rok: 2023 - 2022 - 2021 - 2020 - 2019 - 2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012

cień róze

linia

Sadzonki piękne, dorodne, zdrowe, bardzo dobrze zapakowane na czas transportu. Warto podkreślić fachową obsługę i doradztwo. Serdecznie polecam 🙂. Anna O. Wojcieszyce, 09.04.202r.

linia

Dzień dobry. Zamówienie przyszło bardzo szybko. Rośliny ładne i zdrowe. Przesyłką dobrze zabezpieczona. Dziękuję Państwu serdecznie i do następnego zakupu ☺️☺️☺️. Anna C. Warszawa, 09.04.2024r.

linia

Szanowni Państwo, zamówienie dotarło w umówionym terminie i bardzo mnie ucieszyło. Wszystko ekstra zapakowane i nic się nie uszkodziło. Rośliny już zaczęły się przyjmować, więc na pewno są dobrze odżywione. Dodatkowo pomocny był e book o uprawie róż. Jestem zadowolony z zamówienia i obsługi klienta. Na pewno jeszcze skorzystam. Z ukłonami. Jakub R. Dźwierzuty, 08.04.2024r.

linia

Dzień dobry, pierwszy raz zamówiłam od Was sadzonki róż gdyż czytałam wiele dobrych opinii o Waszym sklepie. I rzeczywiście przyszły piękne, zdrowe, rozkrzewione, zielone sadzonki z niesamowicie rozwiniętym systemem korzeniowym. Posadziłam wedle instrukcji i przyjęły się wszystkie. Zapakowane perfekcyjnie, tak aby mogły oddychać. Mam już listę kolejnych ulubionych róż ale na razie nie wszystkie są u Was dostępne. Dziękuję i pozdrawiam, Iwona H. Majdan Górny, 08.04.2024r.

linia

Dzień dobry, jestem mile zaskoczona szybkością realizacji zamówienia. Sadzonki dorodne, dobrze zabezpieczone na czas transportu. Kontakt telefoniczny z Państwem na wysokim poziomie. Na pewno jeszcze zamówię u Państwa róże. Pozdrawiam Dorota A. Dąbrowa Górnicza, 08.04.2024r.

linia

Wysyłka róż w dobrze zabezpieczonym kartonie. Róże wyglądające na zdrowe, szybko zaczęły wypuszczać pąki. Polecam Szkółkę, profesjonalizm i godny polecenia. Robert M. Radom, 07.04.2024r.

linia

Dzień dobry, zamówione róże Queen Elizabeth dotarły bardzo szybko. Paczka była dobrze zabezpieczona. Korzenie były lekko wilgotne, czyli tak jak powinno być. Do czasu posadzenia (2 dni) korzenie zabezpieczyłem wilgotną szmatą. W już drugim dniu od posadzenia (termin sadzenie kwiecień) pojawił się nabrzmiałymi pąk. Jestem zadowolony. Pozdrawiam, Marek K. Grójec, 07.04.2024r.

linia

Dzień dobry. Zamówione róże dojechały doskonale zabezpieczone w terminie jaki oczekiwałam. Śliczne sadzonki , pozostaje tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać na kwitnienie. Gorąco polecam! Magdalena B. Turek, 06.04.2024r.

linia

Róże dotarły w bardzo dobrym stanie. Opakowane bardzo solidnie. Od razu zostały posadzone i już się rozwijają. Kupiłem w Rozarii około 20 róż w 2023 roku. Wszystkie się przyjęły, wspaniale kwitły. Dziękuję i pozdrawiam. Andrzej Ł. Poznań, 05.04.2024r.

linia

Szanowni Państwo, dziękuję za szybką i profesjonalnie wykonaną dostawę. Róże przyjechały dobrze zabezpieczone, sadzonki bez zastrzeżeń; mam nadzieję, że dobrze się przyjmą i szybko zakwitną.  Mogę z czystym sumieniem polecić Państwa jako producenta i sprzedawcę. Pozdrawiam serdecznie:-). Małgorzata K. Pila, 05.04.2024r.

linia

Zawsze bardzo miła i profesjonalna obsługa. Usługi na bardzo wysokim poziomie. Przesyłki zawsze docierają na czas starannie zabezpieczone na okres podróży. Jestem klientem od pięciu lat nigdy się nie zawiodłam i szczerze polecam. Joanna B. Kotórz Mały, 05.04.2024r.

linia

Dzień dobry, piszę już po posadzeniu róż i po tym jak zaczęły wykazywać oznaki wzrostu. Róże przyszły szybciej niż się spodziewałam, były opisane jako wysyłka w drugiej połowie marca i faktycznie zostały wysłane po 20. marca. Róże były dobrze zabezpieczone na podróż. Plus za dostarczenie informacji jak je posadzić. Wymoczyłam je zalecane 2h i następnie posadziłam. Już po kilku dniach widać było że zaczynają wypuszczać pędy. Teraz po kilku tygodniach mogę śmiało powiedzieć że jest szansa że się przyjęły z czego bardzo się cieszę. Nie mogę się doczekać kwiatów! Bardzo dziękuję za realizację zamówienia 😊 pozdrawiam. Katarzyna N. Wrocław, 04.04.2024r.

linia

Witam, róże przyszły w dobrej kondycji, korzenie były solidnie zabezpieczone. Czekam wiec niecierpliwie na pierwsze kwiaty. Dziękuje bardzo i pozdrawiam serdecznie. Jan R. Kędzierzyn - Koźle, 04.04.2024r.

linia

Szanowni Państwo, jestem typowym amatorem bez większej wiedzy i doświadczenia w zakresie uprawy i pielęgnacji róż. Jeszcze przed jakimkolwiek zakupem, kierując się chęcią uzyskania pięknych rabat, skontaktowałem się e- mailowo z szkółką różaną Rozaria, zwracając się z prośbą o doradztwo w zakresie doboru odpowiednich odmian do warunków ogrodowych w moim ogródku. I bez wątpienia było to bardzo trafne i rozsądne rozwiązanie. Fachowe i rzeczowe doradztwo, miła obsługa i bardzo dobrze zabezpieczone przesyłki.  Poza tym szkółka prowadzi swoją stronę na FB, a tam co chwila publikowana jest cała masa praktycznych informacji i porad na temat "co i jak żeby było dobrze". Ponadto nawet w trakcie sadzenia dzwoniłem do Pani Kasi i pytaniami " czy na pewno dobrze to robię " itd. Naprawdę polecam tą szkółkę  i dodam, że wszystkie moje sadzonki ( około 20 sztuk) pięknie się przyjęły. Pozdrawiam serdecznie. Piotr P. Piecowice, 03.04.2024r.

linia

Otrzymałem bardzo dobrze zapakowane ,nieuszkodzone , dlatego mogę polecić je miłośnikom Róż. jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy je wszystkim miłośnikom róż. Dziękuję bardzo i pozdrawiam Grzegorz Ł. Marzenin, 03.04.2024r.

linia

Dzień dobry. Jestem bardzo zadowolona z zakupu, róże ,, przyszły'' w idealnym stanie, bardzo dobrze zapakowane. Już posadzone i czekam na efekty, moje róże są pierwszym zakupem u Państwa, ale zapewne nie ostatnim. Dodatkową zaletą jest przystępna cena. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie. Danuta N. Włocławek, 03.04.2024r.

linia

Dzień dobry! Przesyłka dotarła w bardzo dobrym stanie (krzaczki zabezpieczone folią, mokre korzenie jakby przed chwilą wyjęte z wody! zapakowane w tekturowe pudełko). Mam nadzieję, że będą dobrze  rosły, bo jakoś te kupowane w różnych miejscach nie bardzo mi się udawały. Napiszę za pół roku w jakim będą stanie. Dotychczasowa współpraca z firmą bez zarzutu. Polecam!!! Jadwiga C. Lubochnia, 02.04.2024r.

linia

Dziękuję bardzo za piękne róże, przesyłka była solidnie zapakowana dostarczona bez uszkodzeń, róże zdrowe, jestem bardzo zadowolona z przesyłki. Jest to mój pierwszy zakup w Szkółce Róż Rozaria i będę Was polecać każdemu. Katarzyna G. Lisnowo, 02.04.2024r.

linia

Dzień dobry. Moja opinia o firmie jest jak najbardziej pozytywna, przesyłka doszła szybko, bezpiecznie opakowana, sadzonki w bardzo dobrej kondycji, zdrowe, bez uszkodzeń. posadzone tydzień temu szybko rozpoczęły wegetację. Do przesyłki dołączony był e-book "Szepty Ogrodu - Tajemnice uprawy i piękna róż”  W razie potrzeby, na pewno skorzystam z usług firmy Rosaria. Anna W. Głogów, 02.04.2024r.

linia

Dzień dobry, jakość zamówionych róż bardzo dobra. Zabezpieczenie na czas transportu bez zarzutu a przesyłka błyskawiczna. Na pewno wrócę do Państwa ponownie na zakupy. Dziękuję i pozdrawiam. Elwira S. Marcinów, 01.04.2024r.

linia

Dzień dobry, realizacja zamówienia nastąpiła szybko. Rośliny przyszły bardzo dobrze zapakowane, wyglądały dobrze. Co do jakości roślin to będę mogła się wypowiedzieć jak podejmą wzrost i zaczną kwitnąć - nie mogę się już tego doczekać. Magdalena P. Złotniki, 01.04.2024r.

linia

Zamówione róże dotarły bezpiecznie zapakowane, ładnie ukorzenione. Posadziłam je na działce i czekam aż zakwitną. Jestem spokojna o efekt ponieważ dokonałam zakupu nie pierwszy raz w tej szkółce i zawsze efekt był pozytywny. Polecam zakupy w Rozarii.. Dziękuję i pozdrawiam. Bożena N. Kozienice, 31.03.2024r.

linia

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dostarczonych róż. Sadzonki przyjechały bardzo ładne, nic nie było uszkodzone. Dokładnie zabezpieczone. Jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa szkółki, ponieważ jak do tej pory wszystkie róże, które zamówiliśmy pięknie się przyjęły i kwitły. Dziękujemy bardzo😃. Agnieszka W. Wrocław, 30.03.2024r.

linia

Dzień dobry. Niniejszym informuje, że jestem bardzo zadowolona, że zakupiłam róże okrywowe Fairy w Waszej Szkołce. Sadzonki z gołym korzeniem przyjechały zapakowane fachowo. Nic się nie uszkodziło. Same sadzonki wyglądają okazale, mają wiele pędow. Zostały posadzone i mają się dobrze. Jesteście solidną, godną zaufania firmą. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam życząc powodzenia. Polecę Was moim znajomym. Krystyna S. Dukla, 30.03.2024r.

linia

Róże dotarły w dobrym stanie, są bardzo ładnie rozkrzaczone (5-7 gałązek) wyglądają na zdrowe, po posadzeniu puszczają przyrosty, już nie mogę doczekać się kwiatów i ich zapachu..., polecam szkółkę Rozaria. Małgorzata O. Garwolin, 29.03.2024r.

linia

Jestem zadowolona z mojego zamówienia w szkółce Rozaria.  Róże przyszły szybko, ładnie zapakowane, a same sadzonki duże i zdrowe. Z pewnością będę zamawiać jeszcze nie raz. Dziękuję  Anna J. Wińsko, 29.03.2024r.
Sadzonki P. Ani

linia

Witam. Róże przyszły należycie spakowane i bardzo szybko dostarczone, co nawet wywołało moje zdziwienie, jak i ogromną satysfakcję. Same sadzonki są solidne i zdrowe. Jestem zadowolona na tyle, że już złożyłam kolejne zamówienie. Najśmieszniejsze jest to, że zakładając ogród obiecałam sobie, że nie będę miała róż, ze względu na doświadczenia z poprzednich lat i duży problem z mszycami. W tej chwili mam już ok.40 róż , a że mam dwa ogrody, to pole do popisu olbrzymie. Kto nie ryzykuje ten pięknych róż nie podziwia, zarówno ich wyglądu jak i zapachu, o każdej porze dnia i w słońcu i w deszczu. Bardzo Państwu dziękuję, za ogrom pracy włożonej, abyśmy my klienci, mogli się cieszyć tym różanym pięknem. Joanna K. Gdańsk, 28.03.2024r

linia

Dobry wieczór! Dziękuję za otrzymane róże, jestem zadowolona z przesyłki. Sadzonki są duże, zdrowe i mają okazałe korzenie, sposób zapakowania i przesłania też ok. Mam nadzieję, że będą pięknie kwitły i spełnią moje oczekiwania🙂 Pozdrawiam. Małgorzata C. Poznań, 28.03.2024r.

linia

Mam dwustuletni dom na wsi daleko na zachodzie Polski (woj. zachodniopomorskie). Jedną ze ścian porastały kiedyś piękne drobnokwiatowe ostro różowe róże (nie pachnące), posadzone jeszcze przed wojną (w roku 1904). Ku memu rozczarowaniu róże padły. Minęło trochę lat i postanowiłem odtworzyć różaną ścianę. W szkółce ROZARIA znalazłem kilka fajnych odmian róż historycznych, które by nawiązywały do tego co było. Skontaktowałem się ze szkółką. Opisałem jakie mam oczekiwania od róż, jakie warunki klimatyczne panują u mnie itp. Miła osoba ze szkółki doradziła mi odmianę MME Isaac Pereire. Zamówiłem 7 sadzonek tej róży.
Termin wysyłki / Czas transportu
Złożyłem zamówienie. Gdy szkółka przygotowała przesyłkę - wysłano i maila. Gdy nadano przesyłkę - wysłano mi maila. W sumie paczkę nadano w piątek a w poniedziałek mi ją dostarczono, więc szybko.
Zapakowanie / zabezpieczenie róż
Róże były zwinięte razem w czarną folię i spakowane w spory karton. Nic nie latało w środku w kartonie, wszystko dobrze i bezpiecznie zwinięte. 
Jakość sadzonek
Po rozpakowaniu czarnej folii okazało się, że wszystko jest ok. Nic nie było zgniecione. Nic nie było złamane. Wszystkie sadzonki z fajnym grubym korzeniem i co mnie zaskoczyło - korzenie były lekko wilgotne/lekko mokre, wiec nie było szans żeby przeschły podczas transportu. Pędy wszystkich sadzonek zdrowe, zielone, już z pąkami liściowymi. BARDZO dobra jakość sadzonek. I tak dnia 26 marca 2024 posadziłem moje wspaniałe róże. Wszystko zgodnie z zaleceniami, które były załączone do sadzonek. Nie mogę się doczekać pierwszych listków, nie wspominając już o kwiatach :)  Szkółkę serdecznie polecam. Jakość sadzonek oraz kontakt z pracownikami szkółki na najwyższym poziomie. Dziękuję i Pozdrawiam, G.N. 28.03.2024r.


linia

Dzień dobry. Zamówione sadzonki przyszły w bardzo dobrym stanie, doskonale zabezpieczone i w terminie jaki był podany przy zakupie. Zostały już posadzone w doniczkach. Jak zakwitną to prześlę zdjęcia. Szkoda, że nie mam działki, bo zapewne kupiłabym większość sadzonek, ale może kiedyś się uda 😀. Pozdrawiam serdecznie. Ania M. Legnica, 27.03.2024r.
Róża wielkokwiatowa Casanova i róża wielkokwiatowa Blackberry Nip

linia

Dzień dobry, róże tak świetnie zapakowane, że sądziłam, że zamiast 4 szt. bez korzenia dostałam jedną:). Ale rozmowa z przemiłą Panią wszystko wyjaśniła i jak  najbardziej otrzymałam to, co zamówiłam. Leander już posadzona na wybrane miejsce. Mam nadzieję, że będzie jej tam dobrze a trzy Hansy czekają zadołowane. Może uda mi się jutro. Jakość krzewów bardzo dobra - Leander pięknie rozbudowany, z dużym, zdrowym systemem korzeniowym. Hansy też wyglądają na silne. Czekam teraz aż zaczną rosnąć. Pozdrawiam bardzo serdecznie. Katarzyna S. Warszawa, 27.03.2024r.

linia

Jest to już kolejny mój zakup na stronie "Rozaria", róże rosną przepięknie, są zdrowe, pięknie kwitną, wszystko zawsze zgadza się z opisem ze strony internetowej. Jakość otrzymywanych sadzonek jest bardzo dobra. Sadzonki są zdrowe, bardzo solidnie zabezpieczone do transportu Przesyłka zawsze jest w terminie. Obsługa sklepu jest bardzo pomocna. W środku zawsze znajdują się informacje jak uprawiać róże. Mogę polecić sklep "Rozaria" z czystym sercem. Życzę Państwu pięknych upraw. Renata P. Polkowice, 27.03.2024r.

linia

Moje pierwsze zamówienie w Szkółce przebiegło bardzo pomyślnie. Trochę się obawiałam o to czy róża na pniu , którą zamawiałam dotrze w całością. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Róże (bo też moje zamówienie obejmowało 5 innych sztuk) były tak zabezpieczone w długim kartonie że aby je wyciągnąć musiałam przeciąć karton. Duży plus. Co do zgodności zamówienia to okaże się w tym lub w kolejnym sezonie, czy się przyjemną już niebawem. Chociaż do przesyłki była dołączona instrukcja "obsługi" róż obejmująca wsadzanie do gruntu, przycinanie oraz stosowane opryski ochronne. Sadzonki wyglądały dobrze. Róża pienna to już była w fazie napęczniałych pączków. Ocena realizacji zamówienia 5/5. Co do zgodności okaże się niebawem  ;). Ewelina M. Blizanów, 27.03.2024r.

linia

To już mój kolejny zakup w rozaria.pl. Zamówienia realizowane sprawnie profesjonalnie. Produkty pakowane bezpiecznie. Jakość produktów zgodna z opisem. Polecam zakupy w rozaria.pl Andrzej M. Niepołomice, 27.03.2024r.

linia

Dzień dobry. Róże zakupowaliśmy u Państwa po raz trzeci. Tym razem 100 szt. W sumie około 500 szt. Zawsze otrzymujemy sadzonki silne, zdrowe z pięknym korzeniem- dlatego do Państwa wracamy. Sadzonki przyjmują się bez problemów i pięknie zdobią nasze tereny miejskie. Rośliny odpowiednio zabezpieczone do transportu. Termin wysyłki uzgodniony ze sprzedawcą, na prośbę klienta wysłane i otrzymane na czas. Z pewnością polecam te firmę. Rośliny super i w pełni profesjonalna obsługa. Z pozdrowieniami. Gmina Miejska Bartoszyce, 26.03.2024r.

linia

Dzień dobry. Jestem bardzo zadowolona z realizacji zamówienia. Róże zostały przysłane we wskazanym terminie. Rewelacyjnie zabezpieczone.  I co jest niesamowite z instrukcją dotyczącą całej procedury jak przygotować je do sadzenia i jak sadzić. Teraz czekam już tylko na okres kwitnienia. Anna O. Działka ROD Rakowiec w Warszawie, 26.03.2024r.

linia

Dzień dobry, Co do uprawianych róż z Waszej szkółki... zamawiałam dwa lata temu ale w doniczkach. Wszystkie są piękne. Macie ciekawe odmiany... skusiłam się teraz w przedsprzedaży na 16 krzewów. Jakość otrzymanych sadzonek bez zarzutu z dużą ilością tych malutkich korzonków; te najważniejsze. Zabezpieczenie ich na czas transportu - doskonałą folią, która trzyma ale łatwo ją odwinąć. Terminy wysyłki - zgodnie z umową.  Poziom obsługi klienta - bez zarzutu. A, i jeszcze Was pochwalę za profesjonalną ulotkę o pielęgnacji i sadzeniu róż. Już wiele widziałam... Wasza jest najlepsza. Pozdrawiam. Iwona S. Nietków, 25.03.2024r.

linia

Przesyłka została dostarczona w umówionym terminie, bez żadnego problemu. Sadzonki róż są zdrowe, bardzo ładne, bardzo dokładnie zapakowane. Przesyłka dotarła bez żadnych uszkodzeń tak samo rośliny. To nie są pierwsze róże od państwa, wszystkie rosną zdrowo i cieszą oko. W niedługim czasie dokonam jeszcze jednego zamówienia. Ewa K. Dobrzyniewo Kościelne, 25.03.2024r.

linia

Dziękuję bardzo za przesyłkę. Róże przeszły w bardzo dobrym stanie, przesyłka była bardzo dobrze zabezpieczona. Mam już od Państwa róże, rosną pięknie, więc mam nadzieję, że i te będą pięknie kwitły. Termin dostawy zgodny z wcześniejszymi informacjami. Pozdrawiam Bożena B. Luboń, 25.03.2024r.

linia

Witam, od wielu lat systematycznie kupuję róże w tej szkółce i jestem BARDZO ZADOWOLONA. Przesyłka zapakowana idealnie, sadzonki oznakowane, wysokiej jakości. Brak mi słów uznania dla wspaniałego katalogu, którego próżno szukać u konkurencji!!!!!!  Precyzyjny opis pozwala znaleźć dokładnie taką różę, jakiej się szuka. Podział na wszelkie możliwe kategorie: kolor, odporność na choroby i mróz, wysokość, zapach, wielkość kwiatów, przeznaczenie, pochodzenie itd. Bogactwo zdjęć ilustrujących oferowane róże uzupełniają tabele, z których dowiadujemy się wszystkiego, co dotyczy konkretnej odmiany.  Dzięki tak wspaniałej informacji i prezentacji oferowanych roślin zakupy u Państwa są prawdziwą przyjemnością.    Pozdrawiam serdecznie  Teresa T. Komorów, 24.03.2024r. 

linia

Bardzo dziękuję, róże były zapakowane z troską i dotarły do mnie zdrowe w bardzo dobrym stanie dostarczone zostały w krótkim czasie od powiadomienia posadziłam je zgodnie z załączonymi informacjami. Kupowałam już u państwa róże w ubiegłych sezonach polecam wasz godny zaufania profesjonalizm. Pozdrawiam Maria W. Brzeg Dolny, 24.03.2024r.

linia

Jestem bardzo zadowolona z jakości sadzonek, okaz zdrowia, pięknie ukorzenienie, pnie mocne. Jeśli chodzi o zabezpieczenie na czas transport - bez zarzutu, dotarły bez jakichkolwiek uszkodzeń. Kontakt z Panią ze szkółki idealny, inni mogliby się uczyć. Muszę też pochwalić dostawcę, bardzo sympatyczny Pan. Jednym słowem polecam gorąco zakupy w szkółce. Czekam teraz na pierwsze kwiaty🌹 Ewa R. Janów, 24.03.2024r.

linia

Przesyłka dotarła w czwartek. Wszystko pięknie zabezpieczone. Róże super opisane. Co najważniejsze sadzonki są przepiękne!!!! Pierwszy raz kupowałam od Państwa i mam nadzieję ,że nie ostatni. Na pewno polecę Szkółkę Rozaria. Pozdrawiam, Katarzyna G. Bydgoszcz, 23.03.2024r.

linia

 Serdecznie dziękuję za wysłanie róż w odpowiednim czasie, miłą obsługę i doskonałe róże z gołym korzeniem. Zamówienie dotarło zgodnie z informacją tel., sprawnie z załączoną instrukcją postępowania. Dziś posadzone na balkonie wyglądają imponująco obok zamówionych rok temu u Państwa już silnych róż. Mimo niskiej temperatury nad ranem, moje już czują wiosnę obudziły się ze snu aż miło patrzeć jak szybko rosną . Cieszy mnie tak wysoka jakość róż i pełen profesjonalizm.  Życzę Państwu Zdrowych, słonecznych i Wesołych Świąt. Beata K. Gdańsk, 23.03.2024r.

linia

Bardzo dziękuję za sadzonki róż, które wydają się być w doskonałej kondycji korzeni i części nadziemnej z widocznymi pączkami. Mam nadzieje ,że wyrosną z nich piękne okazy. Serdecznie pozdrawiam Mariola T. Różyny, 22.03.2024r.

linia

Wszystkie róże z gołym system korzeniowym są piękne, dorodne i super zabezpieczone na czas transportu. Od kilku lat zamawiam takie i jestem bardzo zadowolona. Zawsze wracam do Rozarii ponieważ sadzonki są zdrowe i od lat super rosną w moim ogrodzie. Marzena B. Lubartowów, 22.03.2024r 

linia

Polecam zakupy w tej szkółce wszystkim którzy chcą mieć w ogrodzie piękne róże. Z sadzonek jestem bardzo zadowolona. Dotarły w bardzo dobrym stanie. Jak będą rosły to się okaże za kilka miesięcy ale patrząc na jakość tych sadzonek nie wydaje mi się żeby był jakiś problem. Urszula G. Kadzidło, 21.03.2024r.

linia

Witam, dziękuję bardzo za ostatnią  przesyłkę, jestem bardzo zadowolona. Otrzymałam podobnie, jak poprzednio, piękne, duże, krzewy róż ze zdrowymi, nie przycinanymi korzeniami. Przesyłka, która otrzymałam w jeden dzień, była dobrze zabezpieczona, a róże dobrze zapakowane w folię chroniącą przed wysychaniem i nie było widać na nich śladu trudów podróży. Oferujecie najlepszy, najwyższej jakości materiał szkółkarski w Polsce. To przyjemność kupować w waszej firmie. Pozdrawiam. Katarzyna B. Stary Dzierzgon, 21.03.2024r. 

