Poznaj tajemnice uprawy i piękna róż!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymaj darmowy ebook: Szepty Ogrodu - Tajemnice uprawy i piękna róż oraz unikalny kod promocyjny!

ebook - szepty ogrodu

Z e-booka dowiesz się m.in.

jedynka roze

Jaką odmianę róż wybrać i zaplanować układ ogrodu różanego

dwojka roze

Jak pielęgnować róże od A do Z (przycinanie, podlewanie, itp.)

trojka roze

Jak przygotować róże na zimę

czworka roze

Jak dobierać róże na śluby i specjalne okazje

piatka roze

Zwalczanie chorób i szkodników

szostka roze

Inspiracje i pomysły na planowanie różanego klombu

Opinie klientów

cudzyslow1

"Super poradnik, polecam laikom i bardziej wdrożonym w uprawie róż i nie tylko. Wszystko w jednym miejscu, porady, wskazówki. Ta książka w łatwy i przejrzysty sposób prowadzi krok po kroku co zrobić z różą od zakupienia, po wybranie miejsca, gleby, środków ochrony i przede wszystkim cieszenia się widokiem I zapachem pięknych różanych kwiatów."

wiola opinie

Wioletta Łukasik

cudzyslow2

"Książka o różach, którą właśnie przeczytałam, to prawdziwa uczta dla miłośników tych pięknych kwiatów. Autorka dokładnie opisała różnorodność odmian róż, ich historię i znaczenie w ogrodach oraz kulturze. Fascynujące fakty o różach oraz praktyczne porady dotyczące uprawy i pielęgnacji są nieocenione dla każdego ogrodnika. To inspirujące źródło wiedzy, które sprawiło, że moja pasja do ogrodnictwa rozkwitła jeszcze bardziej. Gorąco polecam tę książkę wszystkim, którzy kochają piękno róż!"

beata opinie

Beata Grzelak

cudzyslow3

"Pani Kasia w przystępny sposób przedstawia fascynujący świat róż, różnorodność odmian i porady dotyczące uprawy. Dowiedziałem się wielu ciekawostek na temat róż i teraz patrzę na nie zupełnie inaczej. To inspirująca lektura dla każdego ogrodnika i pasjonata kwiatów!"

bogumil opinie

Bogumił Czubak

ODBIERZ

darmowy e-book oraz unikalny kod promocyjny

PS. Nie wysyłamy miliona wiadomości - sami nie lubimy spamu ;)

Produkt dodany do Ulubionych