White Fairy róże miniaturowe
róże miniaturowe White Fairy
miniaturowe róże White Fairy
White Fairy róże miniaturowe
róże miniaturowe White Fairy
miniaturowe róże White Fairy

WHITE FAIRY

3 Opinie
14,95 zł
Brutto
RÓŻE MINIATUROWE ZDOLNE ZADOWOLIĆ WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BIAŁYCH, ELEGANCKICH RÓŻ
Dostępność
doniczka 2 L - przyjmowanie zamówień od 1 lutego
Wysyłka
ok. połowy marca

Zapytaj o odmianę

Zapytaj o odmianę

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Opis

White Fairy - białe róże miniaturowe

roze

Jedna z lepszych róż miniaturowych o cechach róży okrywowej. Posiada wszystkie te zalety, które sprawiają, że róże są bezproblemowe w uprawie. W pierwszym rzędzie żelazne zdrowie, które sprawia, że jak nawet roślina zostanie porażona przez mączniaka w wilgotne lata to i tak nie zaszkodzi to kwitnieniu. Następnie wysoka odporność na przemarzanie powoduje, że dobrze zimuje nawet bez okrycia. I wreszcie kwiaty, które choć niewielkie, pojawiają się hurtowo w bukietach po 10 – 40 sztuk i sprawiają, że pędy pod ich ciężarem przewieszają się do ziemi. Kwitnie praktycznie w dwóch rzutach, ale ponieważ kwiaty są bardzo trwałe i pozostają na krzewie nawet kilka - kilkanaście tygodni, a dodatkowo są dość wytrzymałe na opady to posadziwszy już kilka sztuk otrzymujemy efekt ciągłego kwitnięcia. Ponadto kolejne kwiatostany wyrastają przeważnie tuż pod przekwitłymi. Cięcie po przekwitnięciu jednak nie jest konieczne. Krzaki tworzą rozłożyste, rozrastające się z wiekiem w każdą stronę. Gałązki leżące na ziemi potrafią same ukorzenić się. Ponieważ liście są dość gęsto ułożone na pędzie dobrze zadarniają teren na którym rosną. Są soczyście zielone i udanie kontrastują ze śnieżną bielą kwiatów. Preferuje stanowiska słoneczne, gleby żyzne, piaszczysto - gliniaste. 

Zastosowanie: Bardzo dobra do masowych nasadzeń w ilości 3 – 4 szt./ m². Doskonale nadaje się do uprawy w ogrodach przydomowych jak również do pojemników, skrzynek, korytek na balkonach itp.

Rośliny rodzicielskie: nieznane

Pochodzenie: trochę niepewne ale ponieważ w uprawie jest od dość dawna więc raczej będzie to Ralph Moor z Sequoia Nursery, USA, 1952.

 White Fairy róże miniaturowe zalety

 White Fairy róże miniaturoweróże miniaturowe White Fairyminiaturowe róże White FairyWhite Fairy miniaturowe róże

Opinie

3 Opinie

W myśl zasady, że zadowolony klient, zawsze wraca, zakupiłam róże kolejny raz. Produkty zawsze zgodne z opisem, super zapakowane, wszystkie się przyjmują i gdy zakwitną, cieszą oko. Obsługa klienta wzorowa pod każdym względem. Ten sklep powinien być wzorem dla innych. Serdecznie dziękuję :-)
o

Pełen profesjonalizm,doskonała komunikacja,super opakowanie,piękne sadzonki ,nie mogę się doczekać jak zakwitną.Szkółka Rozaria skradła moje serce,gorąco polecam!!!
o

Bardzo dziękuję za dostawę co do dnia wyznaczonego róże dotarły super zapakowane i świeżutkie jestem bardzo zadowolona i myślę że się dobrze przyjmą pozdrawiam
o

Polecamy również

Produkt dodany do Ulubionych