linia

Dzień dobry. Pięknie ukorzenione różyczki dotarły w bardzo dobrym stanie. Już posadzone, czekam z niecierpliwością na kwiaty. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Państwa szkółką i jesienią zamówię następne róże. Pozdrawiam. Ewa M. Lublin, 21.03.2024r.

linia

Dzień  dobry,  w dniu  wczorajszym otrzymałam zamówione  róże. Przyjechały do mnie w idealnym stanie. Starannie zapakowane korzenie wilgotne zabezpieczone na czas transportu. Jest to nie pierwszy mój zakup w tej szkółce róże pięknie się przyjęły a mam ich ponad 100 krzewów  w swoim ogrodzie. Polecam z całego serca szkółkę róż rozaria pozdrawiam wszystkich pracowników trzymajcie tak dalej ❤️🌹. Marta G. Maszewo, 20.03.2024r.

linia

Dzień dobry. Róże, które zamówiłam tak jak poprzednie były  dostarczone w bardzo dobrym stanie. Krzaczki łącznie z korzeniami ładne, zdrowe. Czekam na wiosnę jak zakwitną, poprzednie rosną na skarpie, a przechodnie nie mogą od nich oderwać oczu. Szykuję się do zamówienia następnych. Anna A. 07.02.2024r.

linia

Otrzymane róże dobrze zapakowane w karton. Sadzonki były kopane z gruntu, przyszły nieuszkodzone, korzenie zabezpieczone na czas transportu folią, wilgotne. Czekam na wiosnę :) Pozdrawiam, Alicja M. Żary 05.12.2023r.

linia

Witam serdecznie. Jesienią zamówiłam u Państwa kilka róż wielkokwiatowych i okrywowych. Róże dotarły szybciutko, zgodnie z ustalonym terminem. Sadzonki były zdrowe, naprawdę bardzo dobrej jakości oraz należycie zabezpieczone w transporcie. Wszystkie się pięknie przyjęły i teraz mam nadzieję, ze latem też pięknie zakwitną. Polecam wszystkim Rozarię ?. Pozdrawiam, Kasia S. Słupsk, 01.12.2023r.

linia

Kupiłam róże na przetwory /Hansa i Karpatia/. Sadzonki przyszły pięknie zabezpieczone, korzenie wilgotne, pędy silne i zdrowe, tylko czekać wiosny i pierwszych konfitur. Dopiero rozpoczynam przygodę z ogrodem i różami. Niedługo zgłoszę się po kolejne sadzonki. Pozdrawiam. Grażyna N. Lębork, 30.11.2023r.

linia

Witam - dziś policzyłam - mam 112 krzaków róż, większość z mojej ulubionej Szkółki Rozaria. Sadzonki zawsze są perfekcyjnie przygotowane i zabezpieczone do transportu. Kupowałam róże jesienią, wiosną z "gołym korzeniem" i w trakcie sezonu w doniczkach -  przyjmują się bez najmniejszego kłopotu. Bardzo dobrze zimują, tylko świeżo posadzone późną jesienią kopczykuję. Kwitną pięknie. Strony internetowe są świetnie przygotowane. Zawsze można liczyć na doskonały kontakt z Państwem - pozdrawiam Teresa P. Wągrowiec, 29.11.2023r.

linia

Szanowni Państwo, dziękując za przesyłkę, wyrażam radość i satysfakcję z kontaktów z Państwa sympatyczną i sprawną firmą. Zauważyłem już od dawna, że wśród uprawianych przez siebie róż dysponują Państwo sporą garścią odmian, których gdzie indziej nie sposób znaleźć. Jakość z  otrzymywanych sadzonek jest przy tym doskonała - pędy zdrowe, w liczbie co najmniej trzech, system korzeniowy dobrze rozwinięty. Zabezpieczenie roślin na czas transportu -również bardzo dobre, podobnie jak sposób ich zapakowania. Termin wysyłki- zwykle bliski, obsługa klienta nad wyraz miła.  W sezonie wiosennym zamierzam kontynuować moje zakupy u Państwa. Polecam też Państwa Szkółkę moim znajomym. Pozdrawiam całą Rodzinę i cały Zespół serdecznie. Jerzy D. z przyjaciółmi. Jedlnia-letnisko, 29.11.2023r.

linia

Hello Ma'am, I often wonder who can do the job professionally and fairly, then it's you Ma'am. Let's go in order: Correct receipt of the order, fair prices, fast delivery, good choice of courier service, appropriate packaging. And now the most important planting material - excellent. It is nice to communicate with you because there are no interruptions and every question gets an answer. Thanks for the answer. Best regards Josip H. Đurmanec Hrvatska, Croatia, 28.11.2023r. 

linia

Dzień dobry, właśnie otrzymałem paczkę z różami.  Po raz kolejny jak odpakowuję mam uśmiech na twarzy. Sadzonki grubaśne, soczyste po prostu piękne! W porównaniu do innych szkółek macie najpiękniejszy towar. :) Mam nadzieję, że  asortyment będzie systematycznie powiększany, żeby zaspokoić moje różane chciejstwa:) Bardzo dziękuję za gratisy! Uśmiech z twarzy nie schodzi. Wiecie jak uszczęśliwić maniaka różanego. Dodam jeszcze, że posiadam w swoim ogrodzie kilkuletnie krzewy róż od was i to właśnie od was zaczęła się moja różana miłość i przygoda! Cieszę się, że powstają filmiki na YouTube są bardzo profesjonalne! Jeżeli będzie czas i miejsce na taką serię to fajnie by było, gdyby powstał poradnik z rozpoznawaniem tych mniej oczywistych chorób róż:) Życzę wam, żeby wasza praca dawała wam ogrom satysfakcji i radości. Jeszcze raz bardzo wam dziękuję! Beniamin B. Dobre Miasto, 28.11.2023r.

linia

Witam. Dwa razy zamawiałam u Państwa róże z gołym korzeniem. Jestem bardzo zadowolona z jakości sadzonek, bardzo szybkiej wysyłki, oraz z komunikacji od zamówienia po wysyłkę. Bardzo chętnie będę polecać waszą Firmę. Pozdrawiam serdecznie Bogusława K. Katowice, 28.11.2023r.

linia

Dzień dobry! Z przyjemnością odpowiadam na pytanie o jakość usługi, gdyż nie zawiodłam się zarówno jeśli chodzi o szybkość realizacji zamówienia, jakość sadzonek róż, jak i sposób ich zabezpieczenia. Gratuluję! Ewa J. Szczecin, 27.11.2023r.

linia

Zamówienie przyszło szybko z dobrze zabezpieczonymi sadzonkami. Róże zdrowe z dużym korzeniem i wieloma pędami.  Czekam teraz na wiosnę z ciekawością moich pierwszych róż. Miły kontakt i porady przez telefon. Polecam? Urszula B. Wrocław, 25.11.2023r

linia

Z przyjemnością pragnę poinformować, że zakupione u Was różyczki były dokładnie takie jak zamówiłem. U innych dostawców to jest dużym problemem. Jakość bardzo dobra. Polecam i na pewno jeszcze skorzystam z Waszej oferty. Pozdrawiam. Eugeniusz W. Warszawa, 24.11.2023r.

linia

Witam! Jestem bardzo zadowolona, zarówno z jakości otrzymanych sadzonek jak  i profesjonalnej obsługi klienta i realizacji zamówienia. Korzystałam i będę korzystać z Państwa szkółki, bo wszystkie opisy o uprawach  róż dla takich amatorek jak ja, są jasne i zrozumiałe. Otrzymane sadzonki otrzymałam dobrze zabezpieczone i w świetnym stanie!  Moim znajomym będę Państwa polecać bo naprawdę warto! Pozdrawiam serdecznie Małgorzata M. Gubin, 22.11.2023r.

linia

Dzień dobry. Przesyłka dobrze zapakowana i sprawnie dostarczona. Sadzonki prawie takiej samej kondycji i wielkości. Instrukcja ws. uprawiania i sadzenia dołączona do zamówienia. Co będzie na wiosnę to się okaże. Mam nadzieję, że będzie pięknie. Pozdrawiam. Radek C. Michałowice, 21.11.2023r.

linia

Dzień dobry. Przesłane róże (odm. Casanova) były bardzo dobrze zabezpieczone na czas transportu. Rośliny zdrowe, dobrze rozgałęzione i przygotowane już do zimowania (przycięte). Wiosną, jak ruszy wegetacja to będą całkiem fajne krzaczki. Czas realizacji zamówienia bardzo szybki, załatwione błyskawicznie. Kontakt ze szkółką też bez zastrzeżeń. Pozdrawiam i polecam. Edyta G. Pilchowice, 21.11.2023r.

linia

Dzień dobry, współpracy z Państwem daję najwyższą możliwą ocenę.  Począwszy od doradztwa, uwzględniającego moje potrzeby w kwestii wyboru róż, poprzez zindywidualizowaną formę dostawy, aż do otrzymania przesyłki - super zabezpieczonych, zdrowych, pięknych krzewów. Polecam z pełną świadomością współpracę z Państwem. Dorota P. Jawor, 20.11.2023r.

linia

Witam, od państwa szkółki posiadam już kilka róż z których jestem bardzo zadowolona ale w tym roku najdłuższym kwitnieniem obdarowała nas Elizabeth Queen, jak się okazuje, aż pod śnieg. Załączam bardzo interesujące zdjęcia. Pozdrawiam Wiesława M. Gąsewo Poduchowne, 20.11.2023r.

Queen Elizabeth P. Wiesławy

linia

Sadzonki bardzo ładne i zdrowe mam nadzieje że w następnym sezonie obsypią się kwiatami. Bardzo dziękuję. Katarzyna Ś. Zboiska, 19.11.2023r.

linia

Zamówiłam róże w Rozarii kolejny raz, ponieważ pierwsze zamówienie przeszło moje oczekiwania. Nie sądziłam, że mogę w tej cenie otrzymać takie piękne, niektóre bardzo rozrośnięte okazy. Wszystkie (a było ich kilkadziesiąt) przyjęły się i rosną cudnie. Polecam gorąco ?. Daria W. Gniewowo, 18.11.2023r.

linia

Witam pierwszy raz u państwa robiłam zamówienie i jestem zadowolona z obsługi. Przesyłka przyszła w określonym terminie. Sadzonki róż były całe, a korzenie nadal były utrzymane w wilgoci, nie były suche. Dlatego zapakowane były profesjonalnie. Pozdrawiam :) Monika A.  Góra, 17.11.2023r.

linia

Zamówienie zostało ekspresowo zrealizowane. Róże bardzo dobrze zabezpieczono. Sadzonki były w bardzo dobrym stanie. Nie mogę doczekać się czerwca i pierwszego kwitnienia krzewów. Justyna G. Łódź, 16.11.2023r.

linia

Róże już posadzone wszystkie przyszły w dobrej kondycji dobrze przygotowane do sadzenia wykopałam tylko dołki dodałam ziemi do róż i już sobie rosną. Krzaki duże ładnie rozrośnięte i dodatkowa sadzonka jednej róży , dziękuje. Pozdrawiam Hanna K. Bolszewo, 15.11.2023r.

linia

Witam. Już kolejny raz korzystam z kupna róż w Państwa szkółce co znaczy, że jestem zadowolona. Po pierwsze, informacja na stronie jest wyśmienita-wiem jaką odmianę kupuję, kolor czy też pochodzenie. Po drugie, jakość otrzymanych sadzonek a także zabezpieczenie transportu jest bardzo dobra.ANI jedna róża od Państwa nie zmarnowała się. Jeśli chodzi o zamówienie to od początku do końca pełna informacja dla mnie co naprawdę jest bardzo ważne. Bardzo lubię zaglądać do szkółki, ponieważ znajduję coraz to nowe odmiany. Jestem bardzo zadowolona z zakupów. Kocham róże a najbardziej te które pachną. Lubię je mieć blisko tarasu. Pozdrawiam i życzę Państwu sukcesów Teresa S. Opacz Mała, 14.11.2023r.

linia

Sadzonki zdrowe, z silnym systemem korzeniowym, bardzo dobrze zabezpieczone na czas transportu. Od momentu złożenia zamówienia do otrzymania przesyłki minęło 3 dni. Gorąco polecam szkółkę! Piotr S. Luborzyca, 13.11.2023r.

linia

Dzień dobry, wszystkie róże zostały dostarczone w ekspresowym czasie, stan fantastyczny. Zdrowe dobrze ukorzenione, to co bardzo ważne zanim kupiłam róże kontaktowałam się mailowo z pytaniami odnośnie doradzenia typu róż do warunków. Dostałam szybko i sprawnie informacje zwrotne, dziękuję za róże❤️teraz czekam aż zakwitną na wiosnę, a w przyszłym roku na pewno do Państwa wrócę po więcej?wszystkiego dobrego. Nina L. Marki, 13.11.2023r.

linia

Witam serdecznie, chciałam się podzielić swoją opinią nt. produktów firmy Rozaria. W zeszłym roku późną jesienią zamówiłam po raz pierwszy u Państwa kilka róż z ciekawości. Czekałam do wiosny (a w zasadzie do lata) na efekty moich zakupów. Wszystkie róże pięknie zakwitły upiększając mój mały ogródek. W tym roku ponownie zamówiłam u Państwa kilka róż. W tym samym tygodniu otrzymałam przesyłkę z zapakowanymi i opisanymi różami. Jestem bardzo zadowolona z Państwa usług. Rzetelnie prowadzona strona, często ją przeglądam w poszukiwaniu ciekawych odmian róż. Mam kilka koleżanek i kuzynek, którym polecam róże z Państwa firmy, które się u mnie zadomowiły  Mają Państwo tak bogato opisane rośliny, że mogę wybrać nie tylko te róże, które wizualnie mnie zachwycają swoim wyglądem, ale i mogę dowiedzieć się, czy spełnią moje oczekiwania co do stanowiska do rośnięcia, obfitości kwitnienia, czy mrozoodporności. Mam nadzieję, że to tylko początek naszej znajomości z Państwa Firmą. Pozdrawiam Aneta 12.11.2023rok.

OPINIA

linia

Witam serdecznie ? Piszę w sprawie otrzymanego od Państwa mojego zamówienia? jestem bardzo zadowolona z otrzymanej przesyłki, piękne sadzonki❤️ otrzymałam je w bardzo dobrym stanie, bardzo dobrze zabezpieczone i spakowane. Od razu zostały przez nas posadzone w ogrodzie? nie mogę się doczekać kiedy na wiosnę zaczną rosnąć i kiedy będę mogła cieszyć się pięknymi różami. Polecam bardzo Państwa szkółkę róż? Pozdrawiam serdecznie ? Joanna P. Działdowo, 10.11.2023r.

linia

Witam, zamówione róże dotarły bardzo szybko, zabezpieczone solidnie zarówno przed wyschnięciem jak i na czas transportu. Miłą niespodzianką a zarazem bardzo pomocna jest dołączona ulotka o tym jak posadzić róże i jak je przycinać. Dla kogoś kto zaczyna przygodę z tymi pięknymi kwiatami jest to nieoceniona pomoc. pozdrawiam Beata J. Stare Bosewo 10.11.2023r.

linia

Dzień dobry, róże pięknie zapakowane, zaopiekowane do transportu w ciągu jednego dnia były u mnie i od razu zgodnie z załączoną instrukcją dalszego działania ( za którą bardzooo dziękuję będzie mi pomocna gdyż dopiero zaczynam moją przygodę z różami) zostały namoczone, posadzone, obkopcowane otulone korą już na zimę. Mam nadzieję że przetrwają. Bardzo dziękuję i na pewno nie będzie to ostatnie moje zamówienie u Państwa. Pozdrawiam Małgorzata M. Cyców, 09.11.2023r.

linia

Witam, jestem bardzo zadowolona z zakupu róż w Waszym sklepie. Sadzonki są zdrowe, dobrze zabezpieczone na czas transportu. Realizacja zamówienia przebiegła szybko, kontakt ze sprzedającym bez zarzutu. Na pewno jeszcze nie raz dokonam zakupu u Was. A teraz tylko pozostaje mi czekać cierpliwie na pierwsze listki wiosną. Pozdrawiam. Elżbieta P. Brzeg, 09.11.2023r.

linia

Przesyłka dotarła bardzo szybko, sadzonki jak zawsze bardzo dorodne,dobrze zapakowane, już są posadzone. Jestem bardzo zadowolona. Zamawiam u Państwa róże nie pierwszy raz, jest zawsze wszystko w porządku. Róże cieszą mnie swoimi kwiatami, ciągle powiększam swoje rabaty. Na wiosnę mam zamiar znów zamówić kilka róż. Dziękuję za otrzymane krzaczki, pozdrawiam, Dorota P. Brzeziny, 08.11.2023r.

linia

Zamówienie baaaardzo szybko zrealizowane. Róże dobrze zapakowane i zabezpieczone na czas przesyłki. To mój kolejny  zakup i z pewnością nie ostatni. Teraz już tylko czekam na to - kiedy zakwitną. Dziękuję i pozdrawiam :) Asia Ż. Stare Gulczewo, 07.11.2023r.

linia

Witam. Otrzymałam od Państwa róże w ekspresowym czasie. Sadzonki dobrze zabezpieczone, po rozwinięciu folii korzenie mokre, dobrze rozbudowane, pędy grube, zdrowe. Sadzonki róż marketowych przy tych olbrzymach to miniaturki. Dodatkowo dołączona instrukcja sadzenia oraz pielęgnacji. Róże zostały już posadzone, czekam wiosny i pierwszych kwiatów. Dziękuję Państwu za piękne sadzonki, bo wiem ile to wymaga czasu i pracy. Pozdrawiam. Marzena Ś. Bełchatów, 06.11.2023r.

linia

Zamówienie złożone jesienią na sadzonki róż z gołym korzeniem. Sadzonki przyszły w kartonie dobrze zabezpieczone, korzenie nawodnione, sadzonki duże, dorodne, bez uszkodzeń. To już moje drugie zamówienie jesienne. Łącznie zakupiliśmy 30 sadzonek różnych odmian. Jesteśmy w trakcie sadzenia. Niektóre sadzonki puszczają liście, nie wiem, czy to dobrze. Na wiosnę napiszę jak się przyjęły i jak wyglądają w okresie wegetacyjnym. Szkółkę bardzo polecam, rzetelna i uprzejma firma. Życzę samych sukcesów. Widać, że pracują z pasją. Dariusz M. Maszewo, 04.11.2023r.

linia

Dzień dobry, nie wiem obecnie która z zamówionych róż jest którą, więc mogę ocenić je wspólnie. A oceniam, póki co, bardzo dobrze! To wyjątkowo okazałe sadzonki, z potężnymi korzeniami, co od razu mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło. Widać, że róże są zadbane i wypielęgnowane, dzięki czemu mam nadzieję, że już w przyszłym sezonie będę mógł nacieszyć się ich wzrostem i rozkwitem. Zabezpieczenie bez zarzutów, przygotowane tak, że rośliny transport zniosły bardzo dobrze. Wysyłka błyskawiczna, dostawa również niezwykle sprawna. Kontakt z klientem zdecydowanie profesjonalny. Jak na razie 100% satysfakcji z mojej strony i już wiem, że chętnie jeszcze zrobię u Państwa zakupy. Pozdrawiam serdecznie, Damian F. Jaworzno, 03.11.2023r.

linia

Sadzonki bardzo ładne. System korzeniowy dobrze rozwinięty. Przesyłka starannie zapakowane. Kwiaty już posadzone, teraz czekamy do wiosny. Miła i fachowa obsługa. Gorąco polecam. Pozdrawiam serdecznie Sławomir B. Zielonka 02.11.2023r.

linia

Dzień dobry, składając ostatnie zamówienie szukałam informacji, jak szybko przesyłka do mnie dotrze i zorientowałam się, że przegapiłam poniższego maila. Zdecydowanie winna jestem Szkółce Rozaria pozytywny komentarz. Zamówienie z tamtego tygodnia jest moim czwartym zamówieniem - pierwsze dotyczyło 4 róż pnących, drugie 7 pnących/krzaczastych, trzecie 16 głównie krzaczastych (siedemnastą dostałam gratis, bardzo dziękuję), a ostatnie, na które z niecierpliwością czekam, to 16 róż głownie wielkokwiatowych. WSZYSTKO - dosłownie - w tej szkółce jest bez zarzutu: począwszy od strony internetowej, monitorowania zamówienia, terminu dostawy (ten zawsze mógłby być krótszy, bo od razu chcę iść do ogrodu i sadzić te cuda :)), jakości sadzonek i sposobu ich zapakowania oraz ceny. Plus gratisy, bo z tego co widzę w komentarzach, to Państwa standardowe podejście do klienta, a to bardzo miłe znaleźć w przesyłce taką niespodziankę.. Jeśli chodzi o jakość, to pięknie rosną WSZYSTKIE róże, które u Państwa kupiłam. Szkółce zawdzięczam nie tylko piękne rośliny, ale również mnóstwo wiedzy i wskazówek, jak z nimi postępować, bo trzy lata temu zaczynałam nic nie wiedząc w temacie. Z tego powodu na przykład pierwsze wybory podejmowałam tylko na podstawie wyglądu (np krzaczek na bazarku podpisany "róża" ;), a informacje o tym, że któraś z "królowych" może mieć trudności z przetrwaniem zimy, albo jakiejś choroby, umykały mojej uwadze - teraz już wiem, że jak Państwo piszą, żeby zabezpieczyć na zimę, to kopczyk powinien być solidny (ale nawet ta różyczka, którą prawie zamroziłam, dała radę). Instrukcja sadzenia dla mnie była bardzo pomocna, wszystko teraz działa jak należy. Wracając jednak do sadzonek (bo to przecież najważniejsze) - zdrowe, silne, żywotne - już po samym wyglądzie można mieć pewność, że się przyjmą. Odłamany pęd (z mojej winy) i kolejny skoszony przez męża (ech..) - posadzone i rosną :) Pewnie nie ze wszystkimi to się udaje, ale te moje rosną, i z ciekawością czekam, co będzie dalej :) Jeśli chodzi o róże, wszystkie moje zakupy będą w Szkółce Rozaria - dopóki wystarczy miejsca w ogrodzie :) - bardzo dziękuję i życzę samych sukcesów w prowadzeniu tego wdzięcznego biznesu ;). Anna L. Kłaj, 31.10.2023r.

linia

Było to już drugie moje zMówienie w sklepie „Rozaria” . Jestem bardzo, bardzo zadowolona z sadzonek. Róże pięknie rosną, wspaniale kwitną, zamówienie było zrealizowane błyskawicznie, róże ? w transporcie znakomicie zabezpieczone, przyjechały w idealnym stanie. Na wiosnę , będę robiła kolejne zamówienie, jesteście profesjonalistami. Brawo, ? . Pozdrawiam. Miłośniczka róż Renata P. Polkowice, 30.10.2023r.

linia

Szanowni Państwo. Moja ocena jest bardzo wysoka: - Przesłanie paczki po dwóch dniach od wpłaty na Państwa konto, - W przesyłce korzenie róż były wilgotne i dotarły bez uszkodzeń,- Sadzonki grube ładne,- Dostałam gratis piękną pachnącą różę. Mam nadzieję , że zakwitną piękne róże. Pozdrawiam serdecznie Irena Z. Nowinka, 27.10.2023r.  

linia

Dzień dobry. Moje zamówione róże dotarły do mnie w drugiej połowie października, tak jak to było napisane podczas zamawiania sadzonek. Zapakowane idealnie, bez żadnych uszkodzeń. Sadzonki bardzo ładne  i zdrowe. Bryła korzeniowa lekko wilgotna tak że w transporcie na pewno by się nie przesuszyły. Róże zamawiałam pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona. Polecam serdecznie sadzonki z tej szkółki. Jeśli będę planowała dalsze zakupy to na pewno zrobię je w Rozarii. Pozdrawiam Wioletta G. Słupca, 27.10.2023r.

linia

Jestem Waszą klientką od wielu lat. Zawsze polecam wszystkim róże z tego miejsca. Nigdy nie zdarzyło się żeby było coś niezgodne z zamówieniem. Róże przed zakupem są świetnie opisane więc można kupować według potrzeb. Przesyłka jest dobrze zabezpieczona. Polecam. Krystyna R. Nowe Proboszczewice, 26.10.2023r.

linia

Witam. Moje zamówione róże dotarły do mnie w drugiej połowie października, tak jak to było napisane podczas zamawiania sadzonek. Czas realizacji zamówienia ok. Zapakowane idealnie, bez żadnych uszkodzeń . Same sadzonki bardzo ładne ,zdrowe ładnie rozkrzewione. Bryła korzeniowa lekko wilgotna tak że w transporcie na pewno by się nie przesuszyły. Róże zamawiałam już drugi raz i jestem bardzo zadowolona. Róża rabatowa Cest La vie w pierwszym roku przepięknie się rozkrzewiła i zachwyciła mnie swoimi kwiatami. Pozostałe róże także, wszystkie przezimowały i bezproblemowo  rosną zdobiąc mój ogród i ciesząc oko. Polecam serdecznie sadzonki z tej szkółki .Jeśli będę planowała dalsze zakupy to na pewno zrobię je w Rozarii. Pozdrawiam. Agnieszka G. Lublin, 25.10.2023r.

