Europeana czerwone róże rabatowe
Europeana roze rabatowe czerwone
czerwone róże rabatowe Europeana
róże rabatowe Europeana czerwone
róże rabatowe Europeana czerwone
Europeana czerwone róże rabatowe
Europeana roze rabatowe czerwone
czerwone róże rabatowe Europeana
róże rabatowe Europeana czerwone
róże rabatowe Europeana czerwone

EUROPEANA

2 Opinie
14,95 zł
Brutto

ŻYWOTNE I TRWAŁE, INTENSYWNIE KWITNĄCE CZERWONE RÓŻE RABATOWE

Dostępność
doniczka 2 L - przyjmowanie zamówień od 1 lutego
Wysyłka
ok. połowy marca

Zapytaj o odmianę

Zapytaj o odmianę

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Opis

 
EUROPEANA - czerwone róże rabatowe
cin rózy

To obficie kwitnące róże o rozetkowych, około 8 centymetrowych kwiatach. W bardzo czystym czerwonym kolorze. Po pełnym rozwinięciu się kwiatu ukazuje się nam w centrum pęczek jaskrawo - żółtych pręcików. Kwitnie w ilościach hurtowych, w dużych bukietach po 10 - 30 szt. Kwiaty są bardzo trwałe. Dodatkowo nie wypalają się i nie rudzieją na słońcu, co sprawia, że jest to odmiana szeroko rozpowszechniona w krajach o gorącym klimacie. Kwitnie w zasadzie do pierwszych mrozów. Aromat wyczuwalny. Odznacza się regularnym pokrojem oraz bardzo kształtnymi liśćmi w wyraźnie czerwonawym odcieniu. Krzak gęsty, równomierny. W niekorzystne lata wymaga ochrony przed chorobami grzybowymi. Wyśmienicie nadaje się do klombów, obrzeży. Dobrze rośnie w pojemnikach.

Zastosowanie: Nadaje się przede wszystkim do sadzenia w grupach. Jej ciemne kwiaty i ciemne liście dobrze jest rozjaśnić sadząc w sąsiedztwie roślin o jasnych liściach. Sprawdza się na terenach zieleni miejskiej, przy ulicach, w parkach i ogrodach. Do sadzenia z krzewami i bylinami jak i do uprawy w pojemnikach.

Nagrody: All - America Rose Selection, USA, 1968

Rośliny rodzicielskie: Ruth Leuwerik × Rosemary Rose

Pochodzenie: De Ruiter, Holandia, 1963

zalety róży Europeanaczerwone róże rabatowe EuropeanaEuropeana czerwone róże rabatoweEuropeana róże rabatowe czerwoneczerwonea Europeana róże rabatowe

Opinie

2 Opinie

Sadzonki dotarły w bardzo dobrej formie, ładne, zdrowe.doskonale zapakowane.Jednak wyjęcie sadzonek z doniczki sprawia duży problem,polecam ich rozcięcie.Ogólnie jestem zadowolony z zakupu.
o

Róże dotarły bardzo dobrze zapakowane, a co najważniejsze-piękne, wyrośnięte sadzonki, ukorzenione i już z listkami. Polecam!
o

Polecamy również

Produkt dodany do Ulubionych