róże miniaturowe

Róże miniaturowe występują czasem pod nazwą róż karłowych. Jak sama nazwa wskazuje, charakteryzują się one miniaturowymi kwiatami i karłowym wzrostem. Odmiany róż miniaturowych przeważnie nie przekraczają wysokości 20 - 30 cm, są jednak też odmiany wysokie sięgające do 70 cm. Niektóre odmiany do złudzenia przypominają małe róże szlachetne. Róże te mają różny charakter wzrostu, wypełnienie kwiatów i wysokość krzewów. Te małe różyczki mają pojedyncze, półpełne lub pełne kwiaty. Róże miniaturowe nadają się do uprawy doniczkowej w mieszkaniu oraz do obsadzania mis i skrzynek - pięknie zdobią balkony i tarasy. Ze względu na niski wzrost i dobre rozkrzewienie znajdują również zastosowanie w ogródkach skalnych. Dodatkową zaletą jest możliwość tworzenia z nich małych, niezwykle ozdobnych bukietów. Również dobrze prezentują się posadzone u podstawy róż piennych. Róże miniaturowe są łatwe w uprawie i rosną dobrze prawie na każdej glebie. Okazały wygląd uzyskują w drugim roku i w kolejnych latach uprawy. 

róże okrywowe

WHITE FAIRY

White Fairy miniaturowa
21,00 zł
12 Komentarzy
RÓŻE MINIATUROWE ZDOLNE ZADOWOLIĆ WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BIAŁYCH, ELEGANCKICH RÓŻ
róże miniaturowe

SWEET DREAM

Sweet Dream miniaturowe
21,00 zł
7 Komentarzy
RÓŻE MINIATUROWE W SAM RAZ DO SADZENIA W POJEMNIKACH I NA OBRZEŻACH RABAT
róże miniaturowe

SWEET MEMORIES

Sweet Memories miniaturowe
21,00 zł
2 Komentarzy
ODPORNE NA CHOROBY I DOSKONALE SPRAWDZAJĄCE SIĘ SADZONE W DONICZKACH RÓŻE MINIATUROWE
róże miniaturowe

GIGGLES

giggles okrywowa
25,00 zł
DOSKONAŁE POD WZGLĘDEM KRZACZASTEGO PŁOŻENIA SIĘ PO PODŁOŻU, BARDZO OBFICIE KWITNĄCE RÓŻE O GRONACH WYPEŁNIONYCH PEŁNYMI CZERWONYMI KWIATAMI ZE SREBRZYSTYM REWERSEM
róże miniaturowe

BABY MASQUERADE

Baby Masquerade mini
21,00 zł
7 Komentarzy
OBFICIE KWITNĄCE W ŻYWYCH KOLORACH RÓŻE MINIATUROWE
róże miniaturowe

AMICA GOLD

amica gold miniatura
0,00 zł
1 Komentarzy
ZDROWE I WYTRZYMAŁE ZADARNIAJĄCE PRZESTRZEŃ, NIEPRZERWANIE KWITNĄCE RÓŻE OKRYWOWE
Produkt dodany do Ulubionych

Niniejsza witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie i w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. Jeśli nie akceptujesz opuść tę stronę internetową.