specjalność.

Wszystkie teksty, zdjęcia, reklamy i inne informacje o produktach widoczne na rozaria.pl, w szczególności ich opisy, parametry użytkowe oraz ceny, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Zawartość rozaria.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.

Użytkowanie www.rozaria.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy Shoper.pl