róże okrywowe swany

SWANY

5 Opinie
14,95 zł
Brutto
ODPORNE I DŁUGO KWITNĄCE RÓŻE OKRYWOWE
Dostępność
doniczka 2 L - przyjmowanie zamówień od 1 lutego
Wysyłka
ok. połowy marca

Zapytaj o odmianę

Zapytaj o odmianę

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Opis

  SWANY -  białe róże okrywowe

cien róze

Pierwsza okrywowa róża wyhodowana przez Meillanda. I jedna z lepszych białych okrywówek w ogóle. Doskonała róża. Bardzo szybko rośnie, nie choruje, doskonale zimuje. Pędy wymarzają tylko w naprawdę mroźne i bezśnieżne zimy. Pełne kwiaty w czysto białym kolorze, z bardzo delikatnym różowym tonem w centrum, pojawiają się po 5 do 20 sztuk na dość długich pędach. Kwitnie w obfitych ilościach przez całe lato i nie boi się deszczu. Delikatnie pachnie. Liście bardzo piękne, ciemno-zielone, drobne i błyszcząca, wiecznie zielone. Krzewy o dużym wigorze, bardzo gęste, pędy mocno splątane. Ciężko znaleźć wady tej odmiany, a jeżeli już to kwiaty po przekwitnięciu nie zawsze same osypują się i potrafią zasychać na krzaku. Rekomendowana do sadzenia w Norwegii co mówi samo za siebie o jej wytrzymałości na niekorzystne warunki.

Zastosowanie: bardzo ozdobna sadzona na skarpach i murkach, uprawa w pojemnikach, na terenach zieleni miejskiej, przy ulicach w parkach i ogrodach.

Rośliny rodzicielskie: Rosa sempervirens L. × Mademoiselle Marthe Carron

Pochodzenie: Meilland, Francja 1977

Gęstość sadzenia: 3 - 4 szt./m2

zalety róże okrywowe Swany

białe róze okrywowe Swany

róże okrywowe Swany - zalety

Opinie

5 Opinie

Przesyłka zabezpieczona wzorcowo pomimo, że było w niej dużo krzewów. Swany to terminatorka. posadzona w maju kwitnie nieprzerwanie. Ale wyraźnie woli słoneczne stanowisko nawet jeśli jest bardziej suche, w cieniu kwiatów o wiele wiele mniej i krzewy rosną w górę a w słońcu wszerz. Trzymam kciuki żeby krzewy rozrosły się i utworzyły różany dywan.
o

Szybkość realizacji zamówienia - bez zastrzeżeń, bardzo szybko Przygotowanie przesyłki - bardzo dobre, sadzonki zabezpieczone dobrze zniosły transport, Jedyny mankament: za mało sadzonek na składzie. Zamówić mogłam tylko trzy sztuki a potrzebuję więcej. Teraz chciałam zamówić kolejne i znowu są tylko dwie na składzie. Generalnie polecam Waszą szkółkę innym z uwagi na duży wybór i podejście do klienta. Pozdrawiam.
o

Dziękuję za piękne sadzonki. Są dorodne i zdrowe. Dostawa szybka. Sadzonki były zabezpieczone dość dobrze. Polecam Waszą szkółkę. Pozdrawiam
o

Witam. Przesyłka z różami dotarła w idealnym stanie.Róże były w bardzo dobrej kondycji.Jestem zadowolona i polecam sklep Rozaria.
o

Dzień Dobry Róże zostały szybko przesłane w bardzo dobrym stanie. Ładne sadzonki. Jestem zadowolona z zakupu :)
o

Polecamy również

Produkt dodany do Ulubionych