DIAMOND JUBILEE

WIELKOKWIATOWE
0
PLN
DIAMOND JUBILEE
DIAMOND JUBILEE
instore_only
Dostępność:
Jesień 2018
Cena: 0,00 zł
Cena netto: 0,00 zł
szt.

Diamond Jubilee - Łososiowe róże wielkokwiatowe

cien rózy

Ta róża pochodzi od Marechal Niel – królowej wszystkich żółtych róż, a to zobowiązuje i nie można się na niej zawieść. Zabarwienie każdego kwiatu na wysokim rozłożystym krzaku zamienia się zależnie od  pory sezonu. Z początku kwiaty żółto - kremowe a z czasem jakby morelowe z odcieniami różowego. A im bliżej końca sezonu zabarwienie różyczek ma jeszcze bardziej ciekawe odcienie i półtony. Chociaż pierwsze kwiaty potrafią być mało pociągające z powodu bardzo delikatnych płatków (26-40) to kolejne wszystko wynagrodzą trzymając się na krzaku i do dwóch tygodni. Zapach miękki i zmysłowy. Odmiana bardzo zdrowa, ale stanowiska należy wybierać osłonięte, zaciszne. Wymaga kopczykowania.

Zastosowanie: na rabaty, ze względu na zapach przy miejscach odpoczynku

Nagrody: Royal National Rose Society Trial Ground Certificate - 1952,

All-America Rose Selection Rose Trials - 1948

Rośliny rodzicielskie: Maréchal Niel × Feu Pernet-Ducher

Pochodzenie: Boerner, USA 1947

zalety róży Diamond Jubillee

rozę wielkokwiatowe Diamond Jubilee

łososiowe roz wielkokwiatowe Diamond Jubilee

Diamond Jubilee - łososiowe roze wielkokwiatowe

Diamond Jubilee - róże  łososiowe wielkokwiatowe

Diamond Jubilee - róze łososiowe wielkokwiatowe

Opinie o produkcie (0)

Nasz sklep internetowy powstał z myślą o Tobie. Byś mógł zakupić wysokiej jakości sadzonki róż bezpośrednio od producenta. Szkółka Róż Rozaria to wielopokoleniowe gospodarstwo ogrodnicze specjalizujące się w uprawie róż. Wysyłkowa sprzedaż róż prowadzona jest z "gołym korzeniem" jesienią oraz wiosną w doniczkach. Róże to nasza specjalność.

Wszystkie teksty, zdjęcia, reklamy i inne informacje o produktach widoczne na rozaria.pl, w szczególności ich opisy, parametry użytkowe oraz ceny, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Zawartość rozaria.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.

Użytkowanie www.rozaria.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy Shoper.pl