linia

Dzień dobry! Jest już październik, a róże kwitną! Szczegòlnie Monaco imponuje październikowymi bardzo obfitymi kwiatami. Dziękuję za zdrowe sadzonki, informacje nt pielęgnacji i kopczykowania na zimę. Pogoda zapowiada się jak w 2022r., więc chyba dopiero w grudniu będę usypywała kopczyki. U mnie będą z workowanej ziemi uniwersalnej. Załączam pozdrowienia i kilka  październikowymi fotografii.  Z poważaniem  Danuta W. Mrągowo, 25.10.2023r.

róże P. Danuty

linia

Witam. Działania sklepu, w związku z zamówionymi przeze mnie różami, były bardzo sprawne i profesjonalne. Klient, czyli ja, został potraktowany poważnie i z należną uwagą. Pewne  niedomówienie wystąpiło, po zapłaceniu za złożone zamówienie (płatność internetowa), ponieważ po dokonaniu  online płatności, nie otrzymałem przez 24 godziny o wpłynięciu zapłaty, miałem tylko e-maila o oczekiwaniu na zapłatę. Po wykonaniu następnego dnia roboczego telefonu do biura bardzo uprzejma Pani poinformowała mnie, że płatność wpłynęła i została zaksięgowana. Z realizacji zamówienia , tj. szybkości realizacji po 15 października, sposobu zabezpieczenia roślin na czas transportu, instruktażu dotyczącego sadzenia róż i jakości sadzonek, jestem bardzo zamówiony. Obecnie czekam na wiosnę, aby sprawdzić jak się przyjęły i jestem bardzo ciekawy, czy opis dotyczący zapachu róż i ich wygląd, są tak imponujące, jak na stronie internetowej sklepu. Strona internetowa sklepu jest bardzo profesjonalna: przejrzysta, intuicyjna, rośliny pięknie opisane i zaprezentowane. Gdyby miał wystawiać ocenę, to w skali 5* byłoby 5/5. Pozdrawiam Wiesław N. Goleniów, 24.10.2023

linia

Dziękuję bardzo za róże, właśnie dziś dotarła do mnie druga paczka z krzewami, wszystko jest w porządku, róże zdrowe. Szybka dostawa. Róże z pierwszej paczki już są zasadzone, drugie będą już w najbliższym czasie wsadzone. Zamawiam w szkółce już nie pierwszy raz i jestem zadowolona , duża paleta barw tych kwiatów bardzo cieszy moje oczy, również inni też się zachwycają i pytają o odmiany. Myślę, że nie jest to ostatnie zamówienie, bo ciągle tworzę nowe miejsca dla tych cudownych roślin. Pozdrawiam :) Dorota P. Brzeziny, 23.10.2023

linia

Witam, Dziękuję pięknie za przesłane zamówienie  i róże  z kodu rabatowego. Przesyłkę otrzymałam 19.10, czyli w jeden dzień i dobrze zapakowaną. W załączniku róża z wiosennej dostawy. To przyjemność robić  u Was zakupy. Pozdrawiam i miłego dnia Katarzyna B. Stary Dzierzgoń, 23.10.2023

róże P. Katarzyny

linia

Pierwsze dwie róże Symfonica Futura kupiłam dokładnie dwa lata temu i posadziłam przy pergoli. Tej jesieni dokupiłam jeszcze trzy takie same oraz 4 róże okrywowe Skabiosa Rosso. Zarówno wtedy jak i teraz wszystkie sadzonki były bardzo zdrowe i dorodne. Korzenie okazałe i jeszcze wilgotne po rozpakowaniu ze stretchu. Paczka przyszła dokładnie w terminie. Każda róża była opisana, starannie owinięta folią a całość zapakowana w solidny karton. W środku kolorowa instrukcja sadzenia i dalszego postępowania z różami. Na zdjęciu zrobionym w lipcu dwuletnia Symfonica Futura posadzona w półcieniu i przyginana na boki, żeby zwiększyć kwitnienie. Jeden z pędów, który poprowadziłam prosto, w tej chwili objął całą górę pergoli. Jestem zachwycona tymi różami i polecam każdemu zakupy w Rozarii. Lucyna O. Wrocław, 22.10.2023

róża pnąca pani lucyny

linia

Jak zwykle sadzonki prima sort...najwyzsza jakość..jako stała klientka jestem niezmiennie zadowolona z super obsługi... dziękuję serdecznie za dodatkowe gratisy...wszystkie cudne róże czekają zadołowane na dobrą pogodę... będę zamawiać jeszcze nieraz... pozdrawiam serdecznie Magda z Łodzi, 22.10.2023

róże P. Magdy

linia

To kolejne moje zamówienie z Rozarii, wracam tu od kilku sezonów, róże świetnie zabezpieczone na czas transportu teraz z gołym korzeniem, na wiosnę zamawiałam w doniczce również dobrze zabezpieczone przyszły piękne zdrowe sadzonki i wszystkie się przyjęły, zamówienie zgodne z opisem, jest zawsze informacja o pielęgnacji ,super kontakt ze sprzedawcą to moja ulubiona szkółka , znajduje tam zawsze perełki a opisy róż genialne , cudowne nowości i tylko żałuję że miejsca w ogrodzie mało, wszystkie róże miały ciężko w tym roku przez susze ale dały radę a teraz jeszcze ciągle kwitną, polecam tę szkółkę każdemu kto chce stworzyć ogród piękny i pachnący Wioletta S. Głowno, 22.10.2023

linia

Dzień dobry, Czytając komentarze na grupach internetowych wiedziałam już, że decydując się na zakupy wRozarii nie mam się czego obawiać. Róże z gk od Państwa przybyły do mnie w bardzo dobrym stanie. Odpowiednio zapakowane, zdrowe i mocne sadzonki. Teraz tylko wypatrywać wiosny i pierwszych kwiatów na nich. Wierzę, że będę zachwycona:) Dziękuję pięknie za niespodziankę :) Łączę pozdrowienia, Ewa W. Dąbrowica, 21.10.2023

linia

Dzień dobry Zostawiłam opinie pod jedną z róż na stronie. Kupiłam wiosną u Państwa po 3 szt: Miss Dior, Queen Elizabeth, Aachener Dom, wszystkie dotarły w idealnym stanie, bez problemu się przyjęły. Posadziłam je w kompost, przez co nawet niepodlewane rosły super. Kwitły wielokrotnie, tylko oglawialam z przekwitlych i za chwilę znowu miały pączki. Mamy koniec października a Elżbieta ma 9 nowych pączków. W tym roku kupiłam Frasettę i Lincolna, już wsadzone. Czekam na wiosnę i kolejne zakupy. Dziękuję za piękne róże ? Pozdrawiam Katarzyna S. Sokołów, 21.10.2023

linia

Serdecznie dziękuję za tak szybkie dostarczenie mi sadzonek róż. Moja prośba o przyspieszenie dostawy - ze względu na zapowiadane przymrozki - nie została zignorowana za co całej Różanej Drużynie ROZARI jestem niezmiernie wdzięczna. Jeśli chodzi o dostarczone sadzonki, to stwierdzam, że jeszcze takich dotychczas nie kupiłam. Są wszystkie w I klasie, po prostu PRIMA SORT! Pozdrawiam, Bogumiła B. Biały Bór, 20.10.23

linia

Te piękne róże były kupione w tym roku w Szkółce Rozaria,  to tylko niektóre z nich bo już zakupiłam około 40 szt. Jesienią goły korzeń właśnie dotarł. Gorąco polecam zakupy Barbara S. Głogów, 20.10.2023r.

opinie klientów rozaria

Dzien dobry, W tym roku po raz szosty kupilem rozy z golym korzeniem, w sumie za pienc lat kupilam okolo 400 sztuk, Jestem zadowolona.  Obsługa, jakość róż, upakowanie bardzo dobrze. Polecam rozaria.pl Czekam nowych odmian. Pozdrawiam Rasa J., Vepriai, Ukmerges Rajonas, Litwa, 19.10.2023r.

linia

Dzień dobry. Zamówienie dotarło zgodnie z zapowiedzią. Róże były bardzo dobrze zabezpieczone, żadna nie uległa uszkodzeniu . Poziom obsługi klienta (wcześniejszy telefon) bez zarzutu:) Mam nadzieję, że się przyjmą i będą cieszyć moje oko. Już poleciłam Państwa usługi mojej znajomej. Pozdrawiam Anna W. Mościsko, 19.10.2023r. 

linia

"To nie pierwszy zakup w Szkółce Rozaria. Zakupione róże w moim ogrodzie pięknie co roku kwitną. Wysyłka róż zgodnie z wcześniejszą deklarowaną datą. Sadzonki b. dobrze zabezpieczone na czas transportu. Szybka sprawna obsługa klienta. Gorąco polecam Szkółkę Rozaria ?."  Honorata G. Łochowo, 19.10.2023r.

linia

"Bardzo  dziękuję za przesyłkę:) sadzonki super zabezpieczone, dorodne i zdrowe - 20 nowych w moim ogrodzie,  pięknych odmian już zostało wkopanych - z niecierpliwością czekam wiosny, kiedy będę mogła cieszyć oko i nos ich kwiatami :). Oczywiście wiosną wrócę do Waszej Szkółki na kolejne zakupy, bo u mnie to już trochę " różany nałóg" - a Wy jesteście dla mnie najlepszym " dealerem " różanego piękna."  Radka P. Kłodawa, 19.10.2023r.

linia

"Miałam okazję zakupu róż ze Szkółki Rozaria trzykrotnie ( wiosną, latem, jesienią ) Pani Kasia za każdym razem potrafiła dobrać mi róże zgodnie z moimi potrzebami. Róże za każdym razem były zdrowe - silne sadzonki. Wszystkie zamówienia były bardzo szybko realizowane. Porządnie zabezpieczone na czas transportu. Ja jestem bardzo zadowolona z zakupionych róż i serdecznie polecam zakupy w Szkółce Rozaria bo zdrowo, tanio, szybko, bezpiecznie." Barbara S. Głogów, 19.10.2023r.

linia

"Zamówiłem w Szkółce Róż Rozaria pięć róż . Kupowałem już róże ale sadzonki które otrzymałem przerosły :) moje oczekiwania są bardzo silnie rozkrzewione  i  b, dobrze ukorzenione . Faktycznie zapakowane w folii widać że nie ucierpiały w podróży . Sąsiad  kupił róże  w markecie, owszem może parę groszy taniej zapłacił  ale w sumie kupił  róże no name- koloru żółtego i  zdecydowanie z  gorzej rozrośniętą i ukorzenioną bryłą . Być może dobrze trafił z odmianą ale o tym przekona się za jakiś czas ale ja preferuję świadomy wybór na podstawie opisu i dlatego polecam gorąco zakupy w renomowanych szkółkach a do takich rozaria.pl zaliczam." Grzegorz L. Ząbrsko Górne, 19.10.2023r.

linia

"Dzień dobry, serdecznie dziękuję za przesyłkę. Dotarła w całości, a stan i wygląd róż mnie zaszokował. Tak dobrze ukorzenionych, wielkich sadzonek nie miałam nigdy. Mam nadzieję, że wszystkie się przyjmą. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego." Urszula B. Osiek Jasielski, 19.10.2023r. 

linia

Dzień dobry, Wysyłam Państwu kilka zdjęć zakupionych u Państwa róż. Niektóre mają już kilka lat, jak np. F.J. GROOTENDORST, która mierzy już prawie 2 m czy Poulman.  Wśród wysłanych zdjęć jest Bonaventura, Bonduelle, AArchener Dom. Moja opinia, która możecie Państwo zamieścić to: "Szkółkę Rozaria polecam wszystkim. Kupuję tam sadzonki już od kilku lat. Róże zawsze są bardzo zdrowe, solidnie zapakowane na czas transportu i łatwo się przyjmują ( mają bardzo dobrze rozwinięte systemy korzeniowe)zarówno te kupione na wiosnę jak i te jesienne.  Cudownie kwitną i zaskakują wzrostem mimo, że ziemia jest dość słaba. Ich piękno powoduje, że co roku dokupuję następne sadzonki, żeby cieszyć się kolejnymi różami. Polecam. Jolanta z Lublina" 09.10.2023r.

linia

"Jestem bardzo zadowolona z otrzymanych sadzonek. Rosną pięknie. Chętnie polecam innym Waszą Szkółkę." Mariola J. Działoszyce, 05.10.2023r.

linia

"Kupiłem trzy gatunki. Wszystkie dotarły w dobrym stanie (dobrze zapakowane). Minęły ponad dwa miesiące, wszystkie róże przyjęły się, dwa gatunki w ciągu lata zakwitły - Niniwa i Grootendorst - jeden nie (Golden Showers posadziłem być może w zbyt zacienionym miejscu - ale przyjął się, więc zaczekam do przyszłego roku). Polecam firmę." Jarosław B. Katowice 14.09.2023r.

linia

„Z całego serca polecam szkółkę róż Rozaria! Kupiłam w tym roku po jednej sadzonce kilku odmian oraz zestaw losowych 6 sztuk wszystkie róże przyjechały w doskonałym stanie, chłodne, choć był upał i podlane. Każda się przyjęła, choć nie mam zbyt dużego doświadczenia w ogrodnictwie, dopiero zaczynam moją przygodę z różami. Trzy odmiany wydały kwiaty już dwa razy!!! Nie wiedziałam że to w ogóle możliwe ;-) Naprawdę polecam i na pewno jeszcze coś w tej szkółce kupię!” Agnieszka K. Warszawa 14.09.2023r.

YELLOW FAIRY róża okrywowa

linia

Szkółka Rozaria zaskoczyła mnie szybkością dostawy {zamówiłem w niedzielę we wtorek rano kurier był u drzwi}. Wspaniałe sadzonki, zielone, odżywione, solidnie zapakowane, duże, profesjonalne doniczki. Deklaruję, że będę stałym klientem szkółki, wydaje mi się, że uprawę róż i organizację wysyłki Ci Państwo mają w małym palcu. Nie zawiedli mnie. Marek Sz. Potok Wielki, 14.08.2023r.

linia

Dobry wieczór. Chcemy bardzo podziękować za wyjątkowa obsługę zamówienia. Róże dotarły dokładnie w terminie przed naszym powrotem do Norwegii. Idealnie zapakowane i zabezpieczone. Przejechały ponad 2000 km. Żyją i mają się dobrze. Zależało nam na różach wyjątkowo mrozoodpornych. Nasz wybór myślę że był trafiony. Na pewno w przyszłym roku podzielimy się ich okazałością. Myślę ze jeszcze skorzystamy z państwa oferty. Kasia i Darek Szczecin, 07.08.2023r.

linia

Dzień dobry, kupuję nie pierwszy raz u Państwa i jestem zawsze bardzo zadowolona z sadzonek. pozdrawiam -- Ewa G. Krosno Odrzańskie, 30.07.2023r.

linia

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Nie jest to mój pierwszy zakup i za każdym razem zarówno rośliny jak i ich zabezpieczenie są bardzo wysokiej jakości. Życzę jeszcze więcej sukcesów i do następnej transakcji! Beata A., Biała Podlaska 28.07.2023r.

linia

Dzień dobry. Róża zakupiona w czerwcu, zasadzona po 22 czerwca niecały miesiąc później zakwitła. Ma 5 pączków kwiatowych a pierwszy właśnie jest w pełnym rozkwicie. Przesyłam zdjęcia. Jest piękna i w słońcu i w cieniu. Pozdrawiam Urszula K. Gliwice, 25.07.2023r.

versigny róże krzaczaste opinia klientki

linia

Dzień dobry, sadzonki dotarły do mnie bardzo szybko, w nienagannym stanie, starannie zapakowane, zabezpieczone i dobrze nawodnione. Posadziłam już je na miejsce stałe, dobrze się przyjęły, nie wykazują żadnych oznak słabości. Z Państwa szkółki jestem zawsze zadowolona. Z pozdrowieniami. Anna W. Konotop, 24.07.2023r.

linia

Dzień dobry, w załączeniu przesyłam zdjęcia rabaty z różami Fellowship zamówionymi w Państwa firmie. Paczka z zamówionymi różami profesjonalnie zapakowana (róże w tym kolorze, który zamówiłam), dostarczona bez żadnych uszkodzeń. Nawet cena sadzonek mile zaskakująca. Wszystkie sadzonki przyjęły się, co widać na załączonych obrazkach. Całość realizacji zamówienia oceniam bardzo wysoko i polecam innym osobom chcącym stworzyć swoje rozaria. Pozdrawiam Lidia L. Rewal, 23.07.2023r.

fellowship róża rabatowa

linia

Róże są pierwsza klasa zawsze dobrze zabezpieczone docierają na czas pięknie ukorzenione nawet teraz po posadzeniu dobrze rosną i puszczają nowe pąki kwiatowe chociaż to już koniec lipca. Jestem bardzo zadowolona z zamówienia tym razem wybrałam zestaw 6 róż. Dziękuję i pozdrawiam Dorota B. Szaflary, 21.07.2023r.

linia

"Sadzonki porządnie zapakowane i dorodne. Przyjęły się bez problemu. Rosną pięknie po uwzględnieniu wskazówek dodanych do zakupu na temat pielęgnacji róż. W marcu zasadziłam, a w sierpniu tego samego raku już wypuściły pierwsze kwiaty. Kontakt mailowy pozytywny. Na każde pytanie dostałam odpowiedź. Na pewno zamówię jeszcze u Państwa sadzonki :). Dziękuję "Pozdrawiam Anna J. Udorpie, 21.07.2023r.

linia

Kolejny raz zamówiłam u Państwa róże i kolejny raz. Tak jak poprzednio cały proces od zamówienia po dostawę wyglądał wzorcowo. W związku z tym, że kupiłam zestaw promocyjny nie wiedziałam co dostanę. Jakaż była niespodzianka. Wspaniale kolorowe kwiaty już cieszą nasze oczy. Robicie Państwo bardzo dobrą robotę. Gratulacje. Małgorzata Ł. Warszawa, 19.07.2023r.

linia

Jakość otrzymanych sadzonek oceniam na 5, zabezpieczenie ich na czas transportu również na 5, termin wysyłki -po 2 dniach od zamówienia były już dostarczone, sposób zapakowania oceniam na 5 oraz poziom obsługi klienta pełny profesjonalizm. Iwona Sz. Czerwińsk Nad Wisłą, 16.07.2023r.

linia

Róże dotarły, mimo upałów w doskonałej formie, bardzo szybka realizacja zamówienia, sadzonki piękne, duże i zdrowe. Bardzo polecam i myślę, że na tym zakupie moja przygoda z "rozarią' się nie zakończy - oczarowana Kinga B. Chybie, 15.07.2023r.

linia

Jestem bardzo zadowolona z róż. Doskonałej jakości sadzonki- dobrze zabezpieczone w transporcie. Atrakcyjna cena. Małgorzata K. Białystok, 15.07.2023r.

linia

Napiszę : jak zwykle. Od lat zamówienie, piękna przesyłka, szukanie miejsca ( wszak ogród nie z gumy ) , zarzekanie się że już dosyć, że nie dopcham ani sztuki..i znów zachwyt nad nową ofertą katalogową, nową fakturą płatków i obiecanym zapachem. I czekanie na maila że już, już jest , można zamawiać. I tak w kółko. ? Renata K. Dobiesz, 14.07.2023r.

linia

Dzień dobry! Na początku czerwca 2023 roku czyli 6 tygodni temu, przyszły do mnie kurierem sadzonki róż Bonaventura. Jestem początkującym ogrodnikiem, zupełnie nie wiedziałam czego się spodziewać. Sadzonki były zapakowane na czas transportu fachowo, żadna nie została uszkodzona. Wraz z sadzonkami otrzymałam instrukcję co dalej z nimi zrobić i jak potem o róże dbać. Wszystkie sadzonki się przyjęły. Po 5 tygodniach każda sadzonka miała 20 - 30 pąków róż. Obecnie wszystkie cudownie kwitną!!!! Z całego serca polecam szkółkę. Na jesień mam zamiar dokupić kolejne sadzonki. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam. Anna W. Mysłowice, 14.07.2023r.

linia

Witam. Zamówienie zrealizowane szybko i profesjonalnie. Piękne sadzonki , chociaż pora mojego zamówienia niezbyt o czasie wiec nie było już dużego wyboru. Sadzonki otrzymałam w bardzo dobrym stanie …dorodne, pięknie zielone, dobrze rozrośnięte i ukorzenione w donicach. Opakowanie bardzo dobrze zabezpieczyło co spowodowało, Ze doszły nie uszkodzone. Polecam dostawcę. Marta B. Olkus, 13.07.2023r.

linia

Witam. Róże zamówione ze szkółki przyszły naprawdę spore oraz solidnie zapakowane na czas transportu aby nie uszkodziły się. Każda w osobnej doniczce zapakowane w karton i stabilnie zabezpieczone. Termin wysyłki bym naprawdę szybki i już po kilku dniach cieszyłam się zasadzonymi różami. Produkty zakupione pod koniec czerwca, na dzień dzisiejszy mają już pąki i czekam na pierwsze zakwitnięcie. Na pewno nie raz zamówię jeszcze i serdecznie polecam. Teresa M. Grajewo, 13.07.2023r.

linia

Dzień dobry, To mój drugi zakup w Waszym sklepie. Na jesieni zeszłego roku kupiłam 3 róże, które w tym roku wspaniałe rosną i kwitną. Aktualne zamówienie przyszło bardzo szybko, przesyłka była bardzo dobrze zapakowana a róże śliczne. Planuje kolejne zakupy na jesieni tego roku! A ponieważ jestem początkującym ogrodnikiem, chętnie korzystam z podpowiedzi i rad załączonych do przesyłki. Bardzo dziękuje i pozdrawiam. Marta B. Warszawa, 12.07.2023r.

linia

Dzień dobry. W marcu tego roku zakupiłam u Państwa róże: Louise Odier, Symfoniice Future oraz Isaak Pereire i przetrwały idealnie jak mało które innych szkółek warunki na moim wietrznym balkonie tej wiosny. Doczekałam się w końcu pąków, i wyraźnego wzrostu Symfonica oraz Louise. Wszystkie są zdrowe i piękne, mają wiele pąków które mimo powolnego rozwijania się już pachną. Kolor czerwieni i elegancja Symfonice ogromnie urzeka swym wdziękiem - gdy się w pełni rozwiną pochwalę się zdjęciami jeszcze młodziutkich tych pięknych pnących róż. Isaak Pereire rośnie u mnie wolniej i wciąż czekam na pąki tego okazu ładnie rozbudowanego, bogatego w liście od samego dołu. Dziękuję za wysoką jakość i prawdziwe informacje o różach na Państwa stronie. Polecam tę Szkółkę przez duże S - Beata K. Gdańsk, 12.07.2023r.

linia

Towar czyli róże pierwsza klasa dotarły na czas bardzo szybko bo już na drugi dzień, solidnie zabezpieczone przed uszkodzeniem, dziękuję jestem bardzo zadowolona. Polecam szkółkę Rozaria jest w 100% wiarygodna i zna się na hodowli róż. Dorota B. Szaflary, 11.07.2023r.

linia

Witam serdecznie. Zamówione róże dotarły bezpiecznie, profesjonalnie zabezpieczone , całe , bez żadnych uszkodzeń. Sadzonki piękne, dorodne. Róże będą ozdobą mojego ogrodu. Mam już taką samą jedną w ogrodzie, a kolejne dwie będą jej towarzyszyły. Jestem bardzo zadowolona że udało się u Państwa dokupić poszukiwane róże. Jestem miłośniczką róż. Mam już sporą kolekcję ponad 40. Oglądając Państwa stronę miałam ,, hrapkę" na kolejne, no ale niestety sprzedaż ich była już wyczerpana, poczekam na dostępność. Poleciłam Państwa stronę internetową moim znajomym i koleżankom. Pełna gwarancja i 100% zadowolenie. Do wiadomości dołączyłam zdjęcia , na jednym moja róża , która czeka na towarzyszki i otrzymana przesyłka z sadzonkami. Pozdrawiam serdecznie. Elżbieta B. Siedlce, 11.07.2023r.

linia

Jestem pod wrażeniem. Sadzonki piękne, dobrze opisane i zapakowane. Poprosiłam, żeby róże w zestawie-niespodzianka, były w różnych kolorach i nie pnące, ani płożące, i niezbyt trudne w uprawie. Więc miałam dużo życzeń jak na 'losowy' zestaw, ale dostałam właśnie takie! Bardzo dziękuję. Jedna już nawet ładnie kwitnie:) Na kwiaty innych (łososiowo-różowe, fioletowo-białe, bordowo-czarne, czerwone, wielokolorowe i herbaciane) muszę poczekać, ale już się na nie cieszę. Zgodziłam się też na materiały informacyjne od Rozaria i są naprawdę praktyczne i pomocne dla takiej jak ja, początkującej ogrodniczki. Polecam! Maria T. Galewice, 10.07.2023r.

linia

Róże dotarły w nienaruszonym stanie, piękne i dwie kwitnące dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu. Jestem pod ogromnym wrażeniem takiego profesjonalizmu i szybkiej przesyłki tzn. w 3 dniu od zamówienia były już u mnie...dziękuję i na pewno jeszcze do Was wrócę jesienią...pozdrawiam serdecznie. Bożena Cz. Koszyce, 09.07.2023r.

