LAVAGLUT

RABATOWE
0
PLN
LAVAGLUT
LAVAGLUT
instore_only
Dostępność:
Jesień 2018
Cena: 0,00 zł
Cena netto: 0,00 zł
szt.

 LAVAGLUT - bordowe róże rabatowe

roze cien

Odmiana przyciągająca wzrok przede wszystkim bordowym zabarwieniem kwiatów, które zatrąca wręcz o czerń. Nie da się jej nie zauważyć w ogrodzie. Polecana zwłaszcza dla miłośników bordowo - czarnych róż. Kwitnie dużymi wiechami (nawet ponad 50 kwiatkami na jednej gałązce) bardzo obficie całe lato i początek jesieni. Trwałe, podwójne kwiaty utrzymują się na krzewie bardzo długo. W centrum zazwyczaj widoczne złote pręciki. Tłem dla kwiatów są błyszczące ciemno - zielone liście, przy czym młode są jakby oliwkowe z brązowym odcieniem. Pokrój krzewu staranny, okrągły, wysokość i szerokość praktycznie taka sama. I jedna z najważniejszych zalet róży Lavaglut to zdolność kwitnięcia zarówno w nieznośny upał jak i późnoletnie przeciągające się deszcze. Nieco narażona czarną plamistość, ale liście na tyle ciemne, że infekcja praktycznie niezauważalna, choć na pewno będzie wdzięczna za profilaktyczny oprysk. Mimo wszystko trzeba zobaczyć tę różę na żywo, żeby w pełni docenić jej piękno.

Zastosowanie: do uprawy w pojemnikach, na rabaty, kwietniki, klomby itp.

Synonimy: Intrigue, KORlech, Lava Flow, Lava Glow

Nagrody: w ostatnich latach nagrodzona przez ponad 30 amerykańskich regionalnych towarzystw różanych

Rośliny rodzicielskie: Gruss an Bayern x nieujawniona siewka

Pochodzenie: Kordes, Niemcy 1978

zalety róży rabatowej Lavaglut

róze rabatowe Lavaglut

Lavaglut róze rabatowe

Lavaglut róze rabatowe bordowe

róze rabatowe bordowe Lavaglut

Lavaglut rabatowe róze bordowe

Opinie o produkcie (0)

Nasz sklep internetowy powstał z myślą o Tobie. Byś mógł zakupić wysokiej jakości sadzonki róż bezpośrednio od producenta. Szkółka Róż Rozaria to wielopokoleniowe gospodarstwo ogrodnicze specjalizujące się w uprawie róż. Wysyłkowa sprzedaż róż prowadzona jest z "gołym korzeniem" jesienią oraz wiosną w doniczkach. Róże to nasza specjalność.

Wszystkie teksty, zdjęcia, reklamy i inne informacje o produktach widoczne na rozaria.pl, w szczególności ich opisy, parametry użytkowe oraz ceny, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Zawartość rozaria.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.

Użytkowanie www.rozaria.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy Shoper.pl