EUROPEANA

RABATOWE
14.5
PLN
EUROPEANA
EUROPEANA 1 2.96286
EUROPEANA
instore_only
Dostępność:
Jesień 2018
Cena: 14,50 zł
Cena netto: 14,50 zł
szt.
 
EUROPEANA - czerwone róże rabatowe
cin rózy

To obficie kwitnące róże o rozetkowych, około 8 centymetrowych kwiatach. W bardzo czystym czerwonym kolorze. Po pełnym rozwinięciu się kwiatu ukazuje się nam w centrum pęczek jaskrawo - żółtych pręcików. Kwitnie w ilościach hurtowych, w dużych bukietach po 10 - 30 szt. Kwiaty są bardzo trwałe. Dodatkowo nie wypalają się i nie rudzieją na słońcu, co sprawia, że jest to odmiana szeroko rozpowszechniona w krajach o gorącym klimacie. Kwitnie w zasadzie do pierwszych mrozów. Aromat wyczuwalny. Odznacza się regularnym pokrojem oraz bardzo kształtnymi liśćmi w wyraźnie czerwonawym odcieniu. Krzak gęsty, równomierny. W niekorzystne lata wymaga ochrony przed chorobami grzybowymi. Wyśmienicie nadaje się do klombów, obrzeży. Dobrze rośnie w pojemnikach.

Zastosowanie: Nadaje się przede wszystkim do sadzenia w grupach. Jej ciemne kwiaty i ciemne liście dobrze jest rozjaśnić sadząc w sąsiedztwie roślin o jasnych liściach. Sprawdza się na terenach zieleni miejskiej, przy ulicach, w parkach i ogrodach. Do sadzenia z krzewami i bylinami jak i do uprawy w pojemnikach.

Nagrody: All - America Rose Selection, USA, 1968

Rośliny rodzicielskie: Ruth Leuwerik × Rosemary Rose

Pochodzenie: De Ruiter, Holandia, 1963

zalety róży Europeanaczerwone róże rabatowe EuropeanaEuropeana czerwone róże rabatoweEuropeana róże rabatowe czerwoneczerwonea Europeana róże rabatowe

Opinie o produkcie (1)

Marta Puszka
13 kwietnia 2016

Róże dotarły bardzo dobrze zapakowane, a co najważniejsze-piękne, wyrośnięte sadzonki, ukorzenione i już z listkami. Polecam!


Nasz sklep internetowy powstał z myślą o Tobie. Byś mógł zakupić wysokiej jakości sadzonki róż bezpośrednio od producenta. Szkółka Róż Rozaria to wielopokoleniowe gospodarstwo ogrodnicze specjalizujące się w uprawie róż. Wysyłkowa sprzedaż róż prowadzona jest z "gołym korzeniem" jesienią oraz wiosną w doniczkach. Róże to nasza specjalność.

Wszystkie teksty, zdjęcia, reklamy i inne informacje o produktach widoczne na rozaria.pl, w szczególności ich opisy, parametry użytkowe oraz ceny, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Zawartość rozaria.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.

Użytkowanie www.rozaria.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy Shoper.pl