linia

Serdecznie dziękuję za róże. Sadzonki duże i zdrowe, solidnie i bezpiecznie zapakowane. Dołączona ulotka o sadzeniu róż bardzo pomocna. Wysyłka bardzo szybka. Szczerze polecam. Lucyna T. Tuchola, 09.07.2023r.

linia

Witam, przesyłka dotarła w świetnym stanie. Róże posadzone, czekam na kwiaty, pierwszy pąk już się pojawił. Mam nadzieję, że jesienią będą dostępne odmiany, których aktualnie nie ma w magazynie. Do następnego razu. Pozdrawiam Marek K. Parczew, 08.07.2023r.

linia

Dzień dobry, otrzymane od Państwa róże są piękne, już zakwitły , polecam wszystkim, którzy chcą mieć pięknie w ogrodzie na tarasie, dziękuję, polecam. Urszula M. Pozdrawiam Świdwin, 08.07.2023r.

linia

Dzień dobry, Jestem zaskoczona jakością -sadzonki róż piękne - zdrowe, duże. Sadzonki dobrze zabezpieczone, przygotowane do transportu. Zakup , opakowanie, dostawa na najwyższym poziomie. Zrobiłam zakupy w Państwa firmie pierwszy raz i nie będę robić gdzie indziej. Z poważaniem Ewa F. Niepołomice, 07.07.2023r.

linia

Witam. Jestem bardzo zadowolona z róż , które zamówiłam. Najwyższa półka pod każdym względem << MERCEDES << najwyższej klasy. Dziękuję Pozdrawiam Aleksandra B. Iława, 07.07.2023r.

linia

Zakupione róże przyszły do mnie w idealnym stanie. Przesyłka bardzo starannie zapakowana, każda róża ma pąki kwiatowe, żadnej z nich nic się nie stało. Polecam tę firmę wszystkim?. Róże są w świetnej kondycji, duże krzaczki. Maria M. Terespol, 06.07.2023r.

linia

Wszystkie róże się przyjęły, większość już kwitnie pięknie, będę zamawiała jeszcze. Przepraszam, że tak późno wysyłam opinię ale zbyt często nie śledzę poczty ale przynajmniej już wiadomo, że wszystko z różami ok, bo przecież były tylko gołe łodygi i korzenie, w momencie gdy zamówienie do mnie dotarło ;-). Pozdrawiam Urszula M. Krasnystaw, 06.07.2023r.

linia

Witam Jestem bardzo mile zaskoczony doskonałą jakością sadzonek róż, ich profesjonalnym zapakowaniem i bardzo sprawną obsługą zamówienia. W przyszłości chętnie ponownie skorzystam z oferty sklepu. Pozdrawiam Marek M. Wysokie Mazowieckie, 05.07.2023r.

linia

Witam. Zamówione przeze mnie róże dotarły pod wskazany adres, rośliny były bardzo dobrze zabezpieczone i przyszły w stanie nienaruszonym. Mam nadzieję, że róże zakwitną jeszcze w tym sezonie i będą cieszyły nasze oczy swoimi pięknymi kwiatami. Zamawiałam u Was już dwa razy i zamówione 4 sztuki na początku czerwca , dwie okrywowe miały dużo pąków i już zakwitły. Daje Wam 10 punktów na 10 :). Pozdrawiam i życzę dużo sukcesów w pracy i życiu codziennym. Lucyna R. Góraszka, 05.07.2023r.

linia

Dzień dobry. Sadzonki dotarły w bardzo dobrym stanie , oraz należycie zabezpieczone. Kontakt z Państwa firmą doskonały, szkoda, że brakuje mi miejsca na nowe róże, ale już powoli myślę nad wygospodarowaniem nowego miejsca. Szczerze i gorąco polecam zakupy w ROZARIA. Ewa W. Mleczków, 04.07.2023r.

linia

Dzień dobry. Róże są bardzo dobrej jakości, sadzonki bardzo duże. Sadzonki były świetnie zabezpieczone na czas transportu i szybko wysłane. Zestaw niespodzianka zawierał róże, które i tak chciałabym kupić. W komentarzu poprosiłam o konkretne kolory kwiatów i wszystkie otrzymane róże były w tych kolorach. W szkółce kupuję już kolejny raz i na pewno będę kupowała dalej. Bardzo polecam. Katarzyna G. Złoty Stok, 04.07.2023r.

linia

Witam, ze Szkółki Róż Rozaria, do tej pory, zamówiłam chyba 10 róż z gołym korzeniem. Jestem z nich bardzo zadowolona, ładnie kwitną i jeżeli coś się z nimi złego dzieje, to tylko z przyczyny nornic, które grasują w moim ogrodzie. W czerwcu 2023 zamówiłam dwie róże rabatowe w doniczkach. Zamówienie dotarło do mnie profesjonalnie zapakowane na następny dzień po wysyłce. Róże były w idealnym stanie, nawet z pączkami kwiatowymi. Porównując Szkółkę Róż Rozaria i stacjonarne szkółki oraz sklepy ogrodnicze pod względem ceny i jakości, to zdecydowanie wybieram Rozarię. Czekam na dostępność kolejnych upatrzonych egzemplarzy róż. Pozdrawiam Marzanna S. Barchnowy, 03.07.2023r.

linia

Dzień dobry, Szanowni Państwo dziękuje profesjonalną obsługę, zamówienie zrealizowane błyskawicznie. Sadzonki róż w super stanie, profesjonalnie zabezpieczone do transportu. Serdecznie polecam zakupy w Szkółce Róż Rozaria. Pozdrawiam Michał W. Zakroczym, 02.07.2023r.

linia

Pełen profesjonalizm. Róże w doskonałym stanie, perfekcyjnie zapakowane. Termin realizacji błyskawiczny. Polecam każdemu. Sama wróciłam po kolejne? Małgorzata S. Elbląg, 02.07.2023r.

linia

Bardzo dobrze zabezpieczone sadzonki, mimo upałów dotarły w super stanie. Beata N. Cieplewo, 01.07.2023r.

linia

Róże dostarczone w bardzo dobrej kondycji, dobrze zapakowane przyjechały bez straty. Zamawiałam kolejny raz i gdy tylko zrodzi się nowy pomysł na pewno skorzystam z oferty. Lidia B. Turostowo, 01.07.2023r.

linia

Dzień dobry, zamówiona u Państwa przesyłka - Róża stulistna przyszła bardzo szybko, była bardzo dobrze zabezpieczona na czas transportu, nie uległa uszkodzeniu. Jakość otrzymanej sadzonki bardzo dobra. Dziękuję za wysoki poziom obsługi. Agnieszka Sz. Konin, 30.06.2023r.

linia

Oglądając na you-tube jeden z ostatnich filmików na temat kwitnących róż , chciałem podzielić się swoimi spostrzeżeniami , kupiłem u Państwa jesienią i na wiosnę kilka odmian miedzy innymi hay five(pienną i niską), conclave, merkury oraz okrywowe giggles oraz pomarańczowa amicę , wszystkie się przyjęły i obecnie pięknie kwitną wzbudzając podziw u sąsiadów. Są przede wszystkim zdrowe co jest bardzo istotne , liście mają pięknie błyszczące i mimo deszczy które nie omijają w tym roku Podkarpacia nie chorują na mączniaka ani czarną plamistość. Planuje na jesieni u Państwa zakupić miedzy innymi Św. Tereskę bo w zeszłym roku już jej nie było , dokupić jeszcze dodatkowo tą miniaturową amice i krzaczastą conclave oraz jeszcze inne bo nie ukrywam, że są to ciekawe kwiaty do ogrodu. Pozdrawiam Piotr M. Boguchwała, 30.06.2023r.

linia

Dzień dobry. Dziękuję za przesłane sadzonki. Dotarły w doskonałym stanie, są zdrowe, wspaniałe i solidnie zapakowane. Zamawiam róże w Waszej szkółce nie pierwszy raz. W moim ogrodzie rosną róże w większości zakupione u Państwa. Zarówno sadzonki jak i obsługa na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam. Z poważaniem. Barbara K. Brześć Kujawski, 29.06.2023r.

linia

Witam, przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam ,ale sezon ogrodniczy w pełni więc czasu mało. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z dostawy, róże już pięknie się prezentują w naszym ogrodzie. Teraz czekamy aż zaczną kwitnąć. Dziękujemy za niespodziankę gratisową i super obsługę. Róże bezpiecznie zapakowane dotarły do nas w oznaczonym terminie. Nasza przygoda z różami dopiero się zaczyna więc sporo niewiadomych ,czym je zasilać ,co robić jak pojawiają się dziury w listkach pewnie od jakichś robali itd. itd. czyli uczymy się tych pięknych kwiatów. pozdrawiam serdecznie Jerzy i Beata ze Ślesina, Jerzy B. Szyszyńskie Holendry/Ślesin, 29.06.2023r.

linia

Dzień dobry, sadzonki róż piękne - zdrowe i dorodne. Paczka przygotowana perfekcyjnie. Sadzonki dobrze zabezpieczone, przygotowane do transportu. Zakup i płatność przebiegły sprawnie, dostawa szybka. Polecam i czekam aż zakwitną moje roże. Małgorzata G. Pigża, 28.06.2023r.

linia

Witam, dzisiaj otrzymałem sadzonki róż, kilka dni wcześniej żona dostała podobną przesyłkę. Wszystkie dotarły w świetnym stanie. Czekamy na pierwsze kwiaty, będziemy śledzić Państwa ofertę, nie wszystkie odmiany były dostępne. Pozdrawiamy i do następnego razu. A.M. K. Parczew, 28.06.2023r.

linia

Witam, Z wielką przyjemnością podzielę się moją opinię dotyczącą wysyłki. Na samym początku powiem, że kocham róże, ale w moim przydomowym ogródki nie mam miejsca, żeby je posadzić. Pojawiła się natomiast szansa , bo odziedziczyliśmy posesję w Świętokrzyskim , gdzie spróbuję spełnić moje marzenia. Na początek zakupiłam właśnie u Państwa róże , które mam nadzieję będą początkiem mojej uprawy. Przesyłka przyszła profesjonalnie zapakowana i bardzo dobrze zabezpieczona na czas transportu, sadzonki są w bardzo dobrym stanie i bardzo dobrej jakości. Mam oczywiście duże obawy, co do przyszłości mojej uprawy, gdyż jakość gleby na mojej nowej działce jest bardzo zła, praktycznie sam piasek i ciężko jest uzyskać tam dobrą jakość wzrostu posadzonych przeze mnie roślin. Ale właśnie Państwo, dali mi nadzieję, dołączając do przesyłki krótką ulotkę z wyczerpującymi wskazówkami, jak postępować z uprawą róż od momentu otrzymania przesyłki do momentu posadzenia, a potem pielęgnacji posadzonych róż. Podana była również informacja, jak sadzić róże, na glebach ubogich. Jeszcze raz dziękuję i na pewno będę polecać Państwa szkółkę, a mój zakupnie był ostatni. Pozdrawiam Renata L. Tarnów, 27.06.2023r. 

linia

Witam, Jestem pod ogromnym wrażeniem szybkości dostarczenia zamówienia, sposobem zabezpieczenia sadzonek oraz jakością samych sadzonek. A ceny jak najbardziej do przystępne i do przyjęcia. Obsługa jest na najwyższym poziomie, konkretnie, miło i bardzo profesjonalnie zostałam obsłużona. Wasza firma jest jak najbardziej godna polecenia. Na pewno do was wrócę. Pozdrawiam Beata Z. Wilkasy, 27.06.2023r.

linia

Dzień dobry, Dziękujemy za dostawę sadzonek. Róże dotarły w doskonałej kondycji. Sadzonki są bardzo solidne i w świetnej jakości. Dawno nie kupowaliśmy tak dobrego materiału. Pozdrawiamy. Janusz i Alicja S. Jeziorowskie,/Stare Juchy, 26.06.2023r.

linia

Dzień dobry. W listopadzie 2022 r. Zakupiłam 8 rodzajów róż: Fresetta, Schanel nr 1 i Schanel nr 1 climbing, White Fairy, Amber Queen, Golden Border, Candy Rain, Marjolka) Wszystkie sadzonki pięknie ukorzenione i rozrośnięte z wieloma pędami przyszły w stanie idealnym. Dobrze przezimowały pod kopczykami z kompostu a teraz, w nowym sezonie rozrośnięte zachwycają obsypane kwiatami, jakby na rabatach rosły od zawsze. Bardzo sobie cenię nie tylko wyczerpujący opis róż, ale także dodatkowe informacje o ich historii. Cenne są również zdjęcia pokazujące nie tylko urodę kwiatu ale także pokrój całej rośliny. Polecam tę Szkółkę. Pozdrawiam Ula B. Wrocław, 26.06.2023r.

linia

Dzień dobry. Kupiłam wiele sadzonek róż w Państwa szkółce od okrywowych Fairy, przez Alberich , Margo Koster, Veilchenblau, Conclave. Wszystkie wspaniałe rosną i kwitną, są zdrowe , przyszły świetnie zabezpieczone w idealnym stanie bez śladów choroby czy osłabienia sadzonki. Nie zdarzyło mi się rozczarowanie zakupami w Państwa sklepie. Jedyną wadą sklepu jest to, że wiele sadzonek się wyprzedaje zanim zdążę kupić, ale może to lepiej dla mojego budżetu :-)) z pozdrowieniami i życzeniami mnóstwa zadowolonych klientów. Beata S. Warszawa, 25.06.2023r.

linia

Dzień dobry. W szkółce Rozaria kupiłam kilkanaście róż, z gołym korzeniem jak i w doniczkach. Zawsze docierały do mnie szybko i starannie zabezpieczone. Każda z etykietą odmianową i jak do tej pory zgodnie z zamówieniem. Przyjęły się wszystkie, są zdrowe , ładnie się rozkrzewiły i kwitną. Bardzo dziękuję za piękne róże, które cieszą oczy w moim ogrodzie. Bernadeta J. Jarogniewice, 25.06.2023r.

linia

Dzień dobry. Zamówione róże dotarły w ciągu dwóch dni. Były w bardzo dobrym stanie, profesjonalnie zabezpieczone na czas transportu. Jakość otrzymanych róż sprawiła, że wróciłam po kolejne. Polecam ? Małgorzata S. Elbląg, 24.06.2023r.

linia

Sadzonki róż dotarły bardzo szybko. Super zapakowane, profesjonalnie. Żadna w transporcie nie uszkodzona. Sadzonki w bardzo dobrej kondycji. Dwie z czterech mają pączki, więc myślę że jeszcze w tym roku zakwitną. Z całą pewnością mogę polecić wszystkim zakup roślin w tym sklepie. Dodatkowo załączona jest instrukcja sadzenia poszczególnych rodzajów róż. Ja czytałam, a mąż sądził. Sprawiedliwy podział obowiązków, to tak w nawiasie ;-). Jedyny problem to ogromny wybór, a miejsca w ogrodzie mało. Jeszcze raz wszystkich zachęcam do kupowania w tym miejscu, a wszystkim pracującym jak najwięcej zadowolonych klientów i mnóstwo zamówień. Pozdrawiam i jeszcze do Was wrócę. Gdzieś na pewno znajdę miejsce w ogrodzie. Regina P. Nowa Karczma, 24.06.2023r.

linia

Dzień dobry, Róże w Państwa szkółce kupiłam po raz kolejny i zawsze jestem w 100% zadowolona. Sadzonki są duże, zdrowe, niektóre z pączkami kwiatów. Bardzo dobrze zapakowane, docierają terminowo. Dobrze podlane, żadna część roślinki nie ucierpiała nigdy w transporcie. Jeśli będę poszerzała kolekcję róż, to tradycyjnie zamówię sadzonki w Państwa sklepie. Pozdrawiam serdecznie. Ewa R. Rybojedzko, 23.06.2023r.

linia

Dzień dobry, Dziękuję za przesyłkę, a oto komentarz do niej: "Róże bardzo starannie zapakowane do transportu, szybka i kompletna przesyłka i super zaskakujące dla mnie jako laika: instrukcja sadzenia od początku do momentu wkopania w ziemię! Bardzo duży plus i satysfakcja! Dziękuję i polecam! Renata L. Straszęcin, 23.06.2023r.

linia

Dziękuję, Wszystkie róże były bardzo dobrze zabezpieczone a zamówienie zostało zrealizowane błyskawicznie. Dostałam przepiękne odmiany- zamawiałam pakiet sześciu róż- niespodzianek. Bardzo dziękuję za wzięcie pod uwagę moich wskazówek dotyczących kolorów - nie mogłam wymarzyć sobie piękniejszych, delikatnych odcieni! Właśnie zaczynam przygodę z różami a paczka była moim urodzinowym prezentem. Polecam serdecznie szkółkę róż - Rozaria! Emilia K. Lublin, 22.06.2023r.

linia

Trzykrotnie zamawiałam róże w tej szkółce i na pewno nie jest to ostatni raz:) Róże przyszły piękne i zdrowe, z dobrze rozwiniętym systemem korzeniowym. Profesjonalnie spakowane, nawet listek się nie ukruszył. Jeśli ktoś szuka ciekawej odmiany, to warto zajrzeć na stronę szkółki:) Pozdrawiam i polecam! Agnieszka W. Siedliszcze, 22.06.2023r.

linia

Witam, Zamówione ze szkółki sadzonki róż otrzymałam już w marcu i wtedy też trafiły do ziemi. Kontakt i przesyłka na "6". Róże już pięknie kwitną czego się nie spodziewałam- na pewno część muszę przesadzić w bardziej nasłonecznione miejsce ponieważ widzę różnicę we wzroście. Polecam wszystkim. W załączniku dowody:) Pozdrawiam serdecznie Aneta W. Lublin, 21.06.2023r. 

linia

Dzień dobry paczka dotarła z pięknie zapakowanymi różami sadzonki śliczne zdrowe ,dziękuję bardzo. Na pewno jeszcze zamówię u państwa kolejne róże . pozdrawiam Karolina J. Tczew, 21.06.2023r.

linia

Witam Polecam wszystkim kto jest zainteresowany zakupem zdrowych i pięknych sadzonek. Róże zawsze dobrze zabezpieczone, zdrowe korzenie, szybko się przyjmują kwitną bardzo obficie do późnej jesieni . To nie jedyne odmiany które zakupiłam w tej szkółce i nie ostatnia! Od lat jestem stałym klientem. Polecam. Pozdrawiam Zdzichu P. Częstochowa, 20.06.2023r.

linia

Zamówienie zrealizowane bardzo szybko. Róże dotarły w doskonałym stanie. Zdrowe i bardzo ładne. Czekam na pierwsze kwiaty i planuję kolejne zakupy. Polecam firmę. Anna D. Warszawa, 20.06.2023r.

linia

Przesyłka bardzo dobrze zabezpieczona, sadzonka jędrna i dorodna . Dobrze przycięta. Ogólnie wszystko co z logistyką na 6 z plusem. Grażyna K. Skierniewice, 19.06.2023r.

linia

Witam moja opinia dotycząca róż które otrzymałam od państwa to jest 100 punktów, róże są bardzo dobrze spakowane i że starannością traktowane. I będę polecać państwa szkółkę każdemu kto będzie szukał róży do swojego ogrodu. Pozdrawiam, Agnieszka K. Osowiec, 19.06.2023r.

linia

Polecam wszystkim miłośnikom róż! Nie jest to mój pierwszy zakup i na pewno nie ostatni :) Sadzonki piękne i zdrowe, kontakt z obsługą rewelacyjny, zawsze cierpliwie wytłumaczą i doradzą. Dlatego wracam :) Dorota W. Bolechowice. 18.06.2023r.

linia

Zostałam miło zaskoczona przesyłką od Pana. Róże zostały pięknie zapakowane, sadzonka miała jak oddychać i "nie spociła" się ;) Serdecznie dziękuję za taką dbałość! Serdecznie pozdrawiam i życzę dalszej pasji w pracy. Magdalena Ż. Jankowice, 18.06.2023r.

linia

Dzień dobry, Chciałam podziękować za piękne sadzonki które od Państwa otrzymałam. Róże już kwitną, a są tak niesamowicie piękne, że wzbudzają zachwyt wśród wszystkich odwiedzających ogród. Bardzo dziękuję za Państwa zaangażowanie w dziedzinie uprawy róż. Zdjęcia z ogrodu przesyłam w załączniku. Pozdrawiam, Alicja Madzia 17.06.2023r.

linia

Polecam szybką dostawą zdrowe krzewy duże ładne, już planuję kolejne zamówienie tu zrobić polecam w 100%???? Rafał Sz. 17.06.2023r.

linia

Róże okazały się przepiękne. Jeszcze zapakowane spoglądały na mnie przez otwór w kartonie. Są bardzo okazałe, pięknie zielone, mają pączki i już przy odbiorze paczki, niektóre kwitły na żółto. Wzorcowo zapakowane i szybko dostarczone. Moje obawy związane z zamówieniem okazały się bezzasadne. Polecam innym zakup róż. Ada J. Żory, 16.06.2023r.

linia

Witam serdecznie. Pierwsze róże kupiłam w zeszłym roku w tej firmie i dalej w tym roku u nich kupuję a to dlatego, że róże są idealnie zapakowane na czas przesyłki dojeżdżają w idealnym stanie. Realizacja zamówienia błyskawiczna. Sadzonki duże niektóre z pąkami kwiatowymi. U mnie pierwsze zakupione przezimowały bez uszczerbku mimo że nie były okryte na zimę inaczej mówiąc są super jakości. Kolory takie jak na zdjęciach. Sa piękne. Bardzo dziękuję za super kontakt z waszą firmą za rzetelność zamówień. Bardzo polecam tę szkółkę, nie będzie nikt z kupujących zawiedziony. Pozdrawiam serdecznie Bożena G. Porajow/Warszawa, 16.06.2023r.

linia

Dzień dobry. Serdecznie dziękuję za sadzonki róż. Dostawa bardzo szybka, sadzonki róż przyjechały dobrze zabezpieczone. Krzaczki w stanie idealnym pięknie rozkrzewione. Zamawiałam u państwa nie pierwszy raz i z pewnością nieostatni. Pozdrawiam serdecznie. Iwona T. Sobolewo, 15.06.2023r.

linia

Niedawno otrzymałam cztery zdrowe, ładne sadzonki tej pięknej róży (Fresetta). Czekam z niecierpliwością na pierwsze kwiaty. Zamówienie zostało zrealizowane błyskawicznie. Róże profesjonalnie zapakowane dotarły w nienaruszonym stanie. Jestem bardzo zadowolona z zakupu w sklepie Rozaria. Jak 'rozciągnę' ogródek to na pewno jeszcze coś zamówię:) Beata S. Sieniawa koło Nowego Targu, 12.06.2023r.

linia

Dzień dobry, przesyłam opinię na temat zamówienia (jedno składane jako "gość", drugie to zam. 70***): Dotychczas dwa razy dokonałam zakupu, za każdym razem róże były w świetnie zapakowanie i dotarły do mnie w nienaruszonym stanie. Te posadzone na wiosnę, zdążyły znacznie się rozrosnąć i mają dużo pąków. Dzisiaj odebrałam drugie zamówienie i róże również wyglądają bardzo dobrze. Szybka realizacja zamówienia, złożone w piątek po południu, dotarło do mnie we wtorek rano. Dziękuję i w przyszłości chętnie wrócę do tego sklepu. Pozdrawiam Weronika P. Pieruń, 12.06.2023r.

linia

Sadzonki róż które zamówiłam przyszły w bardzo dobrym stanie, bardzo dobrze zabezpieczone na czas transportu, bardzo szybka realizacja zamówienia, już są posadzone w ogrodzie, czekam kiedy zakwitną. Bardzo polecam tego sprzedawcę, jestem bardzo zadowolona. Maria N. Trześniów, 11.06.2023r.

linia

Jestem bardzo zadowolona z przesyłki od Was Paczka była szybko nadana, a roślinki bardzo dobrze zabezpieczone. Sadzonki przyszły w bardzo dobrej kondycji i zdrowe. Teraz czekam na efekty, nie wiem czy jeszcze w tym roku zakwitną, mam nadzieję ??. Dziękuję za doskonałą obsługę. Grażyna S. Urzuty, 10.06.2023r.

linia

Przesyłka ,róże, zapakowanie wszystko na plus. Dopiero zaczynam przygodę z różami... zamawiałam jesienią róże z różnych firm, zamawiałam goły korzeń i na wiosnę przerwały tylko z państwa firmy dlatego też domówiłam więcej i już mam pierwsze pąki ?.Polecam jak najbardziej ?? Anna T. Świdnica, 10.06.2023r.

linia

Róże jak zwykle piękne to już kolejne kupione w szkółce naj piękniejsze do tej pory to Ausmary, Bonduelle i Bonawentura kwiaty piękne liczone w setkach sztuk jesienią będą kolejne zamówienia szkółka rozaria na szóstkę z plusem pozdrawiam Józef J. Rawa Mazowiecka, 09.06.2023r.

linia

Zamówienie zrealizowane ekspresowo. Sadzonki róż bardzo dobre jakościowo: duże ,dorodne okazy. Bardzo przydatna ulotka dotycząca sadzenia i pielęgnacji .Jestem bardzo zadowolona z mojego zamówienia i będę polecać państwa firmę. Pozdrawiam Anna J. Garwolin, 08.06.2023r.

