BIULETYN

Jeśli chcesz otrzymywać BEZPŁATNE PORADY. Śledzić na bieżąco nowości i promocje. Zapisz się na nasz biuletyn. Bez opłat i zobowiązań. Wpisz swój email.

Róże herbaciane

nie występują w klasyfikacji róż. Nazwa ta odnosi się do specyficznego koloru kwiatów. Występują natomiast Róże herbatnie (R.thea). Są one jednak bardzo wrażliwe na niskie temperatury. W naszych warunkach można je sadzić tylko w szklarni.

HERBACIANE

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
CHICAGO PEACE CHICAGO PEACE
Cena: 14,50 zł
szt.
Dostępność:
doniczka 2L
Wysyłka w:
5 dni roboczych
FOLKLORE FOLKLORE
Cena: 14,50 zł
szt.
Dostępność:
doniczka 2L
Wysyłka w:
5 dni roboczych
SAMARITAN SAMARITAN
Cena: 14,50 zł
szt.
Dostępność:
doniczka 2L
Wysyłka w:
5 dni roboczych

Nasz sklep internetowy powstał z myślą o Tobie. Byś mógł zakupić wysokiej jakości sadzonki róż bezpośrednio od producenta. Szkółka Róż Rozaria to wielopokoleniowe gospodarstwo ogrodnicze specjalizujące się w uprawie róż. Wysyłkowa sprzedaż róż prowadzona jest z "gołym korzeniem" jesienią oraz wiosną w doniczkach. Róże to nasza specjalność.

Wszystkie teksty, zdjęcia, reklamy i inne informacje o produktach widoczne na rozaria.pl, w szczególności ich opisy, parametry użytkowe oraz ceny, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Zawartość rozaria.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.

Użytkowanie www.rozaria.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy Shoper.pl