róże dzikie/naturalne

róże dzikie/naturalne

KARPATIA

róża Karpatia
21,00 zł
12 Komentarzy
RÓŻE JADALNE O NAJWIĘKSZYCH OWOCACH, BARDZO ZDROWE
róże dzikie/naturalne

KAZANLIK

róża Kazanlik
21,00 zł
10 Komentarzy
RÓŻE DAMASCEŃSKIE IDEALNE NA OLEJEK RÓŻANY I PRZETWORY

Postaw na dzikie róże w swoim ogrodzie!

Jeżeli cenisz sobie naturalne podejście do roślin w ogrodzie i lubisz bujne krzewy, to dzikie róże będą idealnym gatunkiem dla Ciebie. Te kwiaty dają zachwycający efekt, tworząc niezwykle barwny i obfity nieład pełnych pąków i zielonych liści.

Chociaż nazwa wskazuje, że dzikie róże są trudne do okiełznania, to tak naprawdę jest wręcz przeciwnie, a kwiaty te można bardzo ładnie wkomponować w nawet najbardziej uporządkowany ogród. Większość gatunków natomiast wyróżnia łatwość w uprawie oraz wysoka odporność na mróz i choroby, co sprawia, że rośliny bez problemu przetrwają wiele lat.

Wśród dostępnych w naszym sklepie odmian znajdziesz klasyczne ozdobne kwiaty, jak i gatunki jadalne, które sprawdzą się nie tylko do ozdabiania potraw, ale też do produkowania zdrowych i smacznych przetworów. Dzika róża będzie ładnie i ciekawie wyglądać zarówno na małej, jak i dużej przestrzeni.

Róże, które przyciągają wzrok!

Większość gatunków dzikich róż jest bardzo okazała i może osiągać nawet do 200 cm. Dlatego często wykorzystywane są do formowania żywopłotów, ozdabiania ogrodzeń, czy na solitery. Takie odmiany jak Kazanlik czy Pink Grootendorst mają bardzo obfity kwiatostan — w okresie kwitnienia prawie cała roślina pokryta jest barwnymi pąkami.

Naturalne, dzikie róże są też dobrym rozwiązaniem, jeżeli poszukujesz efektownych roślin, które będą tanie. Wszystkie dostępne w naszej szkółce okazy mają bardzo atrakcyjne ceny, a bujne kwiaty przy odpowiedniej pielęgnacji będzie można podziwiać przez wiele lat.

Produkt dodany do Ulubionych

Niniejsza witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie i w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. Jeśli nie akceptujesz opuść tę stronę internetową.