linia

Dzień dobry, Róże dotarły w doskonałym stanie. Bardzo dobre zabezpieczenie na czas transportu. Sadzonki duże, przepiękne, mocno zielone i zdrowe. Wszystkie już wsadzone w ogrodzie. Czekamy na piękne kwiaty. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie. Monika M. Zawiercie, 07.06.2023r. 

linia

Dobry wieczór, róże, które otrzymałam od Państwa dotarły w doskonałym stanie, szybko, świetnie zabezpieczone na czas transportu. Już kolejny raz zamawiałam i się nie rozczarowałam. Z pewnością będę ponownie zamawiać. Wszystkie róże z gołym korzenie zamawiane wiosną pięknie ruszyły. Mogę każdemu polecić zakupy w Państwa sklepie. Chętnie też oglądam Wasze filmiki o różach. Są dużą skarbnicą wiedzy. Pozdrawiam serdecznie Marzena A. Krynki, 06.06.2023r.

linia

Dzień dobry, Dziękuję za doradztwo, dobór i ekspresową dostawę, przesyłka dotarła w ciągu 2 dni. Sadzonki bardzo dobrej jakości, porządnie ukorzenione. Rewelacyjny sposób pakowania, który całkowicie wyklucza uszkodzenie roślin tak, że nie należy się bać wysyłek. Polecam Szkółkę Rozaria i profesjonalizm Pana Grzegorza Pozdrawiam, Andrzej P. Rybnik, 05.06.2023r.

linia

Dziękuję za pięknie zabezpieczone, okazałe i zdrowe sadzonki. Rok temu zamawiałam dla mamy, teraz waszymi różami ozdabiam własny ogród. Od serca polecam was znajomym. Anna K. Kolbuszowa, 07.06.2023r.

linia

Dzień dobry, bardzo dziękuję za przesyłkę pięknych róż, zamówienie przyszło po kilku dniach, rośliny były zabezpieczone w odpowiedni, profesjonalny sposób, na pewno będę u Państwa zamawiać następne roślinki i polecać w 100% Pozdrawiam Renata R. Szczecin, 04.06.2023r.

linia

Witam państwa. Przesyłkę otrzymałam bardzo szybko, w ciągu 5 dni. Sadzonki były bardzo dobrze zabezpieczone i w bardzo dobrej kondycji, zdrowe. Śliczne sadzonki. Pani z którą rozmawiałam przez telefon pomocna, kompetentna. Jestem mile zaskoczona, gdyż miałam mieszane uczucia jeżeli chodzi o kupno roślin w internecie. Krzaczki już zasadzone.?PORZĄDNA FIRMA!! Małgorzata K. Zambrów, 03.06.2023r.

linia

Asortyment przesyłka obsługa na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolona, i na pewno wrócę nie raz. Serdecznie polecam. Dorota O. Zgierz, 03.06.2023r.

linia

W szerokiej ofercie Państwa szkółki można znaleźć ròżne ròże, dogadzając swoim gustom. Opis na stronie poszczególnych roślin bardzo rzeczowy z wieloma ciekawymi informacjami. Zakupione sadzonki były dorodne, dobrze ukorzenione, w żywej zieleni, z kilkoma pędami i po paru dniach tworzą się już pąki. Bardzo profesjonalnie zapakowane kwiaty z ulotką o sadzeniu przyszły szybko i bez problemów. Jak znajdę jeszcze jakieś miejsce w ogrodzie to niewątpliwie jeszcze się skuszę na zakupy. Pozdrawiam Joanna P. Suraż, 02.06.2023r.

linia

Zamówiona róża Polanna została dostarczona szybko i w idealnym stanie. Bardzo dobrze zabezpieczona na czas przesyłki. Niezwykle cenne jest dołączenie instrukcji sadzenia róż, zwłaszcza dla osób z mniejszym doświadczeniem. Polecam i sprzedawcę, i rośliny. Violetta P. Halinów, 02.06.2023r.

linia

Dzień dobry piszę w sprawie otrzymanego od państwa zamówienia. Zamówienie było kompletne, róże pienne zapakowane jak to się potocznie mówi pancernie-kazda róża oddzielnie w kartonie, w którym również była wspaniałe zabezpieczona, więc nie ma mowy o tak zwanym lataniu przesyłki podczas transportu-na prawdę pierwszy raz spotkałam się z taką dbałości o zabezpieczenie roślin. A co do roślin, to róże zdrowe, duże, nie to co marketowe "krzaczki". Będę każdemu polecać, bo z czystym sumieniem pańska szkółka jest tego warta-w tym przypadku zdjęcia na stronie nie są " podrasowane", tylko to jest rzeczywistość-zdrowa, pachnąca i kolorowa. Pozdrawiam serdecznie Agnieszka P. Międzybłocie, 01.06.2023r.

linia

Trzy razy robiłam zamówienie tej wiosny. Obsługa klienta bez zarzutów, szybko odpowiada na e-maile. Sadzonki bardzo dobrej jakości, bardzo dobrze się przyjęły. Spakowane do transportu wzorowo. Wysyłka bardzo szybko. Możliwe, że jeszcze będę zamawiać, bo współpraca z Państwem jest przyjemnością. Ogólna ocena 5 na 5. Pozdrawiam Edyta J. Borne Sulinowo, 31.05.2023r.

linia

Dzień dobry. Dostawa premium, bardzo przystępne ceny, bardzo ładne sadzonki. Polecam w 100%. Kasia G. Białystok, 31.05.2023r.

linia

Witam, Jak najbardziej mogę wystawić Państwu pochlebną opinię , ponieważ jestem bardzo zadowolona z otrzymanych róż. Były dobrze zapakowane, starannie zabezpieczone, szybko i w terminie dostarczone. Na efekty nie musiałam długo czekać, róże pięknie się przyjęły, są zdrowe, silne, pięknie rosną. Charakterystyki róż na stronie rzetelne, co przekłada się w rzeczywistości. Jestem bardzo zadowolona, na pewno to nie ostatnie moje zakupy u Państwa:) - Katarzyna G. Pętkowice/Bałtów, 30.05.2023r.

linia

Dzień dobry jestem bardzo zadowolona z zakupionych sadzonek róż , przesyłkę otrzymałam zgodną z zamówieniem, sadzonki super zabezpieczone jakość roślin bardzo dobra po zasadzeniu do gruntu jedna z róż już ma pączki kwiatowe. Bardzo polecam róże z tej szkółki. Pozdrawiam Grażyna M., Gryfice, 30.05.2023r.

linia

Moje kolejne zamówienie i po raz kolejny jestem bardzo zadowolony. Produkt zgodny z opisem, bardzo dobrze zapakowany i szybka wysyłka do klienta. Polecam wszystkim kupującym. Piotr S. Białystok, 29.05.2023r.

linia

Róże dopiero posadzone, więc trudno napisać coś więcej o ich wzroście. Wierzę jednak, że będą rosły pięknie, bo ich jakość jest doskonała. Przesyłka dostarczona terminowo, bardzo dobrze zabezpieczona i zapakowana. Polecam sklep za jakość w każdym wymiarze. Dorota M. Kraków, 29.05.2023r.

linia

Dzień dobry, Jestem zachwycona jakością sadzonek oraz sposobem w jaki zostały zabezpieczone na czas transportu. Wszystko dotarło w nienaruszonym stanie - Idealne. Termin oraz czas realizacji - błyskawiczny. Jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam Krzysztofa P. Wolsztyn, 28.05.2023r.

linia

Dziękuję za szybką obsługę róże dotarły w bardzo dobrym stanie i kondycji. To już kolejna moja przesyłka od Rozarii i jak zawsze wszystko w porządku serdecznie polecam. Urszula G. Kraków, 28.05.2023r.

linia

Jestem w pełni usatysfakcjonowany Państwa usługą i będę Was polecać innym miłośnikom róż. Pozdrawiam Piotr z Bytomia. 27.05.2023r.

linia

Witam, Zakupiony krzew róży był fantastycznie zapakowany - nic się nie połamało, nic nie wysypało - pełen profesjonalizm. Nawet kurier był pod wrażeniem :-). Bardzo dziękuję. Krzew już ma swoje miejsce w ogrodzie; będę cierpliwie czekała na dalszy rozwój. Paulina M. Subkowy, 27.05.2023r.

linia

Jestem bardzo bardzo zadowolona z waszego produktu jak i z dostawy. Perfekt wszystko zapakowane a kwiaty już rosną. Polecam wszystkim wasz sklep, którzy chcą mieć piękny ogród. Wyrazy uszanowania. Pozdrawiam Michalina J. Gilowice, 26.05.2023r. 

linia

Witam Państwa! Z radością odpisuję na maila i z radością chcę wystawić Państwu, jak najlepszą opinię. Dopiero rozpoczynam swoją przygodę z uprawą róż i są to moje pierwsze zakupy róż przez internet. Róże dotarły szybko, zdrowe, profesjonalnie zapakowane i do tego otrzymałam jedną różę dodatkowo. Była to bardzo miła niespodzianka, za którą serdecznie dziękuję. Bardzo lubię oglądać Wasze filmy na You Tube . Są w nich dla mnie bardzo cenne porady. Dziękuję i wszystkim Państwa szkółkę polecam. Pozdrawiam, Zofia W. Bojano, 26.05.2023r.

linia

Witam, Dziękuję za przesyłkę. Róże na pniu świetnie zabezpieczone, każda zapakowana w osobny karton i co ważne w doniczce. Przesyłka ekspresowa. Róże dotarły juz z zielonymi listkami, mam nadzieję że zakwitną także w tym roku i przetrwają zimę. W kolejnym roku planujemy większe zamówienie :) Pozdrawiam serdecznie Justyna M. Rudniki, 26.05.2023r.

linia

Jestem bardzo zadowolona z zakupionych u Państwa różyczek. Sadzonki są dorodne, szybko rosną. Bardzo szybka obsługa i wysyłka zamówienia. Roślinki pięknie zabezpieczone do transportu, a instrukcja obchodzenia się z różami bardzo pomaga. Szczerze polecam każdemu zakupu w Państwa szkółce, ja sama na pewno jeszcze skorzystam. Dziękuję i pozdrawiam. Małgorzata G. Głuchołazy, 25.05.2023r.

linia

Witam! Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna. Jesteście super. Jeszcze się na Was nie zawiodłam.100%. Agnieszka Sz. Giewartów, 26.05.2023r.

linia

Witam. Zakupiłam dwie róże na pniu ,przesyłka doszła w ciągu paru dni . Róże były bardzo dobrze zabezpieczone na czas podróży z dołączoną informacją jak je przesadzać. Firma gorąca polecenia i z pewnością w przyszłości dokonam kolejnych zakupów. Alicja P. Bąkowo, 25.05.2023r.

linia

Witam, Róże przyszły w bardzo dobrym stanie. Dobrze zapakowane w kartonach dopuszczających trochę światła. Polecam rozaria.pl ! Irena N. Chocz, 25.05.2023r.

linia

Dzień dobry, Po trzech latach od otrzymania zamówionych róż postanowiła podzielić się opinią dotyczącą wysłanych róż z waszej szkółki, jakości otrzymanych sadzonek, zabezpieczeniu ich na czas transportu, terminie wysyłki, sposobie zapakowania, poziomie obsługi klienta i o tym jak wspaniale kwitną. Róże dotarły w bardzo dobrym stanie, były świetnie zapakowane, wszystkie się przyjęły i przez cały sezon cieszą oko dorodnymi kwiatami. Zakup był udany. Polecam. Małgorzata M. Siedliska, 24.05.2023r.

linia

Dzień dobry, Róże dotarły w stanie idealnym , w ustalonym terminie. Bardzo dobrze zabezpieczone, zapakowane profesjonalnie. Były odpowiednio nawodnione. Listki świeże, zielone. Korzenie rozbudowane, zdrowe. Wyślę Państwu zdjęcia ( mam nadzieję) upragnionego efektu gdy się trochę rozrosną i zaczną kwitnąć. Róże kupiłam na sporą skarpę. Bardzo dziękuję za przemiłą i profesjonalną obsługę. Izabela J. Ozierany Wielkie, Gm Krynki, Pow Sokólski, 24.05.2023r.

linia

Róże dobrze zapakowane, ładne sadzonki, duży wybór róż, będę czekała aż urosną. Pozdrawiam! Karolina S. Sulejówek, 24.05.2023r.

linia

Witam, Korzystanie ze strony rozaria.pl jest bardzo intuicyjne , a wyszukanie interesujących mnie róż zajęło mi tylko chwilkę. Zamówienie, wysyłka i sposób pakowania zadowoliły mnie w 100% ale najbardziej jestem zadowolona z informacji o produktach na stronie. Liczne zdjęcia i szczegółowe opisy pozwoliły mi na dopasowanie zakupu gatunku róży która najlepiej sprawdzi się w moim ogródku pod kątem wymagań jak i moich preferencji co do wielkości, koloru, zapachu... Polecam ? Dorota D. Poznań, 23.05.2023r.

linia

Dzień dobry, wszystko było przygotowane profesjonalnie i szybko dostarczone, aż byłem zaskoczony, że tak szybko. Sadzonki dobrej jakości. Pozdrawiam MF. Strzelce Kraj., 23.05.2023r.

linia

Dzień dobry. Jestem bardzo zadowolona przede wszystkim z Państwa obsługi. Zawsze szybko i rzetelnie odpowiadacie na zadane pytania, które nie tylko dotyczą zakupu ale również późniejszych, ewentualnych problemów z uprawą róż. Róża dotarła bardzo dobrze zabezpieczona. Dziękuję kolejny raz ☺️ Pozdrawiam. Sylwia K. Fałkowo, 23.05.2023r. 

linia

Dzień dobry. Pierwszy raz skorzystałam z Państwa oferty. Bardzo mile zostałam zaskoczona. Szybka dostawa, jakość sadzonek rewelacyjna, zabezpieczenie pełen profesjonalizm i cała reszta bez najmniejszego zarzutu - a jestem bardzo wymagająca. Pozdrawiam serdecznie. Anna K. Toruń, 22.05.2023r.

linia

Dzień dobry! Jestem bardzo zadowolona z usług Waszej firmy. Otrzymałam sadzonki piękne i zdrowe, profesjonalnie zapakowane - dotarły do mnie szybko i nieuszkodzone. Również kontaktowałam się z Państwem telefonicznie, by skonsultować mój wybór. Rozmowa z Panią była bardzo miła i przydatna w wyborze odpowiednich róż do mojego ogrodu. Mogę z przyjemnością polecić korzystanie z Waszych usług innym klientom. Przesyłam serdeczne pozdrowienia Jolanta J.-K. 22.05.2023r. 

linia

Dzień dobry. Przesyłka zgodna z zamówieniem. Towar a dokładnie. (róża rabatowa) została profesjonalnie zapakowana na czas transportu i tak dotarła bez problemy. Sadzonki piękne zakorzenione wypuszczają nowe pędy. Pełna profeska godna plecenia. Pozdrawiam Wiesława K. Dynów, 22.05.2023r.

linia

Róże trafiły do nas bardzo szybko, w świetnym stanie, myślę że tak zapakowane przetrwałyby jeszcze kilka dni podróży. Profesjonalnie przygotowane sadzonki oraz transport do klienta. Leszek P. Szklary Górne, 21.05.2023r.

linia

Dzień dobry. Jestem bardzo zadowolona z transakcji. Róże przyszły bardzo szybko. Solidnie zapakowane w gruby karton z otworami. Sadzonki ładnie ukorzenione, pędy rozgałęzione i odpowiednio przycięte. Kontakt z klientem wzorowy, dostawałam maila do każdego etapu realizacji zamówienia. Dziękuję bardzo i pozdrawiam. Małgorzata K. Gdynia, 21.05.2023r.

linia

Dzień dobry, Chciałabym przesłać swoją opinię: Sadzonki róż bardzo dobrze zapakowane. Dojechały w bardzo dobrym stanie. Termin realizacji zamówienia bardzo szybki. Jestem bardzo zadowolona i polecam w 100%. pozdrawiam, Alicja Szulc Mosina, 20.05.2023r.

linia

Witam serdecznie. Zakupiłam u Państwa róże okrywowe oraz róże rabatowe. Jestem z tego zakupu bardzo zadowolona. Paczka w której dostarczono do mnie róże była bardzo profesjonalnie zapakowana. Róże doszły w bardzo dobrym stanie. Wcześniejsze róże które u Państwa nabyłam są przepiękne. Bardzo ładnie się rozrosły. Pięknie kwitły a obecnie mają piękne przyrosty. Jestem bardzo zadowolona. Polecam również innym i wiem, że kupują, Pozdrawiam serdecznie. Ania K. Zamienie, 20.05.2023r.

linia

Dzień dobry, dziękuję za zamówione róże. Jestem w pełni usatysfakcjonowana realizacją zamówienia. Przesyłka dotarła bardzo szybko, świetnie zapakowana. Sadzonki wyglądają na zdrowe, mają piękne liście. Mam nadzieję, że przyjmą się bez problemów. A mam doświadczenie w zamawianiu z różnych firm. W tym wypadku oceniam w skali 1-10 na 10,5 :) Życzę pięknej wiosny, Małgorzata D. Studzianki, 19.05.2023r.

linia

Jestem bardzo zadowolona z zamówionych róż u Państwa. Dotarły szybko i były bardzo dobrze zabezpieczone. Teraz czas na kolejne zamówienie:)i to nie małe. Brawo Wy!:) Honorata G. Jasło, 19.05.2023r.

linia

To moje kolejne róże zakupione u Państwa. Paczka doszła w nienagannym stanie, kontakt z kurierem tez bardzo dobry. Jestem bardzo zadowolona, wszystkie różne wspaniale się poprzyjmowały, a teraz już moja głowa w tym, żeby dorodnie kwitły. Bardzo dziękuję i pozdrawiam. Agnieszka N.-P. Okuniew, 18.05.2023r.

linia

Jestem bardzo zadowolona zarówno z obsługi sklepu jak i jakości róż. Róże przyszły piękne, zdrowe i dobrze zabezpieczone w transporcie gotowe do posadzenia. Jest to mój już kolejny zakup i na pewno nie ostatni. Dziękuję za miłą i profesjonalną obsługę oraz za piękne i zdrowe róże. Cecylia K. Mrągowo, 18.05.2023r.

linia

Postanowiłam coś zmienić w ogrodzie i postanowiłam posadzić róże, które zawsze mi się podobały. Przeglądając oferty natrafiłam na szkółkę Rozaria, bardzo spodobały mi się opisy i łatwość przeglądania oferty. Kiedy zaczęłam przeglądać to nie mogłam się oprzeć i zamówiłam aż 9 róż na początek. Przesyłka dotarła nawet wcześniej niż było określone w zamówieniu. Róże były super zapakowane a sadzonki były bardzo ładne. Bardzo szybko się przyjęły i teraz nie mogę się doczekać kiedy zobaczę kwiaty. Wprawdzie dwie róże się nie przyjęły, ale po kontakcie mailowym w ciągu dwóch dni dotarły dwie nowe sadzonki. Bardzo polecam tę szkółkę, wszystko załatwiane jest sprawnie i solidnie. Mam jeszcze upatrzone róże, których na ten moment już nie można zamówić bo się skończyły sadzonki czekam więc z niecierpliwością na nowy sezon. Szczerze polecam. Moja ocena to 6/6. Anna S. Jasło, 17.05.2023r.

linia

Witam, Opinia może być tylko jedna - Fantastyczna :) Bardzo dziękujemy za tak perfekcyjnie zapakowaną przesyłkę, zdrowe sadzonki i szybką wysyłkę. Także dajemy 10 na 10 w skali 10 :)I to na pewno nie ostatnie zakupy w Państwa sklepie ;) Pozdrawiamy serdecznie, Agnieszka i Rafał P. Kraków, 17.05.2023r.

linia

Szkółka godna polecenia ,krzewy na czas transportu dobrze zabezpieczone a to podstawa. Małgorzata W. Mordy, 17.05.2023r.

linia

Zamawiam róże z rozaria.pl już kilka lat, wysyłka błyskawiczna, rośliny w stanie nienaruszonym zarówno te jesienne jak i te już w donicach zamówione wiosną, piękne zdrowe sadzonki, w licznymi odrostami, bardzo jestem ciekawa kwitnienia, róża kanadyjska przyszła już z małym pąkiem. Będę tu zamawiać póki miejsca w ogrodzie starczy ? Całość usługi oceniam na 5 w 5 stopniowej skali. Ulka W. Przykwa, 16.05.2023r.

linia

Jestem zadowolona z róż kupionych w rozaria.pl. Przesyłkę otrzymałam kilka dni po zrobieniu zamówienia, rośliny były w świetnej kondycji i dobrze zabezpieczone. Wszystkie, które przyjechały we wcześniejszych latach pięknie rosną i kwitną. Polecam lucyzf. Zagnańsk, 16.05.2023r.

linia

Dzień dobry, na ten moment wszystko Ok. Róże przyjechały szybciutko i w doskonałym stanie. Dziękujemy również za ulotkę odnośnie pielęgnacji róż. Teraz tylko czekać żeby się rozrosły i zakwitły, ale to raczej dopiero w przyszłym roku? Pozdrawiam Sławomir K. Ostrzeszów, 16.05.2023r.

linia

Witam ? zamawiałam w sklepie już wiele sadzonek, wszystkie się przyjęły i cieszą oczy. Są zdrowe i odporne. Wysyłka i tym razem była błyskawiczna i dobrze zabezpieczona. Gorąco polecam sklep zarówno dla początkujących ogrodników jak i tych doświadczonych. Serdecznie pozdrawiam cały zespół...Ewa miłośniczka królowej kwiatów ☺️Ewa Z. Otwock, 15.05.2023r.

linia

Witam, zamówienia są realizowane w terminie, zamawiałam róże w zeszłym roku i w tym roku. Zawsze perfekcyjnie zapakowane na czas podróży, przychodzą w bardzo dobrym stanie, są duże, silne i bardzo ładne. Przyjmują się wszystkie. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam. ♥️. Dziękuję Maryla Dz. Idzbark, 15.05.2023r.

linia

Szanowny Panie, Oceniam bardzo pozytywnie zarówno jakość sadzonek róż, a przede wszystkim bardzo profesjonalny sposób ich zapakowania i zabezpieczenia na czas transportu. Przesyłka została nadana znacznie szybciej niż to podano na stronie Internetowej. Róże angielskie są moimi ulubionymi i mam nadzieję, że będą dobrze rosły i pięknie kwitły. Z wyrazami poważania, Paweł Z. Puszczykowo, 14.05.2023r.

linia

Dzień dobry, Jestem bardzo zadowolony z zamówionych sadzonek róży. Róże otrzymałem w bardzo dobrym stanie, duże sadzonki, z kilkoma pędami, bez chorób. Podczas transportu róże zabezpieczone w profesjonalny sposób, bez śladów uszkodzenia. Teraz tylko pozostaje czekać na kwiaty. Obsługa kupującego na najwyższym poziomie, szybka realizacja, informację na bieżąco o statusie zamówienia. Z czystym sumieniem polecam i zachęcam do współpracy ze Szkółką Róż Rozaria! Pozdrawiam Damian Sz. Tarnowskie Góry, 14.05.2023r.

linia

Róże przyjechały świetnie zabezpieczone i szybciej niż zakładałam. Sadzonki spore, zdrowe, z korzeniami większymi niż się przypuszczałam. Nie mogę doczekać się aż zaczną kwitnąć. Z pewnością to nie ostatnie zamówienie z tej szkółki. Do zamówienia dołączona była również mini instrukcja sadzenia roślin i opieki nad nimi, co jest fajnym dodatkiem, zwłaszcza dla laików. Zdecydowanie polecam. Iwona S. Równe, 13.05.2023r.

linia

Witam, Zamówione róże jak zwykle przyszły zdrowe i bezpiecznie zapakowane w przewidywanym terminie. Teraz pozostało jedynie czekać na kwiaty i zapach. Pozdrawiam wielbicielka szkółki Rozaria. Halina T. Łódź, 13.05.2023r.

linia

Wystawiam opinię bardzo dobrą. Sadzonki róż przyszły w bardzo dobrym stanie, a najważniejsze to to, że były świetnie zabezpieczone. Polecę róże od tego dostawcy moim znajomym Jadwiga P. Brzeszcze, 13.05.2023r.

linia

Jestem zadowolona z róż kupionych w rozaria.pl. Przesyłkę otrzymałam kilka dni po zrobieniu zamówienia, rośliny były w świetnej kondycji i dobrze zabezpieczone. Wszystkie, które przyjechały we wcześniejszych latach pięknie rosną i kwitną. Polecam lucyzf. Zagnańsk, 12.05.2023r.

