O Nas

W zachodniej części Lubelszczyzny znajduje się największy obszar produkcji róż w Polsce. Wyjątkowo korzystne warunki glebowo - przyrodnicze sprawiają, że ponad połowa polskich krzewów róż uprawiana jest na terenie naszej gminy. To tutaj uprawia się około 6 mln sztuk róż rocznie. Róże i Końskowola to bez mała synonimy, które nazywa się zagłębiem różanym. Teraz te królewskie rośliny możesz sobie zamówić bezpośrednio w Szkółce Róż a my wyślemy je do Ciebie.

W naszej wielopokoleniowej szkółce uprawą róż zajmujemy się już od lat 80-tych ubiegłego wieku z każdym rokiem zdobywając nowe doświadczenia wykorzystywane przy ciągłym polepszaniu jakości oferowanego materiału.

Jednak róże to nie tylko sposób na zdobywanie środków materialnych.

Róże to również nasza pasja i zamiłowanie, którymi chcemy podzielić się z Tobą.

Adres Szkółki:

Szkółka Róż ROZARIA

Grzegorz i Katarzyna Stypuła

24 - 130 Końskowola

ul. Kurowska 36

woj. lubelskie

tel. 81 851 01 78

g.stypula@rozaria.pl

 

o nas

 

Language

Sklep jest w trybie podglądu

Nasz sklep internetowy powstał z myślą o Tobie. Byś mógł zakupić wysokiej jakości sadzonki róż bezpośrednio od producenta. Szkółka Róż Rozaria to wielopokoleniowe gospodarstwo ogrodnicze specjalizujące się w uprawie róż. Wysyłkowa sprzedaż róż prowadzona jest z "gołym korzeniem" jesienią oraz wiosną w doniczkach. Róże to nasza specjalność.

Wszystkie teksty, zdjęcia, reklamy i inne informacje o produktach widoczne na rozaria.pl, w szczególności ich opisy, parametry użytkowe oraz ceny, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Zawartość rozaria.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.

Użytkowanie www.rozaria.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

{nocache:dfb49921cb5fa286858384782d188fff#0}
Sklep internetowy Shoper.pl