CUBA DANCE

RABATOWE
0
PLN
CUBA DANCE
CUBA DANCE
instore_only
Dostępność:
Jesień 2018
Cena: 0,00 zł
Cena netto: 0,00 zł
szt.

  CUBA DANCE - wielobarwne róże rabatowe

cien rózy

Odmiana strojna i energiczna. Kwitnie bardzo trwale i efektownie. Zakwita wcześnie a nowe kwiaty pojawiają się ciągle aż do późnej jesieni. Krzak ścisły, dobrze wypełniony, cały obsypany przez kolorowe, jaskrawe i radosne kwiaty w kolorze pomarańczu, czerwieni i żółci. Kwiaty posiadają formę rozetek i pojawiają się w bukietach po 3 - 15 szt na pędzie. Utrzymują się bardzo długo. Lubi stanowiska nasłonecznione. Dobrze reaguje na usuwanie przekwitłych kwiatostanów. Wskazana ochrona zwłaszcza od czarnej plamistości. Przeciętnie odporna na mróz.

Zastosowanie: uprawa w pojemnikach, tereny zieleni, idealna na rabaty i kwietniki typowo różane, ze względu na żywe i kontrastowe zabarwienie kwiatów trudniejsza do zakomponowania na rabatach mieszanych z innymi gatunkami roślin ozdobnych.

Synonimy: RumbaTM

Rośliny rodzicielskie: Masquerade x (Poulsen’s Breder x Floradora)

Pochodzenie: Poulsen, Dania przed 1959

zalety róży rabatowej rumba

róże rabatowe rumba

Opinie o produkcie (0)

Nasz sklep internetowy powstał z myślą o Tobie. Byś mógł zakupić wysokiej jakości sadzonki róż bezpośrednio od producenta. Szkółka Róż Rozaria to wielopokoleniowe gospodarstwo ogrodnicze specjalizujące się w uprawie róż. Wysyłkowa sprzedaż róż prowadzona jest z "gołym korzeniem" jesienią oraz wiosną w doniczkach. Róże to nasza specjalność.

Wszystkie teksty, zdjęcia, reklamy i inne informacje o produktach widoczne na rozaria.pl, w szczególności ich opisy, parametry użytkowe oraz ceny, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Zawartość rozaria.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.

Użytkowanie www.rozaria.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy Shoper.pl