linia

Witam serdecznie, Przesyłka właśnie dotarła kilka dni temu, bardzo dokładnie zapakowana i zabezpieczona, sadzonki już ulistnione, okazałe, ze zdrowo wyglądającymi liśćmi. Po raz pierwszy w końcu kupiłam wychodowane róże, a nie rahityczne patyki. Piękne krzaczki w wysokich doniczkach pozwolą przeczekać majowe przymrozki i zimną Zośkę. Dodatkowo załączona instrukcja z zasadami posadzenia i pielęgnowania róż dla początkujących. Kupiłam 7 róż, w tym Indigolettę. I to nie koniec zakupów. Jakość otrzymanych sadzonek, zabezpieczenie ich na czas transportu, termin otrzymania wysyłki oraz poziom obsługi klienta - wszystko na piątkę. Polecam. Nie kupię już róż w markecie. Niedługo dokonam następnych zakupów różyczek. Pozdrawiam serdecznie. Regina B. Gulczewo Koło Wyszkowa, 12.05.2023r.

linia

Dzień dobry. Bardzo dziękuję za róże , które od Państwa otrzymałam. Są ładne , zdrowe i dobrej jakości. Jestem zadowolona również z poprzednich zakupów. które u Państwa robiłam. Jeszcze raz bardzo dziękuję. M. Z.-P., Mrozy, 12.05.2023r.

linia

Tym razem oprócz profesjonalizmu i dbałości o klienta jeszcze dodatkowo realizacja rzeczy niemożliwych - wymarzone róże dotarły w tempie błyskawicznym, sadzonki dorodne i w świetnej kondycji, opakowanie pancerne. Naprawdę nie pozostaje mi nic innego jak tylko karczowanie ogrodu i przygotowanie miejsca na sezon jesienny i róże z Rozarii :). Polecam tu zakupy!!! Dorota B. Brzeźnica, 11.05.2023r.

linia

Dzień dobry, całokształt zakupów u Państwa oceniam bardzo wysoko. Zamówione róże przyszły bardzo szybko. Zapakowane były w bardzo bezpieczny sposób. To był mój pierwszy zakup róż przez internet. Miałam obawy czy nie przyjdą połamane, uszkodzone ( jak to w transporcie). Absolutnie nic takiego nie miała miejsca. Sztywny karton, zabezpieczenia wewnątrz - trzymały róże bardzo dobrze. Krzaczki przyjechały zdrowe, świeże i bez jakichkolwiek defektów. Jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam, Urszula G. Koszalin, 11.05.2023r.

linia

Wszystko zgodne z realizacją zamówienia i w terminie. Sadzonki Ghislaine de Feligonde, dotarły w dobrym stanie. Teraz niech rosną i zobaczymy co to będą za piękności ???????:) Pozdrawiam Bronisława G. Mikołów, 10.05.2023r.

linia

Dzień dobry. Pierwszy raz zamówiłam róże, dopiero zaczynam przygodę z hodowlą róż w ogrodzie. Zawsze się bałam, że nie dam sobie rady z pielęgnacją róż, jednak zachęcił mnie do tego kanał na facebooku, którą prowadzi Szkółka Róż Rozaria. Artykuły, przepiękne zdjęcia i filmiki są bardzo dobrą kopalnią wiedzy na temat hodowli i pielęgnacji róż. Do rzeczy, zamówienie zrealizowane bardzo szybko złożone przed majówką i brawo dla Państwa za super zapakowane kwiaty i wysłane po majówce aby nie musiały spędzić majówki w magazynach kurierskich. Sadzonki zdrowe, zielone, nic nie uszkodzone i nie połamane. Na pewno jeszcze zamówię róże na pniu, niestety tej wiosny troszkę się spóźniłam (nie mogłam się zdecydować którą wybrać) a jak się zdecydowałam to już była niedostępna, może jesienią się uda. z całego serducha dziękuję i polecam. Magdalena S. Otrębusy, 10.05.2023r.

linia

Zamówiłam sadzonki Ed Sharazan i New Dawn. Wszystkie sadzonki śliczne, w bardzo dobrym stanie. Wysłane szybciutko. Od razu wsadziłam i teraz czekam na efekty. Mam nadzieję, że już w te lato zakwitną i będę mogła się nimi cieszyć. Polecam szkółkę. Alina P. Pęcice Małe, 10.05.2023r.

linia

Dzień dobry!!! Pięknie dziękuję za ""różyczki"", zadbane, należycie opakowane i szybka dostawa. Życzę WSZELAKIEJ POMYŚLNOŚCI!! Rejmona R., Turek 09.05.2023r.

linia

Witam serdecznie, bardzo dziękuję za kolejną dostawę róż. Jak w poprzednich zamówieniach i tym razem przesyłka dotarła bardzo szybko, super zapakowana. Róże w bardzo dobrym stanie już rosną w moim ogrodzie. Bardzo dziękuję za rzetelną transakcję. Z pozdrowieniami Teresa z Gdańska, 09.05.2023r.

linia

Laba diena,labai dziaugiuosi suradus jusu parduotuve. Pirkau jau ne viena roze, viskas puikiai prigijo, labai laukiu ziedu, gaila kad pas mus lietuvoje vis dar vesoka ir naktys su salnom.Tikiuosi,kad visos rozes parodys ziedus siek tiek veliau. Augalai tvirtai supakuoti net nera minties, kad kas nuluztu. As Jums labai dekinga, su pagarba Rita.

"Dzień dobry, bardzo się cieszę, że znalazłam (sadzonki róż goły korzeń)róże w Waszym sklepie. Kupiłam już niejedną różę, wszystko zostało przyjęte idealnie, bardzo nie mogę się doczekać kwiatów, szkoda, że u nas jeszcze mamy mroźne noce na Litwie.Mam nadzieję, że wszystkie róże zakwitną trochę później. Rośliny są dobrze spakowane. Nawet nie myślę, że coś się złamie.Jestem Ci bardzo wdzięczna Rito z wyrazami szacunku." Rita Klimasauskiene Litwa, 08.05.2023r.

linia

Wszystko na najwyższym poziomie kontakt, wysyłka, rośliny gorąco polecam. Anna Z.-S. Wyszatyce, 08.05.2023r.

linia

Pierwszy raz zamawiałam róże w tym sklepie internetowym i jestem bardzo miło zaskoczona. Sadzonki przyszły bardzo ładne, świeże, dobrze ukorzenione. Zapakowane tak, że nic nie mogło złego się stać różom. Coś mi się zdaje, że to nie będzie mój jedyny zakup ? Pozdrawiam! Czesława K. Nowa Sarzyna, 08.05.2023r.

linia

Witam. Sadzonka dotarła w solidnym opakowaniu. Bardzo ładna dorodna roślina, jak zawsze. Róże kupowałam u Państwa przed laty i do dzisiaj ozdabiają mój ogród. Nowo zakupiona już została posadzona. Polecam sklep i sadzonki. Dziękuję i pozdrawiam. Z poważaniem Barbara K. Brześć Kujawski, 07.05.2023r.

linia

Witam, moje zamówienie dotarło do mnie. Sadzonki róż, pięknie zabezpieczone. Realizacja zamówienia, bardzo sprawna i szybka. Na pewno nie jest to mój ostatni zakup u Państwa. Polecam wszystkim. Wioletta B. Szczytno, 07.05.2023r.

linia

Szanowni Państwo, z wielką przyjemnością dzielę się opinią dotyczącą zakupu róż w sklepie internetowym rozaria.pl. Uwzględniając opinie Państwa klientów, w kwietniu 2023 dokonałam pierwszego zakupu 9 róż i ... WYSTAWIAM PAŃSTWU NAJWYŻSZĄ NOTĘ, OCENA CELUJĄCA za: współpracę w trakcie realizacji zamówienia, zabezpieczenie roślin w transporcie i przede wszystkim za jakość roślin. Różami jestem zachwycona i z niecierpliwością czekam na pierwsze kwiaty. Moje zadowolenie wyrażam składając kolejne zamówienie na 6 róż i zapewniam, że na tym moich zamówień nie kończę?. Serdecznie pozdrawiam i życzę wielu sukcesów. Justyna H. Gliwice, 06.05.2023r.

linia

Witam Pani Katarzyno, powiem szczerze, że nie mam pojęcia dlaczego GLS wysłał w piątek informację o opóźnieniu dostawy dopiero na poniedziałek... W każdym razie w piątek paczka została dostarczona. Róże w idealnym stanie! Nie wiedziałam, że tak można zapakować rośliny na wysyłkę... Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, i to nie będą na pewno ostatnie moje zakupy u Państwa. Róże szczęśliwie już rosną! Na pewno będę też wszystkim polecać zakupy u Was! Pozdrawiam / Best Regards. Monika K. Jasło, 06.05.2023r.

linia

Dzień dobry, Jestem bardzo zadowolona z zakupionych u Państwa sadzonek róż w doniczkach (Kazanlik, Karpatia, New Dawn); Róże profesjonalnie zabezpieczone na czas podróży, sadzonki wyrośnięte z bardzo dobrym systemem korzeniowym. Od razu się przyjęły. Na pewno dokonam w tym sklepie kolejnych zakupów. Życzę powodzenia i pozdrawiam Beata P., Blisko/ Lososina Dolna, 05.05.2023r.

linia

Dziękuję za szybką realizację zamówienia. Zamawiany towar róże AUSmary bezpiecznie dojechały, dobrze zabezpieczone na czas wysyłki. Rośliny zdrowe i już wysyłają pierwsze sygnały? że się przyjęły w moim ogrodzie. pozdrawiam. Urszula B. Kiełczów, 04.05.2023r.

linia

Dzień dobry, Jestem bardzo zadowolona z sadzonek, które kupiłam w Państwa szkółce na przestrzeni kilku lat: kiedyś osobiście i aktualnie przez internet. Sadzonki zawsze były w bardzo dobrym stanie, właściwie zabezpieczone, traktowane z najwyższą starannością, dlatego rośliny pięknie się przyjęły i wspaniale rosną. Opisy róż zamieszczone na stronie szkółki w pełni odpowiadają rzeczywistości i pozwalają na wybranie gatunku zgodnie z upodobaniem i potrzebami klienta. Ulotka dotycząca sadzenia i opieki nad różami, dołączona do sadzonek świadczy o Państwa pasji i miłości do roślin, nie jest Państwu obojętne co stanie się z "towarem" po sprzedaży. Szybka dostawa i informowanie o dostępności towaru jest wyrazem szacunku dla klienta. Serdecznie pozdrawiam i do następnych zakupów. Ada z Raszyna PS. Korzenie mam w Końskowoli, stąd mój sentyment do róż. 04.05.2023r.

linia

Dzień dobry, Wszystko jak zwykle było profesjonalnie zapakowane ,sadzonki zdrowe i ładnie rozkrzewione. Czekam na efekt końcowy. Wcześniej zakupione sadzonki (jesień2022)rosną zdrowo i mamy nadzieję że będą już wkrótce cieszyć nas pięknymi kwiatami. Pozdrawiam serdecznie. Teresa K. Stryszów, 03.05.2023r. 

linia

Zakupione róże w Waszym Gospodarstwie ogrodniczym są zaspokojeniem moich potrzeb w zakresie estetycznym i niebawem wizualnym. Znam te róże, są piękne. Sadzonki zdrowe, silne. Towar skrupulatnie i bezpiecznie zapakowany. Polecam Wszystkim miłośnikom róż. Gospodarstwo Ogrodnicze po prostu profesjonalne. Zakupiony towar nie jest na pewno ostatni. Serdecznie polecam. Danuta S. Czernichów, 03.05.2023r.

linia

Witam serdecznie. Realizacja złożonego zamówienia przebiegła bardzo sprawnie. Sadzonki... przepiękne, spore, zdrowo wyglądające. Na czas transportu skutecznie zabezpieczone. Prawdopodobnie zamówię jeszcze jedną partię :) Bardzo dziękuję i pozdrawiam. Barbara D. Lipnica Wielka, 02.05.2023r.

linia

Dzień dobry, dziękuję za bardzo szybką przesyłkę, róże super zapakowane. Polecam z całego serca zakupy w Szkółce róż ROZARIA. Pozdrawiam Grażyna S. Rzeszów, 02.05.2023r.

linia

Super szkółka i super Właścicielka. Kupuję już od dawna i zawsze jest wszystko w jak najlepszym porządku. Rośliny w doskonałym stanie- zdrowe, dobrze rozrośnięte i ukorzenione. Polecam Rozarię. Mam kupionych ponad 30 róż i pewnie jesienią dokupię kolejne. Dziękuję za wspaniałą pracę, której efekty cieszą oko i cudownie pachną. Anna R.-F. Stare Budy, 01.05.2023r.

linia

Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą. Mimo, że jednej z zamówionych róż nie było już dostępnej, dostałam propozycję zwrotu pieniędzy lub dostawę innej róży. Wybrałam oczywiście inną różę i dostałam wspaniałą róże gratis. Sadzonki w bardzo dobry stanie. Bardzo polecam Szkółkę Rozaria. Na pewno jeszcze u Państwa zamówię :) pozdrawiam, Aleksandra Krzeszowice. 01.05.2023r.

linia

Jakość róży bardzo dobra, brak żółtych czy zwiędniętych liści, sadzonka sporych rozmiarów. Opakowanie dobre, chroniło sadzonkę przed zmiennymi temperaturami. Czas transportu - 2 dni, co jest optymalne dla roślin. Poziom obsługi klienta bardzo dobry. Elżbieta R. Konstancin-Jeziorna, 30.04.2023r.

linia

Dzień dobry. Bardzo dziękuję za szybką realizację zamówienia. Róże dotarły w bardzo dobrej kondycji, super zapakowane. Na pewno jeszcze skorzystam z oferty Państwa sklepu. Pozdrawiam serdecznie Iwona R. Turek, 30.04.2023r.

linia

Dzień dobry, Chciałam Państwu pogratulować wspaniałej organizacji zamówieni. Po pierwsze „polowałam” na róże św. Tereski od 2 lat, Państwo jak tylko ponownie pojawiły się w ofercie powiadomiliście mnie o tym. Po drugie sprawne zamówienie i opłacenie przesyłki. Po trzecie regularne informowanie mnie o postępach w przygotowaniu zamówienia. I co najważniejsze- roślinki dotarły nienaruszone, z nadal wilgotną ziemią, w trakcie sadzenia zauważyłam przepięknie rozwinięty i nienaruszony system korzeniowy, a nie pierwszy raz tą drogą kupowałam rośliny do mojego ogrodu. Podsumowując- wyrazy ogromnego zadowolenia. Pozdrawiam, Magdalena P. Kraków, 29.04.2023r.

linia

Jak zwykle towar z górnej półki, trudno zaprzestać zakupów w firmie Rozaria, już dwa sezony temu wydawało mi się, że w moim ogrodzie nie zmieści się więcej różanych nasadzeń, nic bardziej mylnego - z sezonu na sezon ubywa trawnika a przybywa róż .... Polecam Szkółkę Rozaria. Dorota B. Brzeźnica, 28.04.2023r.

linia

Bardzo dziękuję za dostarczone sadzonki róż. Róże były doskonale zabezpieczone i w stanie idealnym dotarły do mnie. Polecam wszystkim sadzonki Szkółki Róż Rozaria. Mirosław S. Polkowice, 27.04.2023r.

linia

Róże z Waszej szkółki kupuję już drugi rok, zawsze przychodzą bardzo dobrze zapakowane i wszystkie się przyjęły. Są piękne i super rosną. Polecam serdecznie Ania D. Jabłonowo Pomorskie, 27.04.2023r.

linia

*maksymalna ocena! :) Róże dotarły do mnie dwa dni po złożeniu zamówienia, więc byłam zaskoczona mega szybką dostawą. Przesyłka była bardzo dobrze zapakowana a róże w doskonałym stanie. Przycięte z widocznymi pączkami. System korzeniowy piękny i zdrowy. Liczę, że pięknie mi zakwitną jeszcze w tym sezonie:) Gorąco polecam! pozdrawiam Urszula W. Szydłowo, 26.04.2023r.

linia

Czekałam na tę pięknotkę i mam ją już u siebie! Super sadzonka, zresztą 13 pozostałych również. Dziękuję za szybką wysyłkę i mimo że firma GLS niezbyt ostrożnie się z nimi obeszła, to dzięki temu, że były świetnie zabezpieczone, dotarły do mnie bez szwanku. Dziękuję i myślę, że za niedługo znów złożę następne zamówienie. Anna R.-F. Stare Budy, 26.04.2023r.

linia

Dzień dobry. Jeśli chodzi o kontakt, czas przesyłki, zabezpieczenie róż wszystko na najwyższym poziomie. Polecam Was dalej !!!! Teraz z nadzieją czekam że róże się przyjmą i będąąą piękne. Katarzyna M., Luboń, 25.04.2023r.

linia

Jestem zadowolona z zakupu. Przesyłka dotarła do mnie już w 3 dniu od złożenia zamówienia. rośliny z dobrze rozwiniętym, zdrowym systemem korzeniowym. Zabezpieczonym przed wyschnięciem. Pędy przycięte, zdrowe, zielone. Każda roślina oznakowana z podanym rodzajem róży. Ekologiczny karton z opakowania można spokojnie spożytkować do ściółkowania lub do rozkładu w kompoście. Bardzo cenne wskazówki dotyczące sadzenia i dalszej pielęgnacji róż. Okazało się (dzięki ulotce), że do tej pory absolutnie źle sadziłam wcześniej zakupione w innych szkółkach okazy (a mam już ich u siebie kilkadziesiąt). Dopiero Państwa sklep pokazał na rysunku poglądowym, na jaką głębokość wkopujemy roślinę!!! Pozdrawiam Helena W-B., Zaręba, 25.04.2023r.

linia

Dzień dobry, zamawiałam u Państwa róże już w ubiegłym roku. Zarówno róże ubiegłoroczne, jak i te, które teraz zamówiłam są rewelacyjne. Namówiłam też na zakup u Państwa kilka osób i podobnie jak ja nie żałują tej decyzji. Róże dotarły bardzo szybko, świetnie zabezpieczone. Bardzo pomocna, szczególnie dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tymi kwiatami, są dołączone instrukcje sadzenia i pielęgnacji. Różyczki już zaczynają wypuszczać liście i z niecierpliwością czekamy na pierwsze kwiaty. Obsługa Państwa sklepu jest bardzo dobrze zorganizowana. Z pewnością będę polecała Państwa szkółkę wszystkim zainteresowanym. Pozdrawiam, A. Nowak, Chęciny, 24.04.2023r.

linia

Witam, bardzo dziękuję za dostawę zamówionych róż. Przesyłka została dostarczona błyskawicznie. Jednego dnia zamówiłam, następnego otrzymałam zamówiony towar. Sadzonki piękne, z kilkoma pędami, z rozbudowanym systemem korzeniowym. Korzenie wilgotne, zabezpieczone na czas transportu. Dodatkowo ulotka z informacją jak sadzić róże :-) Naprawdę profesjonalnie i dużą dbałością o rośliny. Zamierzam w najbliższych dniach zamówić jeszcze kilka sadzonek. Pozdrawiam i polecam. Katarzyna B., Siepraw, 24.04.2023r.

linia

Bardzo dziękuję za przesyłkę. Róże dotarły w stanie idealnym. Karton nie zniszczony. Róże zabezpieczone fachowo i widać , że naprawdę kopane na świeżo, korzenie były jeszcze wilgotne. Stan i wygląd sadzonek idealny. Trzy krzaczki już mają listki, więc mam nadzieję że szybko pokażą swoje piękne walory jak zakwitną. Instrukcja sadzenia i pielęgnacji ,która była w paczce też pomocna , no i oczywiście każda róża z nazwą odmiany. Nie wykluczone , że jeszcze kiedyś dokupię następne róże. Bardzo dziękuję i spokojnie polecam innym. Jadwiga Z., Miastko, 23.04.20223r.

linia

Jakość sadzonek bardzo dobra. Kupuję często. Terminy wysyłek szybkie. Opakowanie na czas transportu b. dobre. POLECAM Szczepan K., Wągrowiec, 23.04.2023r.

linia

Jestem bardzo zadowolona z obsługi mojego zamówienia, na każdym jego etapie. Sadzonki, które zamówiłam odmiany Golden Border, były bardzo ładne. Zostały posadzone, mam nadzieję, że przyjmą się bez problemu. Z utęsknieniem czekam teraz na zakwitnięcie. Od kilku lat kupuję sadzonki róż w szkółce Rozaria i jestem zadowolona z sadzonek. Chciałabym mieć praktycznie wszystkie odmiany. Strona internetowa też jest bardzo czytelna i intuicyjna. Polecam. Grażyna M., Maków, 22.04.2023r.

linia

Dzień dobry, Sadzonki, w tym korzenie zdrowe, ładne. Myślę że się przyjmą. Dobrze zostały zabezpieczone na czas transportu oraz dotarły w umówionym terminie wysyłki, co dla mnie było bardzo ważne. Sposób zapakowania i poziom obsługi również mile zadowala. Dziękuję. Elżbieta C., Nasielsk, 22.04.2023r.

linia

Róże bardzo szybko wysłane, super zabezpieczone do transportu. Mimo że były zamówione z gołym systemem korzeniowym to sadzonki w bardzo dobrym stanie. Polecam gorąco !! Agnieszka K., Łapsze Wyżne, 22.04.2023r.

linia

Dobry wieczór, otrzymane od Państwa róże jak zawsze w doskonałym stanie : ładne sadzonki z dużym systemem korzeniowym.Realizacja zamówienia też szybka.Dziękuję też za dodatkowe 2 sadzonki. Róże już posadzone,a wszystkie poprzednio kupione też świetnie rosną. Zakupy w Rozaria to prawdziwa przyjemność. Z pewnością wkrótce tu wrócę. Polecam też Państwa sklep innym osobom. Pozdrawiam serdecznie. Marzena A., Styków, 21.04,2024r.

linia

Dzień dobry. Jestem bardzo zadowolona z zakupów w Szkółce Róż Rozaria. Piękne sadzonki róż dotarły szybko i w bardzo dobrym stanie. Kontakt ze sprzedawcą podczas zamówienia i wysyłki był bezbłędny. Filmiki na You Tube są bardzo przydatne. Podane są rzeczowe informacje. Opisy odmian róż na stronie internetowej są obszerne i bardzo pomocne. Informacja o ponownej dostępności odmiany, którą jestem zainteresowana, na pewno poskutkuje kolejnym zamówieniem. Beata Kozłowska, Snopków/Jastków, 21.04.2023r.

linia

Szanowni Państwo, Dziękuję bardzo za tak szybką dostawę. Zabezpieczenie przesyłki było bardzo dobre i choć długo ją odpakowywałam to ucieszyło mnie tak troskliwe potraktowanie roślin. Dziękuję za dodatkowe informacje dotyczące przygotowania i samego sadzenia. potwierdziły one to co już wiedziałam ale miło było utwierdzić się w tym co już wiem na ten temat. Różami zajmuję się bardzo amatorsko i cieszę się, że zakupy u Państwa potwierdzają moje wyobrażenia i plany różane w moim ogrodzie. Pozdrawiam serdecznie Agnieszka Z., Sulejówek, 21.04.2023r.

linia

Witam, Jestem jak najbardziej zadowolona. Róże idealnie zabezpieczone i zapakowane na czas transportu, ekspresowa wysyłka, jakość sadzonek- wyglądają bardzo zdrowo i bez problemu przyjęły się w moim ogrodzie:) czekam aż zakwitną. Na pewno to nie ostatnie zamówienie w Szkółce Róż Rozaria ? Pozdrawiam Katarzyna K., Smętowo Graniczne, 20.04.2023r.

linia

Ciao. Rozaria - Dziękuję bardzo za róże!!!! ❤️????grazie mille. Dina S., Milano, Italia. 20.04.2023r.

sadzonkagołykorzeńeltoro

linia

Dzień dobry, Moje zamówienie z ubiegłego roku mogę z czystym sumieniem ocenić na 6! Zarówno szybkość realizacji, opakowanie i jakość sadzonek. Wszystkie przyjęły się bez problemu, pięknie się rozkrzewiły i kwitły. Sadzonki z tegorocznego zamówienia przyszły w doskonałym stanie, bardzo bezpiecznie zapakowane, wyglądają na zdrowe i są dorodne. Zobaczymy "co z nich wyrośnie"? Dziękuję za udaną transakcję. Barbara P., Elbląg, 19.04.2023r.

linia

Róże, które do mnie dotarły były bardzo dobrze zabezpieczone, do opakowania załączono dokładną instrukcję sadzenia. Róże były mocno ukorzenione. Znakomita współpraca, jeśli chodzi o termin wysyłki. Serdecznie polecam! Sabina S., Gilowice, 19.04.2023r.

linia

Dzień dobry, sadzonki róż przyszły zdrowe ,dorodne, bardzo dobrze ukorzenione. Po posadzeniu przyjęły się wszystkie i będą cieszyć swoim zapachem i pięknem. Na czas transportu znakomicie zabezpieczone. Kontakt ze Szkółką Rozaria na wysokim poziomie. Państwa Szkółkę będę polecać znajomym. Dziękuję i pozdrawiam. Tomasz z Kielc, 18.04.2023r.

linia

Dzień dobry, Krzewy różane były dorodne i wyglądają na zdrowe. Nie było z nimi chwastów, które zdarzało mi się dostać z różami od innych dostawców. Poczekam na rozwinięcie kwiatów i podeślę fotki. Dziękuję i pozdrawiam, Marta R., Paczków, 18.04.2023r.

linia

Kolejne w tym roku zamówienie kilkunastu różnych odmian. Jak zwykle wszystko super :-) Dziękuję bardzo i polecam. Pozdrawiam :-) Paweł P., Rokietnica, 17.04.2023r.

