JAN PAWEŁ II
JAN PAWEŁ II
JAN PAWEŁ II
JAN PAWEŁ II

JAN PAWEŁ II

16,95 zł
Brutto

ŚNIEŻNOBIAŁE RÓŻE WIELKOKWIATOWE

Dostępność
doniczka 2 L - przyjmowanie zamówień od 1 lutego
Wysyłka
ok. połowy marca

Zapytaj o odmianę

Zapytaj o odmianę

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Opis

 JAN PAWEŁ II - śnieżnobiałe róże wielkokwiatowe

cien roze

Róża "Papież Jan Paweł II" została z dumą zaprezentowana światu w 2008 roku przez amerykańską szkółkę "Jackson & Perkins" i szybko stała się ulubieńcem miłośników róż z całego świata. Jest bez wątpienia jedną z najpiękniejszych białych róż, jakie dotąd powstały. Kwiaty wyrastają z elegancko zaostrzonych, jajowatych pąków, aby odsłonić blisko 50 ściśle ułożonych płatków. Są czysto białe i emitują wspaniały, świeży cytrusowy zapach. Na pędach rosną przeważnie pojedynczo. Jak na mieszańca herbatniego kwiaty pojawiają się w ilości ponadprzeciętnej. Krzew ma pokrój wyprostowany a ciemnozielone, błyszczące i odporne na choroby liście idealne komponują się z tymi dużymi, jasnymi, czysto białymi kwiatami. Róża Pope John II otrzymała najwyższe wyróżnienia za zapach, intensywny wzrost, formę kwitnienia i doskonałą odporność na choroby. Nic dziwnego, że do dziś jest wizytówką prywatnego ogrodu Watykanu! Sprzedaż rozpoczęto w pierwszą rocznicę śmierci papieża – rodaka.

Zastosowanie: Róża charakteryzuje się typowo krzaczastym pokrojem, dzięki czemu idealnie nadaje się do wielu zastosowań: obrzeża, wypełnienia rabat, dużych pojemników na patio i oczywiście każdego polskiego ogrodu, ponieważ na pewno będziesz chciał cieszyć się tymi oszałamiającymi, rozkosznie pachnącymi kwiatami w swoim domu.

Synonimy:  Pope John Paul II, Papa Giovanni Paolo II, Pape Jean Paul II

Nagrody: — 2011 — Most Fragrant Rose - Portland Rose Trials
— 2010 — Best Hybrid Tea - Australian National Rose Trials
— 2006 — Most Fragrant Variety - Rose Hills International Trials

Rośliny rodzicielskie: Secret × Fragrant Lace

Pochodzenie: Zary, USA 2016

Jan Paweł II róże wielkokwiatowe zalety

białe róże wielkokwiatowe Jan Paweł IIróże wielkokwiatowe Jan Paweł IIJan Paweł II białe róże wielkokwiatoweJan Paweł II róże wielkokwiatowe

 

Opinie

Brak opinii

Polecamy również

Produkt dodany do Ulubionych