BIULETYN

Jeśli chcesz otrzymywać BEZPŁATNE PORADY. Śledzić na bieżąco nowości i promocje. Zapisz się na nasz biuletyn. Bez opłat i zobowiązań. Wpisz swój email.

  Nie wyhodowano jak dotąd czysto czarnych róż. Odmiany zaliczane jako Róże czarne mają w rzeczywistości tylko większą ilość czerwonego barwnika – Antocyjanu. Jest on bardzo niestabilny i jego ilość zależy od warunków w jakich są uprawiane róże tj. pH gleby, intensywności nawożenia, stanowiska, wilgotności, temperatury itp. Stąd czasami ta sama odmiana, która u sąsiada `ma taki czarny kolor` u nas jest tylko buraczkowa. Większa ilość antocyjanu jest z reguły w młodych, rozwijających się pączkach stąd są one bardziej czarne natomiast w miarę rozwoju ilość barwnika zmniejsza się i kwiaty robią się ciemnoczerwone.

TUSCANY SUPERB TUSCANY SUPERB
Cena: 11,99 zł 14,50 zł
szt.
Dostępność:
doniczka 2L
Wysyłka w:
5 dni roboczych
  • promocja
BARBARA BARBARA
Cena: 14,50 zł
szt.
Dostępność:
doniczka 2L
Wysyłka w:
5 dni roboczych
Souvenir du Dr Jamain Souvenir du Dr Jamain
Cena: 14,50 zł
szt.
Dostępność:
doniczka 2L
Wysyłka w:
5 dni roboczych
BLACK PRINCE BLACK PRINCE
Cena: 14,50 zł
Dostępność:
Jesień 2018

Nasz sklep internetowy powstał z myślą o Tobie. Byś mógł zakupić wysokiej jakości sadzonki róż bezpośrednio od producenta. Szkółka Róż Rozaria to wielopokoleniowe gospodarstwo ogrodnicze specjalizujące się w uprawie róż. Wysyłkowa sprzedaż róż prowadzona jest z "gołym korzeniem" jesienią oraz wiosną w doniczkach. Róże to nasza specjalność.

Wszystkie teksty, zdjęcia, reklamy i inne informacje o produktach widoczne na rozaria.pl, w szczególności ich opisy, parametry użytkowe oraz ceny, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Zawartość rozaria.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.

Użytkowanie www.rozaria.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy Shoper.pl