linia

Dzień dobry, bardzo dziękuję za ekspresowe dostarczenie zamówionych róż. Przesyłka dotarła bardzo dobrze zabezpieczona. Szczególne podziękowania za profesjonalną ulotkę. Teraz musi się udać i cieszyć oko. Serdecznie dziękuję. Z poważaniem, Danuta z Lublina, 17.04.2023r.

linia

Serdeczne polecam zakup w Szkółce Róż ROZARIA. Bardzo dobry kontakt, sympatyczna obsługa, świetnie zapakowana przesyłka. Był to pierwszy i na pewno nie ostatni zakup w tym sklepie :) Marta B., Olsztyn, 17.04.223r.

linia

Witam, dziękuję za szybką realizację zamówienia. Już z pierwszego zamówienia byłam bardzo zadowolona, sadzonki dorodne, dobrze ukorzenione, od razu wsadziłam wg wskazówek . Widząc, że posadzone krzaki przyjęły się, zamówiłam kolejne dla siebie i córki. Czekam teraz aż latem zakwitną. Bardzo pomocna jest ulotka z opisem sadzenia i pielęgnacji róż, za którą bardzo dziękuję. Poleciłam Państwa sklep już moim znajomym, pewnie niedługo też coś zamówią. Pozdrawiam, Agnieszka P., Włocławek, 17.04.2023r.

linia

Dzień dobry. Z ogromną przyjemnością polecam zakupy w Szkółce Róż Rozaria. Zakupy różnych odmian róż w szkółce, robię od lat i naprawdę szczerze polecam. Róże bardzo ładne, (a mam ich już bardzo dużo) pięknie rosną i cieszą moje oczy, a tak naprawdę mój piękny różany ogród to w dużej mierze Państwa zasługa. Dziękuję za piękne zdrowe i dorodne sadzonki. Pozdrawiam serdecznie Ryszard B. Konin, 16.04.2023r.

linia

Zamawiałam 2 sztuki róż pnących POLANNA. Przemiła obsługa. Profesjonalne doradztwo w wyborze krzewu. Przesyłka dotarła w nienagannym stanie. Róże zabezpieczone na czas transportu. Krzewy ładnie rozbudowane 4 i 5 PEDOWE. OBY TYLKO ŁADNIE SIĘ PRZYJĘŁY I KWITŁY. POLECAM TĄ SZKÓŁKĘ. Małgorzata S., Bielsko Biała 16.04.2023r.

linia

Dzień dobry, Bardzo dziękuję za wiadomość I zainteresowanie. Przesyłka była bardzo dobrze zabezpieczona, róże w bardzo dobrym stanie, z rozbudowanym korzeniem i pierwszymi pąkami. Na każdej róży etykietka z krótkim opisem danej róży, do zamówienia dołączona ulotka na temat pielęgnacji róż. Wysyłka także bardzo szybka. Profesjonalny sklep i obsługa zamówienia, nigdzie indziej już nie kupię róż:) Jestem bardzo zadowolona z zamówienia, mam nadzieję że róże od Państwa poczują się dobrze w moim ogródku:) Pozdrawiam Elżbieta V., Pęgów, 15.04.2023r.

linia

Jak zawsze kochana Rozaria przesyła róże hodowane z pasją i miłością ,a my jako kupujący otrzymujemy piękne kwiaty ,które co roku zakwitają i cieszą nie tylko wyglądem ,ale również cudownym zapachem. Dziękuje Wam za to że jeszcze są firmy, które podchodzą do pracy z takim zaangażowaniem jak Wasza. Miłej pracy i polecam Was jak zawsze. Aneta W., Zabrze, 15.04.2023r.

linia

Róże znalazłam w styczniu. Prosiłam o powiadomienie gdy będą. Otrzymałam powiadomienie. Zamówiłam. Dostałam w przeciągu 3 dni. Zapakowane, wilgotne korzenie. Posadziłam. Wszystko idealnie. Wiem że będą rosły. Sadzonki puszczają liście. Są zdrowe. Latem mogę przysłać zdjęcia z kwiatami. Myślę że ta firma to dobry wybór. Pozdrawiam i życzę sukcesów. Iwona G., Mosina, 14.04.2023r.

linia

Bardzo dziękuję za sprawne przesłanie zamówionych róż, były doskonale zapakowane, zabezpieczone na czas podróży i chociaż przyszły w chwili kiedy spadł śnieg, dzięki Państwa profesjonalnej ulotce zdrowo przetrwały okres oczekiwania i mam nadzieję, że pięknie zakwitną. W moim małym rosarium jest już kilka waszych róż i są dumą mojego ogrodu, szczególną jest Chopin, który w górskim trudnym klimacie kwitnie jak w rajskim ogrodzie. Dziękuje za wspaniałą pracę! Anna Rabka Zdrój, 14.04.2023r.

linia

Dzień dobry, Zamawiałam róże i jesienią, i wiosną. Z radością stwierdziłam jeszcze większą dbalość o transportowane przez kuriera sadzonki. Solidne opakowania i jak zawsze dobre zabezpieczenia foliowe sadzonek, które dotarły nieuszkodzone. Prześlę zdjęcia za kilka miesięcy, kiedy róże rozkwitną. Pozdrawiam. Danuta W., Mrągowo, 13.04.2023r.

linia

Już drugi rok z rzędu kupiłam róże w szkółce Rosaria. Jestem bardzo zadowolona. W tym roku zamówiłam ponad dwadzieścia krzewów. Wszystkie róże przyszły świetnie zabezpieczone, nic im się nie stało w transporcie. Są dorodne i szybko się przyjęły. Kontakt z przedstawicielami szkółki też jest taki, że aż chce się wrócić po nowe okazy. Bardzo polecam. Serdecznie pozdrawiam, Katarzyna P., Warszawa, 12.04.2023r.

linia

Dzień dobry, bardzo dziękuję za przesłane sadzonki. Wszystkie przyszły zabezpieczone bardzo profesjonalnie. Nie zostały uszkodzone podczas transportu. Wysyłka ekspresowa zamówienie dotarło do mnie w ciągu 48h od zakupu. I przede wszystkim bardzo dziękuję za wszystkie wiadomości i profesjonalną ulotkę na temat sadzenia róż. Jestem początkujący w sferze róż, ale dzięki Państwa pomocy wszystko już rośnie w ogrodzie :) Z pozdrowieniami, Patryk K., Warszawa, 12.04.2024r.

linia

Jak zawsze przesyłka dobrze zabezpieczona na czas podróży, dotarła bez problemu. Zakupy w szkółce robię od lat i naprawdę szczerze polecam. Fachowa obsługa i doradztwo oraz sporo cierpliwości dla klienta. Joanna B., Kotórz Mały, 11.04.2023r.

linia

Wysyłka ekspresowa, szybsza niż czas podany na stronie. Róże zabezpieczone bardzo dobrze, korzenie zawinięte w folię, więc po rozwinięciu były jeszcze wilgotne a nie przesuszone. Sadzonki duże, ładne, nie połamane. Do paczki dołączona instrukcja sadzenia i pielęgnacji, więc dla mnie jako laika to bardzo duży plus. Marta D., Piaseczno, 11.04.2023r.

linia

Dzień dobry Zakupiłam 9 róż w tym 5 piennych. Dziękuję za przesunięcie dostawy(na moją prośbę) na późniejszy termin. Wszystkie róże dotarły do mnie w bardzo dobrym stanie, bezpiecznie zapakowane, bez uszkodzeń. Wyglądają na zdrowe o dobrze rozrośniętym systemie korzeniowym i ładnych koronach. Z niecierpliwością będę czkać na kwietne efekty ich posadzenia choć ziemię mam marną i teren półcienisty. Dziękuję i pozdrawiam. Maria C., Szczecin, 10.04.2023r.

linia

Witam serdecznie. Róże nadeszły starannie opakowane i nie wysuszone . Świetnie ukorzenione. Popakowane w mniejsze paczki w których po otworzeniu była jeszcze wilgoć. Po tak starannie wykonanej przesyłce dokonaliśmy kolejnego zamówienia. Rozaria przykłada olbrzymie staranie do jakości wysłanego produktu. Wybór olbrzymi. Strona i opisy zachęcają do zakupu. Serdecznie pozdrawiam , dziękuję za fachową obsługę i życzę dobrych plonów. Pozdrawiam Adam K., Zgierz, 10.04.2023r.

linia

Dzień dobry, Zamawiałem róże u Państwa już kilkukrotnie i jestem bardzo zadowolony z jakości świadczonych przez Państwa usług jak również z jakości samych sadzonek. Tak naprawdę nasz piękny różany ogród to w dużej mierze Państwa zasługa. Dziękujemy. Serdecznie pozdrawiam Marcin B., Nałęczów, 10.04.2023r.

linia

Róże dotarły super zabezpieczone na czas wysyłki. Jak zawsze jestem zadowolona z zakupów w Państwa szkółce. Mam w swoim ogrodzie dużo róż z Państwa szkółki, niektóre mają już kilka lat. Zachwycają wyglądem i zapachem. Polecam swoim znajomym zakupy w tej szkółce. Pozdrawiam. Małgorzata Z., Majdan Królewski, 09.04.2023r.

linia

Bardzo jestem usatysfakcjonowana realizacją zamówienia. Jakość otrzymanych sadzonek przed zakwitnieniem jest bardzo dobra. Mają dobrze rozwinięty system korzeniowy i są zielone. Zabezpieczenie ich na czas transportu czarną filia pozwolił dostarczyć sadzonki w stanie nienaruszonym. Termin wysyłki bez uwag. Poziom obsługi klienta bardzo dobry. Mam nadzieję na piękne pachnące róże Ausmary i wówczas jeszcze zamówię więcej. Z poważaniem: Elżbieta C., Żukowo, 09.04.2023r.

linia

Dzień dobry, Bardzo dziękuję za piękne sadzonki. Jak zawsze są w idealnym stanie, szybko dostarczone. Od paru lat kupuję u Państwa róże, to jest mój kolejny ogród w życiu z Waszymi różami :)) jakoś same przeprowadzki mam a kocham róże. Wasza strona internetowa jest bardzo wygodna - dla mnie rewelacja, wszystkie potrzebne informacje o każdej róży. Na pewno będą kolejne zamówienia bo Wasze róże nawet w oknie w donicy rosną - chyba jak się kocha róże to rosną w każdych warunkach:) ostatnie róże zamówiłam dla córki może też tak pokocha te rośliny jak ja. Pozdrawiam Małgorzata F., Rzeszów, 08.04.2023r. 

linia

Dziękuję serdecznie za Przesyłkę.. Przyszła bardzo szybko, pięknie zapakowana.. nic nie uszkodzona.. róże piękne; zdrowe sadzonki już posadzone. Na Pomorzu pogoda sprzyja.. Jak zakwitną zrobię zdjęcia. I pokażę jak pięknie kwitną.. Pozdrawiam serdecznie...?? Anna P., Człuchów, 08.04.2023r.

linia

Dziękuję za przesyłkę dobrze zapakowaną i wysłaną zaraz po opłaceniu. Sadzonki bardzo ładne, mam nadzieję że będą pięknie rosły i cieszyły moje oczy. Zamawiałam u Was pierwszy raz ale myślę że nie ostatni. Pozdrawiam, Jadwiga P., Trzcianka, 08.04.2023r.

linia

Dzień dobry, wszystkie zamówione sadzonki (15 sztuk) dotarły nieuszkodzone, doskonale zabezpieczone na czas transportu, we wzorowej kondycji, część z nich z już z częściowo zawiązanymi pąkami kwiatowymi. Wyglądają na silne, mamy nadzieję, że wszystkie się przyjmą. Doskonałym dodatkiem jest załączona instrukcja postępowania z sadzonkami. Na pewno do Państwa wrócimy :) Dziękujemy Jakub, Zofia F., Sasino - Zielonka, 07.04.2023r.

linia

Witam, chcę podzielić się opinią dotyczącą uprawianych róż z naszej szkółki, jakości otrzymanych sadzonek, zabezpieczeniu ich na czas transportu, terminie wysyłki, sposobie zapakowania, poziomie obsługi klienta itp. Dziękuję za sadzonki, które otrzymałem. Pierwszy raz kupuję u Państwa w szkółce. Zamówiłem cztery róże i kiedy otrzymałem paczkę otwarłem z zaciekawieniem. Przesyłka bardzo dobrze zabezpieczona, czarna folia, pudełko. Sadzonki ładne, grube, mocny system korzeniowy, obficie polany wodą. Róże dobrze opisane tak, że możliwość pomyłki nie wchodzi w grę. Zadołowałem i czekam na odrobinę pogody. Dziękuję i na pewno skorzystam jeszcze z zakupów. Piotr Sz., Brzezna/Podegrodzie, 07.04.2023r.

linia

Sadzonki otrzymałam w bardzo dobrej kondycji, z wieloma pędami. Silne, pełne wigoru widać na nich już dużą ilość nabrzmiewających pąków. Kupiłam sadzonki z gołym korzeniem, Bardzo dobrze się przyjęły :))))). Zapakowane były solidnie, nie ma mowy o żadnych uszkodzeniach, Moje zamówienie było przedsprzedażowe. Na bieżąco otrzymywałam informacje, kiedy nastąpi przygotowanie i wysyłka. Jestem bardzo zadowolona. Pokusiłam się o różę krzaczastą Miss Dior oraz pnącą Alchymist. Na pewno w przyszłym sezonie sprawię sobie kolejne. Dziękuje bardzo i wszystkim polecam bardzo serdecznie zakupy na rozaria.pl. Magdalena K., Włocławek, 06.04.2023r.

linia

Polecam bardzo tą profesjonalną firmę. sadzonki przyszły w b. dobrej kondycji, w pełni ukorzenione. Sposób zapakowania i transportu także idealny. Paczkę otrzymałam niespodziewanie szybko. Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Ja poraz kolejny zrobiłam zakupy, poprzednie róże kwitły już w pierwszym roku. Bardzo polecam.?? Krystyna W., Lublin, 06.04.2023r.

linia

Witam. Po raz trzeci i zapewne nie ostatni raz zamówiłam u Państwa róże. Sadzonki jak zwykle bez zarzutu, profesjonalnie zapakowane. Tym razem zmuszona byłam prosić o zmianę terminu dostawy, dziękuję, że zastosowaliście się Państwo do mojej prośby. Róże, które kupiłam w poprzednich latach, już kwitły. Nie osiągnęły wprawdzie jeszcze swojej docelowej wielkości, ale wyglądają tak, jak na zdjęciach w katalogu. Pozdrawiam ? Wiesława B., Sadurki / Nałęczów, 05.04.2023r.

linia

Dzień dobry, Bardzo dziękuję za szybką realizację zamówienia. To już mój kolejny zakup w Państwa szkółce. Róże starannie zapakowane, bardzo ładny system korzeniowy utrzymany w wilgoci. Do przesyłki dołączona ulotka. Pozdrawiam serdecznie, Anna S. Skierniewice 05.04.2023r.

linia

"Przesyłka błyskawiczna i dobrze zabezpieczona. Bardzo sprawna obsługa. Wybrałam Wasz sklep, gdyż macie bardzo dokładne opisy pomocne w wyborze odpowiedniego gatunku dla początkującego ogrodnika. Wierzę, że się pięknie przyjmą i przyozdobią moją działkę. Na pewno do Was wrócę po więcej." Joanna C., Wrocław, 05

linia

Witam, Otrzymałam bardzo ładne, zdrowe krzewy róż okrywowych, bardzo dobrze zabezpieczone na czas transportu, szybka wysyłka, firma godna polecenia. Małgorzata Z., Rumia, 04.04.2023r.

linia

Dzień dobry. Dziękuję za przesłane róże. Przesyłka na czas, wszystko dobrze zapakowane. Dostarczone w idealnym stanie, korzenie nawodnione, wszystkie pięknie przycięte. Kupiłam trzy rodzaje na początek, bo nie wiem jak sobie poradzę z uprawą róż. Jeśli będę umiała się nimi zająć to dokupię kolejne. Wszystkie 9 sztuk posadzone w grupy po trzy z zasadami odległości z załączonej instrukcji. Oby pięknie rosły. Katarzyna S., Sokołów, 04.04.2023r.

linia

Szanowni Państwo, bardzo dziękuję za różyczki. Dojechały do mnie bez problemu, szybko i bardzo dobrze zabezpieczone. Po odebraniu paczki od razu sadzonki rozpakowałam i włożyłam na noc do wiaderek z wodą. Na drugi dzień niektóre posadziłam bezpośrednio do ziemi, a niektóre do dużych donic. Każdej sadzonce przed posadzeniem wlałam wody do dołka, wsypałam garstkę obornika bydlęcego, wymieszałam to delikatnie łopatą, po czym włożyłam w dołek sadzonkę i zasypałam ziemią. Podlałam jeszcze obficie całość. Tak że mam nadzieję, że dobrze się przyjmą. Kupowałam już u Państwa sadzonki i jestem bardzo zadowolona. Róże z poprzednich lat pięknie się rozkrzewiły i w sezonie obsypują się kwiatami ku mojej radości. Mam, niestety, mały ogródeczek i już obsadzony krzaczkami róż, ale zamierzam dokupić donic i skorzystać jesienią z Państwa oferty róż do pojemników. Serdecznie pozdrawiam i życzę pomyślności. Anna W., Konotop/Mesze, 04.04.2023r.

linia

Witam serdecznie, dzisiaj przyszła druga paczka dla znajomego, róże są piękne, super zapakowane i zdrowe okazy, polecam serdecznie i pozdrawiam. Anna S., Rońsko - Krasnystaw, 03.04.2023r.

linia

Dziękuję za szybkie przesyłki. Bardzo profesjonalnie, miło i sprawnie. Polecam!!! Adam B., Lublin, 03.04.2023r.

linia

BARDZO PROFESJONALNIE , SUPER OBSŁUGA , TOWART PIĘKNY , POLECAM I NAPEWNO TO NIE KONIEC MOICH ZAKUPÓW Z PAŃSTWA STRONY ????? Agnieszka W., Białogard, 03.04.2023r.

linia

Sadzonki dobrze zabezpieczone na czas transportu. Róże ładne, duże, zdrowe i nieuszkodzone Przesyłka dotarła w szybkim terminie. Kupuję już po raz drugi w Szkółce Rozaria. Dziękuję i pozdrawiam. Anna K., Zielona Góra, 02.03.2023r.

linia

Dzień dobry. Jestem bardzo zadowolona z zakupionych sadzonek róż. Krzewy mają zdrowe pędy i korzenie, zabezpieczenie gołego korzenia dostatecznie zapobiegło utracie wilgoci na czas przesyłki, po rozpakowaniu korzeń był wilgotny. Super ulotka ze szczegółami uprawy. Z pewnością polecę sklep znajomym. Dziękuję bardzo ? Katarzyna T., Rumia, 02.04.2023r.

linia

Bardzo dziękuję za udany zakup. Ładne sadzonki dotarły nieuszkodzone. Jedna posadzona, druga oczekuje na miejsce. Mam nadzieję, że to prawdziwy OTHELLO, jaki znam,- mam 10letni krzew- uwielbiam. Teraz ta odmiana jest raczej nie do zdobycia w większości szkółek. Dlatego cieszę się ogromnie, że u Państwa była dostępna. Katarzyna K., Majdan Królewski, 01.04.2023r.

linia

Szanowni Państwo. Dziękuję za szybką realizację zamówienia i tak idealne jakościowo sadzonki róż. Oczywiście pozwoliłam sobie podzielić się opinią na Państwa stronie i z pewnością wrócę po kolejne gdy zwolni się miejsce na moim balkonie. Będę polecała Państwa szkółkę i chwaliła się kondycją zakupionych róż i ich wzrostem gdyż jestem niezmiernie zadowolona. Róże mają się wzorowo, zapowiadają obiecująco mimo wiatrów i kapryśnej pogody. Jestem pełna podziwu za profesjonalizm. Otrzymałam z przesyłką informację jak z nimi postępować za co dziękuję. Pozdrawiam z Gdańska -Beata, 01.04.2023r.

linia

Dzień dobry, Już po raz drugi zamówiłem u Państwa sadzonki róż. Komunikacja, indywidualne podejście i uwaga do klienta jest perfekcyjne. Niektóre róże zakwitły w pierwszy rok od posadzenia. Nieoczekiwanie zauroczyła róża MYRIAM. Niewysoki krzew, zwarty, ale wielkość, czarujący kolor oraz forma kwiatu co chwila przyciąga wzrok. Majestat. Veslava Bacevic, Wilno, 31.03.2023r.

linia

Witam. Bardzo polecam szkółkę róż Rozaria . Róże, które zakupiłam w tej szkółce przyszły w bardzo dobrym stanie odpowiednio zapakowane co nie uszkodziło ich podczas transportu. To nie mój pierwszy zakup w tej szkółce i zawsze szybko i bezproblemowo róże do mnie docierały. Bardzo polecam. Marta B., Leżajsk, 31.03.2023r.

linia

Laba diena,rozes gavau gerai supakuotas,niekas nenuluze ir nenudziuve.Tiesa sakant nesitikejau ,kad sodinukai bus taip greit man atsiusti.Esu labai patenkinta.Aciu.Tikrai pasiulysiu Jusu medelyna savo draugams.Su pagarba Rita. Lietuva

Dzień dobry, otrzymałam róże dobrze zapakowane, nic się nie popsuło ani nie zwiędło. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się, że sadzonki dotrą do mnie tak szybko. Jestem bardzo zadowolona. Dziękuję. Na pewno polecę swoją szkółkę swoim znajomym przyjaciele Z poważaniem, Rita. Litwa. 30.03.2023r.

linia

Dzień dobry, Róże przyjechały bardzo dobrze zapakowane i zabezpieczone. Kupiłam w sumie 6 róż, 5 z nich bardzo szybko zaczęło wypuszczać nowe pędy. Na ostatnią The Fiary czekałam trochę dłużej, ale już też widzę, że się przyjęła. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i będę polecać:) Renata G., Wrocław, 29.03.2023r.

linia

Witam, Chciałabym bardzo podziękować za szybka wysyłkę kilku rodzajów róż pnących, sadzonki piękne, wyglądają na bardzo zdrowe. Przesyłka bardzo dobrze zabezpieczona. W przyszłości prześlę zdjęcia jak rosną na terenie Irlandii. Bardzo polecam i pozdrawiam. Małgorzata B., 29.03.2023r. 

linia

Dzień dobry, Przede wszystkim baaaardzo dziękuję :-). Moja opinia : Profesjonalizm, uprzejmość, życzliwość, wspaniałe sadzonki róż. To pierwsze skojarzenia, dla Szkółki Róż "Rozaria". Wracam tu już po raz kolejny, zakupiłam w ciągu 1 roku ponad kilkadziesiąt róż z tzw. "gołym korzeniem". Zawsze dorodne sadzonki, świetnie zabezpieczone na czas transportu, termin wysyłki dostosowany do moich potrzeb (umówienie się poprzez e-mail), cierpliwe doradztwo ( to właściwie początek mojej fascynacji obsadzania różami trudnego terenu), dodatkowe ulotki dotyczące pielęgnacji. Róże z ub. roku wszystkie zakwitły mi po 2 razy, bo się ciągle rozrastały, i dodawały urokliwych kwiatków (White Fairy). Ponadto, Kurier przywozi sadzonki chyba już w kolejnym dniu, bo korzenie maja jeszcze wilgotne. Polecam serdecznie , bo Właściciele mają przysłowiowe serce do róż, ale także chyba do Klientów. :-). Zdzisława S., woj. podkarpackie, 29.03.2023r.

linia

Dzień dobry! Oto mój komentarz do zamówienia. W rozaria.pl dwukrotnie kupowałam róże - najpierw w zeszłym roku odmianę kazanlik, a w tym Ausmary. Kazanlik niestety nie zakwitł, z mojej winy, źle wybrałam stanowisko, zbyt zacienione, ale przyjął się ładnie i bez fochów. W tym roku przesadziłam ją na bardzo słoneczne stanowisko i mam nadzieję, że się nie obraziła na amen i zakwitnie. Ausmary wsadzona tydzień temu już ma odrosty, więc mam nadzieję, że się przyjęła. W obu przypadkach róże przyjechały starannie zapakowane, zdrowe, bez jakiś uszczerbków, kontakt z biurem jest przyjemny, odpowiadają szybko na zadane pytania, wysyłka w zasadzie błyskawiczna. Polecam sklep i róże, które mam nadzieję w tym roku pięknie mi zakwitną :) Pozdrawiam Anna A., Elbląg, 29.03.2023r.

linia

Sadzonki piękne, dobrze ukorzenione. Kupuję po raz drugi w tej szkółce sadzonki róż. Wszystkie sadzonki zamówione w ubiegłym roku przyjęły się i pięknie zakwitły. W tej chwili po zimie wypuszczają pąki, świetnie przetrwały zimę. Dlatego zamówiłam kolejne sadzonki róż. Polecam tą szkółkę. Alicja P., Miastko, 28.03.2023r.

