róże pnące Flamentanz
roze pnace Flamentanz
roza pnaca Flamentanz
czerwone róże pnące Flammentanz
czerwone roze pnace Flamentanz
Flamentanz róże pnące
róże pnące Flamentanz
roze pnace Flamentanz
roza pnaca Flamentanz
czerwone róże pnące Flammentanz
czerwone roze pnace Flamentanz
Flamentanz róże pnące

FLAMMENTANZ

6 Opinie
14,95 zł
Brutto

MROZOODPORNA CZERWONA RÓŻA PNĄCA, BARDZO ZDROWA

Dostępność
doniczka 2 L - przyjmowanie zamówień od 1 lutego
Wysyłka
ok. połowy marca

Zapytaj o odmianę

Zapytaj o odmianę

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Opis

czerwona róża pnąca - FLAMMENTANZ

cien róze

Ta odmiana jest tym wśród róż czym dąb wśród drzew. Sadzi się ją dla wnuków, na lata. Mało wymagająca, wdzięczna i bardzo żywotna. Odporna na mróz i dlatego popularna w Skandynawii, gdzie klimat szczególnie sprawdza róże pod tym względem. Kwiaty duże około 8 cm, nasycone czerwienią, dość pełne (25 — 40 płatków), słabo pachnące, w kwiatostanach po 3 - 16 szt. Liście ciemno-zielone, bardzo duże, skórzaste. Krzew o dużym wigorze, rośnie rozłożyście, dorasta do 3 m wysokości. Róża odporna na choroby grzybowe. Kwitnie wyjątkowo obficie i długo na dwuletnich i starszych pędach, nie powtarzając jednak kwitnienia. Przydatna dla nasadzeń grupowych w formie kwitnącej ściany, pionowego zazieleniania jak również samotnych sadzeń. O jej jakości świadczy uzyskanie pierwszego certyfikatu ADR w Niemczech (1952) przyznawanego tylko wyjątkowo zdrowym różom. Polecana przez Szwedzkie Towarzystwo Różane = super mrozoodporność. To prawdziwa terminatorka, niezniszczalna.

Zastosowanie: przy ścianach, słupach lub ogrodzeniach. Może maskować szopy i rusztowania. Kwiaty nadają się do cięcia.

Synonimy: Flame Dance, Flaming Dance

Rośliny rodzicielskie: hybrid of Rosa eglanteria L. synonym × Rosa kordesii Hort.

Pochodzenie: Kordes, Niemcy, przed 1952

zalety róży Flammentanzflammentanz róże pnąceróże pnące flammentanzroze pnące flammentanzflammentanz róza pnącaflammentanz pnąca rozaflammentanz róże na żywopłotflammentanz róże pnące na żywopłotflammentanz róże pnące na kratkiflammentanz róża pnąca na kratkiflammentanz róże pnące swobodnie rosnąceflammentanz róża pnąca swobodnie rosnąceróże pnące swobodnie rosnące flammentanz

Opinie

6 Opinie

dziękuję za szybką przesyłkę - za 3 godziny /wg.instrukcji/ posa dzę- sadzonka piękna w dobrym stanie-jak w przyszłym roku zakwitnie -to opiszę.
o

To już drugie moje zamówienie. Kolejny raz przesyłka bardzo dobrze zabezpieczona, róże przyszły nie uszkodzone. Tym razem przesyłka dotarła błyskawicznie ;); ale w sumie nie to jest najważniejsze. Róże się przyjęły i już zaczynają kwitnąć. Jestem kolejny raz bardzo zadowolona i na pewno wrócę po kolejne zamówienia. Polecam!
o

Szybka przesyłka , bardzo dobry kontakt , rośliny zgodne z opisem . Serdecznie polecam
o

Sadzonki przyjechały swietnie zabezpieczone, wszystkie się przyjęły. Raczej nie spodziewam sie kwiatów w pierwszym sezonie, ale póki co pięknie rosną.
o

Mam je dopiero od jesieni 2017. Bardzo zdrowa sadzonka a w tym roku pierwsze kwiaty w wyraźnym kolorze widocznym z daleka. Szkoda ,że nie powtarza kwitnienia ale coś za coś za to jest odporna na mróz.
o

Witam. Otrzymałam sadzonki w bardzo dobrej kondycji. Dobrze zabezpieczone i opisane. Rosną już na swoich miejscach. Dziękuję. Pozdrawiam bardzo serdecznie.
o

Polecamy również

Produkt dodany do Ulubionych