linia

Jestem bardzo zadowolona z róż krzaczastych białych AUScat z gołym korzeniem...zamówiłam 16 marca, przysłano 21 marca...róże bardzo dobrze zabezpieczone... krzaki dobrze rozłożone...mocne...tak się składa że dałam w prezencie synowej... duży ogród róże te sprawdzą się na tej posesji. Będą wyglądały na pewno przepięknie ...wszyscy będziemy podziwiać... bardzo dziękuję za ten zakup.... Pozdrawiam Grażyna ...na pewno warto do Was zajrzeć...będzie pięknie... Grażyna L., Ceradz Dolny, 28.03.2023r.

linia

Dzień dobry, Róże dotarły jak zwykle profesjonalnie zapakowane, opisane i zabezpieczone do podróży. Teraz czekam na czerwiec i kwitnienie. Zamawiam w szkółce od kilku lat i zawsze jest pełen profesjonalizm. Pozdrawiam, Mirka M., Połomia 28.03.2023r.

linia

Róże zamawiałam w lutym. Domawiałam następne kwiaty w trakcie. Warunkowo poprosiłam o wysyłkę we skazanym przeze mnie czasie. Firma bez problemu dostosowała się do moich potrzeb, róże doszły zapakowane super. Otrzymane sadzonki były wilgotne i w świetnym stanie. Dziękuję za taką obsługę i piszę się na dalszą współpracę. Pozdrawiam serdecznie - Grażyna R., Dzierżoniów, 27.03.2023r.

linia

Dzień dobry, Bardzo polecam Szkółkę Róż Rozaria. Zamówione przeze mnie róże dotarły do mnie w stanie idealnym do wsadu. Jakość sadzonek oceniam bardzo dobrze. Do sadzonek została dołączona instrukcja, która osobom zaczynającym swoją przygodę z rożami, bardzo pomoże w sadzeniu oraz da cenne rady, co do hodowli. Nie ukrywam, że sceptycznie podchodziłem wcześniej do sadzonek róż, które sprzedawane były z gołym korzeniem. Po otrzymaniu przesyłki zmieniłem zdanie. Cennym jest również to, że w internecie można obejrzeć filmiki Szkółki, które również pomogą w doborze roślin, podpowiedzą, jak z różami postępować. Nie ukrywam- za moment zamówię ponownie róże - z takimi sadzonkami z radością wchodzi się w Wiosnę! Czekać tylko lata, aby móc napawać się pięknem tych roślin! Z całego serca polecam Szkółkę Róż Rozaria? Dziękuję, P.S proszę oczekiwać kolejnego zamówienia;) Paweł K., Budzyń, 27.03.2023r.

linia

Witam jestem bardzo zadowolona zarówno z sadzonek róż jak i z zapakowania na czas transportu /Polecam szkółkę Rozaria róże które zakupiłam dużo wcześniej jakieś 2 lata temu wszystkie się przyjęły. Teraz zakupiłam róże na pniu i zobaczymy bo ja dopiero zaczynam z różami na pniu. Pozdrawiam. Barbara G., Trzeszczany, 27.03.2023r.

linia

Dzień dobry. Dziękuję za kolejną przesyłkę. Dotarła bardzo dobrze zabezpieczona. Sadzonki dobrze ukorzenione i już posadzone. Z przyjemnością mogę polecić państwa Szkółkę Róż znajomym ,bo to gwarancja jakości i niezawodności. Pozdrawiam. Iwona Ś., Stargard, 27.03.2023r.

linia

Dzień dobry. Przesyłkę otrzymałam. Dziękuję. Róże zapakowane świetnie, nic nie ucierpiały podczas transportu. Jest to mój pierwszy zakup róż u Was. Jestem pod wrażeniem- róża pienna prościutka, ładnie uformowana. Poziom obsługi w zakresie informacji o dalszej pielęgnacji - moja opinia zadowolenia 100%. Cóż można chcieć więcej, tylko czekać na kwiaty. Pozdrawiam Elżbieta Z, Oleszyce, 27.03.2023r.

linia

Witam. Z ogromną przyjemnością polecam zakupy w Państwa firmie. Dziękuję za piękne zdrowe i dorodne sadzonki. Kupując róże wiem jak się nimi zająć ponieważ do każdego zamówienia klient dostaje dalsze instrukcje. Po raz kolejny pełen profesjonalizm na każdym etapie od opisu do momentu dostarczenia. Jeszcze raz bardzo dziękuję że mogłam również w tym roku zakupić do mojego ogrodu róże z waszej szkółki. Z wyrazami uznania Katarzyna S. Sieradz, 23.03.2023r.

linia

A więc tak sugerujac się opiniami innych postanowiłam podjąć wyzwanie i kupić kilka ciekawych odmian róż do kupna zainspirowała mnie odmiana Ed sharazan, która będzie wiodła prym w moim dopiero urządzanym ogrodzie, na zdjęciach wygląda pięknie i mam nadzieję że ja też będę mogła pochwalić się czymś pięknym i nowym. Róże pienne były dobrze zabezpieczone ale wiadomo jak to bywa z kurierami paczka została uszkodzona na szczęście od strony korzeni a tam dodatkowo była folia i nie doszło do zniszczenia ich. Druga paczka były róże krzewiaste i teraz zostało mi czekanie na to co mi wyrośnie ponieważ mieszkam w pięknym miejscu ale o dość surowym klimacie szczególnie zimą mam nadzieję że będę się cieszyła jak inni pięknem róż od państwa. Super opis na stronie. Dziękuje za krzewy już poleciłam znajomym i myślę że to nie ostatnie zakupy u państwa. A teraz zostało czekanie. Pozdrawiam i dziękuję. Barbara A., Sowlany, 24.03.2023r.

linia

Dzień dobry. Róże przyszły terminowo. Były porządnie zapakowane, korzenie były wilgotne więc bez problemów sadzonki powinny się przyjąć. Same sadzonki wyglądają zdrowo. Myślę, że to nie są ostatnie zakupy w Waszej firmie. Na pewno w najbliższym czasie złożę następne zamówienie. Dziękuję i pozdrawiam. Cezary W., Niemieryczew, 23.03.2023r.

linia

Serdecznie polecam szkółkę róż Rozaria. Kupowałam róże w tamtym roku, sadzonki były w formie doskonałej, wyglądały jak "zdrowe byczki" - jeśli można tak nazwać te piękne rośliny...). Wszystkie się przyjęły i pięknie rosną. W tym roku również zamówiłam kilka krzaczków, doszły w terminie, perfekcyjnie zapakowane. Warto również podkreślić przyzwoite ceny w tej szkółce, tym bardziej, że jakość jest z najwyższej półki. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia. Zosia Cz., Świdnik, 23.03.2023r.

linia

Dzień dobry, Przesyłka zapakowana solidnie i fachowo. Szybka dostawa bez problemu. Róże przygotowane wg. Waszych wskazówek i już są w dużych donicach z terakoty. Włożony drenaż na dno i świeżutka ziemia nadająca się do róż. Po wsadzeniu też wg. wskazówek, dobrze podlane z odrobiną odżywki dla róż, tak by im nie zaszkodzić. Potem trochę z nimi porozmawiałam by się im przypodobać, no i czekam aż dadzą jakąś odpowiedź. Myślę, że mnie polubiły, a ja obiecałam, że będę o nie dbać, jak o własne dzieci. Kocham róże od dziecka i wreszcie mogłam spełnić moje marzenie bym mogła na nie patrzeć z okna, tak jak u mojej babci. ? Pozdrawiam serdecznie Barbara K., Sosnowiec, 23.03.2023r.

linia

Po raz pierwszy zamawiałam w szkółce Rozaria. Strona internetowa jest bardzo dobrze prowadzona, o gatunkach i ich właściwościach jest dużo informacji i zdjęć. Żałowałam, że gatunek, który poszukuję był już wysprzedany, ale dzięki dobrej przeglądarce zdecydowałam się na gatunek o podobnych właściwościach i jeszcze kilka innych bardzo aromatycznych róż. Sadzonki przyszły kurierem dobrze zapakowane i bardzo szybko. Dostawa kurierem była bezproblemowa. Teraz czekam na efekty moich zakupów, czyli konfiturę z płatków i cudowny zapach w ogrodzie, ale to niestety na pewno trochę potrwa. Różę Hansa, którą mam już w ogrodzie od wielu lat postaram się upolować w tej szkółce w terminie późniejszym już ukorzenioną w doniczce, bo na utarte płatki w cukrze oczekuje coraz więcej moich znajomych. Pozdrawiam, Irena P., Świebodzin, 22.03.2023r.

linia

PIĘKNE SADZONKI , ZARÓWNO BRYŁA KORZENIOWA JAK I PĘDY NA KTÓRYCH WIDAĆ JUŻ POCZĄTEK PĄCZKÓW LIŚCI. PRZESYŁKA BARDZO DOBRZE ZABEZPIECZONA . TERMIN WYSYŁKI Z PRZEDSPRZEDAŻY ZACHOWANY. WSZYSTKO OK. pozdrawiam Beata S., Kraków, 22.03.2023r.

linia

Dzień dobry. Sadzonki z Państwa szkółki są naprawdę bardzo dobrej jakości. W tamtym roku zamówiłam 10 szt. róż piennych( kaskadowe i kopułowe), sadzonki przyszły z pięknym korzeniem, wszystkie bardzo dobrze się przyjęły i miały bardzo dużo pięknych kwiatów. Bardzo dobrze przezimowały, a w tym roku zamówiłam kolejnych 6 szt. przyszły piękne zdrowe sadzonki zgodne z zamówieniem. Szczerze polecam tą szkółkę kontakt, wysyłka I wszystko na najwyższym poziomie polecam. A tego lata zrobię zdjęcia moich uroczych różyczek, są przepiękne to podeślę. Dziękuję Iwona G., Mszczonów, 22.03.2023r. 

linia

Witam, przesyłam moją opinię: jakość otrzymanych sadzonek - sadzonka w bardzo dobry stanie, pień równy, nie po wyginany jak to się czasami zdarza, zabezpieczenie na czas transportu, - idealnie, nic się w transporcie nie stało z sadzonką, była tak mocno zapakowana że należało rozciąć karton, co jest dobre bo w przypadku panującego luzu mogłyby uszkodzić się nowe łodygi, termin - zgodnie z informacją na stronie, poziom obsługi klienta itp. - jestem bardzo zadowolona, zamówienie szybko zrealizowane, dodatkowa kartka z informacją jak przechować różę za nim posadzimy do ziemi bardzo przydatna, gdyż nie widziałam jak przechować różę z okrytym korzeniem, dla mnie wysoki plus za tak pomocne informacje, Na pewno wrócę po zakupy u Państwa. Marta. D., Opacz Kolonia, 22.03.2023r.

linia

Dzien dobry, panie Grzegorzu:-) Oto moja opinia: "Szkolka, produkty i obsluga klienta na swiatowym poziomie. Roze zamowione przed czasem w zwiazku z planem posadzenia ich w innym, niz polski klimacie. Pani Kasia wykazala sie anielska cierpliwoscia i dopiela wszystko na ostatni guzik, mimo wielu trudnosci zwiazanych z kurierem i transportem, za co jestem Jej bardzo wdzieczna. Opieka klienta na piec tlustych gwiazdek! Roze przyszly imponujaco zabezpieczone wlasciwie zaprojektowanymi kartonami, ktorze przetrzymaly transport kilku tysiecy kilometrow bez zadnego uszczerbku. Kwiaty pieknie ukorzenione, klarownie ometkowane i opisane dla ulatwienia identyfikacji krzakow. Slowo o stronie szkolki: bardzo madrze przemyslany podzial na sekcje ze wzgledu na rodzaj, kolor, zapach itd, itd. To niesamowicie ulatwia wybor i zaoszczedza mnostwo czasu. Ogolnie: fantastyczny serwis, pierwsza klasa obsluga klienta, no i piekne, dorodne roze, ktore beda cieszyc moje oko i nos przez dlugie lata. Ogromne podziekowana dla wszystkich w Rozarii:-) Angela" U.K., 21.03.2023r.

linia

Witam. Zamówienie, które złożyłam zostało wysłane szybko i dotarło do mnie w b. dobrym stanie. Duże sadzonki z dobrze wykształconymi korzeniami. Plusem jest również dołączona instrukcja. Jest to powtórne zamówienie w tej szkółce. Pierwsze róże mają już kilka lat i pięknie kwitną. Szkółka godna polecenia. Anna N., Kunowice, 21.03.2023r.

linia

Dla wszystkich milosnikow roz!!! Jestem poczatkujaca osoba w uprawie roz. Bardzo zalezalo mi na znalezieniu szkolki z mocnymi, zdrowymi sadzonkami. Zapewniam wszystkich, ze SZKOLKA ROZ ROZARIA spelnila wszystkie moje oczekiwania. Sadzonki sa zdrowe, mocne bardzo dobrze ukorzenione. Zamowienia dostarczane dokladnie w ustalonym terminie i do tekego perfekcyjnie zapakowanie. Dodam jeszcz, ze moje 12 roz przezimowalo druga zime bez problemow. Rosna wspaniale I kwitna tak jak w opisie podane. Jestem szczesliwa ze znalazam tak odpowiedzialna firme z wysmienita obsluga. Polecam Szkolke Rozaria z cala odpowiedzialnoscia. Lidia B., Dąbcze, 21.03.2023r.

linia

Witam. Otrzymałam zamówione krzaki róż rabatowych i płożących. Wszystkie przyszły w doskonałym stanie. Mają zdrowe wilgotne korzenie, żywe pączki na łodygach. Jestem pełna nadziei że wszystkie się przyjmą i będą pięknie kwitły. Zostały posadzone na drugi dzień zgodnie z instrukcją. Dziękuję i pozdrawiam. Lis Krystyna. Puławy, 21.03.2023r.

linia

Dzień dobry! Bardzo dziękuję za przesłanie sadzonek róż. Przesyłka dotarła w terminie, jak podano przy zamówieniu (przesyłka ok. połowy marca). Sadzonki są bardzo zdrowe i duże, takich nigdy nie widziałam w sprzedaży. Paczka dobrze zabezpieczona, żadnych uszkodzeń. Musiałam dokonać zamówień w dwóch terminach i za każdym razem nie miałam uwag! Róże są przepiękne! Mam nadzieję, że będą "cieszyć oko" nie tylko mnie, ale też innych, którzy będą je oglądać. Gorąco polecam zakup tych sadzonek. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam. Małgorzata Rz. Górka Duchowna, 21.03.2023r.

linia

Dzień dobry. Pierwszy raz korzystam z usług Waszej szkółki. Zamówiłam u Państwa 3 krzewy róż. Przesyłka dostarczona w terminie, bardzo ładnie i fachowo zabezpieczona. Jakość sadzonek super?❤Różyczki już wsadzone i z niecierpliwością czekam na cudowny efekt. Bardzo dziękuję ❤Jestem bardzo zadowolona i na pewno skorzystam z Waszych usług i ofert. Również gorąco będę polecać Wasza szkółkę ??? Miłego dnia. Pozdrawiam. Maria M., Bądkowo, 20.03.2023r.

linia

Jesteście Firmą przez duże F a ja Waszą fanką. Kolejna porcja przepięknych róż i znów wielkie ukontentowanie : zdrowe dorodne krzaki (8 ramienne) witalne , ukorzenione zacnie, opatulone na czas przesyłki niczym porcelanowa róża. Cenię Was za profesjonalizm, za to że szanujecie własną pracę (w trosce o krzewy) oraz moje pieniądze i że posiadam pewność, iż towar który otrzymam będzie wisienką na torcie. Nigdy się nie zawiodłam na żadnym krzaczku- o czym świadczą moje królowe ogrodu z Waszej szkółki a mam ich 35 . Jesteście i będziecie moim pewniakiem, bo gdzie mam szukać najpiękniejszych róż jak nie u Was? Pozdrawiam, Renata K., Dobiesz, 20.03.2023r.

linia

"Sadzonki róż perfekcyjne, nie mogę doczekać się ich pięknych kwiatów... dziękuję ROZARIA" Stanisław H., Wieniawa, 20.03.2023r.

linia

Witam serdecznie , róże które od Państwa otrzymałem właśnie dziś zostały posadzone 18 03 2023. Jestem bardzo zadowolony z zakupu, róże w świetnej kondycji z mocnym i dużym korzeniem ,dobrze zabezpieczone na czas wysyłki polecam wszystkim Szkolka Roz Rozaria! Pozdrawiam. Dariusz Dz., Bogdaniec, 20.03.2023r.

linia

Z firmą Rozaria zaprzyjaźniłam się w roku 2016.Od tego czasu nie przestaję jej polecać swoim przyjaciółkom kochającym róże. Zakochałam się w różach, a te z Rozaria, są zawsze zdrowe, piękne i w bardzo dobrej cenie, co pozwala mi na zakup większej ilości egzemplarzy z nagim korzeniem. Do tej pory kupowałam je i wysadzałam do kolejnych ogrodów wokół wynajmowanych przez naszą rodzinę domów.... Teraz mamy nareszcie własny dom. Pierwszy raz w życiu tworzę mój własny ogród .Będzie romantyczny , pełen pięknych, kwitnących róż od Rozaria. Dziękuję wam za kolejną piękną dostawę wiosenną. Róże posadzone. Czekam na letnie kwitnienie. Kolejne zamówienie jesienią. Katarzyna Ch.-W., Krępa, 20.03.2023r.

linia

Z całego serca polecam wszystkim szkółkę Rozaria?. Pełna obaw zamówiłam kilka róż w lutym na przedsprzedaży. Były prezentem urodzinowym od syna. Po kilku dniach skuszona jeszcze innymi odmianami zwróciłam się z prośbą o dołożenie do zamówienia jeszcze kilku - odpowiedź : absolutnie żaden problem, zostałam dokładnie poinstruowana co i jak. Na każdym etapie zamówienia otrzymywałam wiadomość - absolutna troska o klienta ?. A same róże? Przyszły w czwartek - bardzo pieczołowicie zabezpieczone, opatrzone etykietami z nazwą i krótką charakterystyką oraz dodatkowo zamieszczoną bardzo czytelną instrukcją sadzenia i przechowania - na wypadek braku możliwości posadzenia od razu ( że zdjęciami) . Rośliny fantastycznej jakości, zdrowe, jędrne, lekko wilgotne. Bardzo Państwu dziękuję, jestem zachwycona !Maria P., Banino, 19.03.2023r.

linia

Dzień dobry. Przyszły kolejne róże z Państwa Szkółki (sadzonki zdrowe, duże, zabezpieczone na czas transportu ). To nie mój pierwszy, ale i nie ostatni zakup u Państwa. Poleciłam już koleżance. Poza tym dostałam gratisa -co było bardzo miłe. Kontakt tel. z Waszą Szkółką był czystą przyjemnością...Pani mi doradziła , wysłuchała......dziękuję. Izabela M, Lędziny, 19.03.2023r.

linia

Bardzo chętnie wyrażę swoją opinię na temat Państwa firmy. Jestem bardzo zadowolona z tego, że wybrałam waszą firmę aby kupić róże. Wszystkie sadzonki są bardzo ładne, zdrowe, żywotne. Bardzo czytelnie opisane i zaopiekowane podczas transportu. Strona państwa, jest przejrzysta, czytelna i zawiera wiele wyczerpujących informacji. Widać, że róże to wasza pasja. Bardzo cenna jest też ulotka, zawierająca pełną instrukcję jak postępować z różami, jak je sadzić, jakie stworzyć warunki. Taki kompaktowy poradnik. Żywię nadzieję, że wszystkie sadzonki się przyjmą i będą cieszyć swoją urodą wiele lat. Pozdrawiam serdecznie R. Lipska, Jastrzębie-Zdrój, 19.03.2023r.

linia

Dziękuję za sadzonki. Już wsadzone. Oby pięknie kwitły. Opinia super dostawca. Irena Z., Piaseczno, 17.03.2023r.

linia

Pierwszy raz korzystam z Waszej firmy /nie wiem jak tak się stało/. Zamówiłam trzy róże pienne jestem bardzo zadowolona. Róże ładnie ukorzenione i w przystępnej cenie. Wspomnę, że w moim ogrodzie rośnie ponad 200szt róż i nie raz zamawiałam róże pienne i mam porównanie. Pozdrawiam Maria K., Kołobrzeg, 17.03.2023r.

linia

Witam, Dziękuje bardzo za realizację zamówienia. Jestem bardzo zadowolona z róż, które od was otrzymałam. Róże goło korzeniowe przyszły w doskonałej kondycji, w odpowiednio dużym kartonie, przez co nie były docinane do transportu, z całymi korzeniami i łodygami, nieuszkodzone, zapakowane razem w jeden pakunek z folii, dzięki czemu nie utraciły wilgotności. Łodygi duże, rozbudowane, błyszczące, zielone, zdrowe, pąki żywe, gotowe do wiosennego wzrostu, otrzymałam najlepsze gatunkowo odmiany. Przygotowane całkiem spore doniczki okazały się za małe, nie doceniłam jakości oferowanego przez szkółkę towaru! Z pewnością z tego powodu, jeśli będę planować zakupy, to na pewno będę się dalej zaopatrywać u was. Dodam jeszcze, że wybrałam sobie bardzo szlachetne odmiany róż i zrobiłam zakupy w bardzo dobrej cenie, co też było dla mnie ważne. Nie mogę doczekać się kiedy zakwitną i będę mogła potwierdzić zgodność z etykietami, co na pewno zrobię, gotowa jestem nawet załączyć zdjęcia z ogrodu. Jestem bardzo wdzięczna za takie traktowanie nowych klientów przez firmę i życzę powodzenia. Zakupy u was to przyjemność. Z poważaniem Katarzyna B., Stary Dzierzgoń, 17.03.2023r.

linia

Dzień dobry. Dziękuję za wysyłkę. Krzaczki piękne. Z mnóstwem pędów. Może jeden miał zbytnio ,,ogołocony" korzeń przy wykonywaniu. Jestem jednak dobrej nadziei. Należę do osób tych dbających, doglądających, więc róża nie pozostanie sobie zdana na sprzyjające warunki. Macie korzystne ceny. Szczegółowe opisy. Określony asortyment, co daje przeświadczenie, że jesteście konkretną firmą. Bardzo podobał się mi się filmik p. Katarzyny omawiający różnice między różami ze szkółek, a marketów. Też kiedyś się na takie skusiłam. Teraz widzę różnicę. I ta merytoryka wypowiedzi. Fajni, dobrzy z was ludzie. Wszystkiego dobrego wam życzę. Małgorzata S., Tuszyn, 17.03.2023r.

linia

Jestem bardzo, bardzo zadowolona; pani przyjmująca zamówienie kompetentna i cierpliwa, a dopytywałam się kilka razy. Przesyłka o czasie tak jak prosiłam ,w b dobrym stanie i zapowiedz dostawy i o czasie, w paczce krótka b dobra informacja o sadzeniu i pielęgnacji, a niby wszystko wiem, a z przyjemnością oglądałam ofertę i informację o produkcie są pełne, gdybym miała więcej miejsca kupiłabym znacznie więcej. Polecę szkółkę rodzinie i znajomym, z szacunkiem dla waszej pracy ,pozdrawiam Wanda S., Mielec, 16.03.2023r. 

linia

Róże dotarły w doskonałej kondycji, bardzo dobrze zabezpieczone. Kurier dostarczył szybko, był bardzo uprzejmy. Róże zamawiałam w szkółce kilka lat temu, pięknie zawsze kwitną, jestem zadowolona, dlatego mam do tej szkółki zaufanie. Za jakiś czas znów zamówię kilka sadzonek, jak tylko przygotuję nowe miejsce dla nasadzeń. Dziękuję bardzo za tak świetne sadzonki, za taki profesjonalizm Waszej firmy. Pozdrawiam, Dorota P, Brzeziny, 16.03.2023r.

linia

To już kolejny zakup w sklepie. Jestem bardzo zadowolona z róż zamawiam schannel pnące pienne rabatowe wspaniałe róże piękne białe pachnące. Profesjonalna obsługa i dobrej jakości róże niedostępne w innych sklepach Przesyłka zabezpieczona. Polecam. Marta P., Bolesławiec, 16.03.2023r.

linia

Dzień dobry z zamówienia i dostawy jestem bardzo zadowolona ,to nie pierwszy raz jak zamawiam w szkółce Rozaria róże?.Od zamówienia do dostawy jest wszystko ok ??? są zabezpieczone i dostarczone przez kuriera bardzo miłego ?polecam z całego ❤️i pozdrawiam całą szkółkę Rozaria ?. Irena B., Sawin, 16.03.2023r.

linia

Dzień dobry, Wszystko na 5! Teraz czekam tylko na pierwsze kwiaty :). Pozdrawiam i życzę dobrego dnia, Beata Z., Lublin, 16.01.2023r.

linia

Z wielką przyjemnością rekomenduję Szkółkę Róż ROZARIA, za wysoką jakość oferowanych róż, fachowe doradztwo, rzetelne wsparcie posprzedażowe, niezwykle życzliwą obsługę i rzadko w tych czasach spotykane nastawienie pro klienckie. Pozostaję wierną klientką Rozarii i polecam ten kontakt wszystkim jeszcze niezdecydowanym. Serdecznie pozdrawiam, Magdalena K., Laskowice, 09.01.2023r.

linia

cień po datę róze

rok: 2023 - 2022 - 2021 - 202020192018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012

Produkt dodany do Ulubionych