hot chocolate róże rabatowe
hot chocolate brązowe rabatowe róże
róże rabatowe hot chocolate
brązowe róże rabatowe hot chocolate
hot chocolate róże rabatowe
hot chocolate brązowe rabatowe róże
róże rabatowe hot chocolate
brązowe róże rabatowe hot chocolate

HOT CHOCOLATE

5 Opinie
14,95 zł
Brutto

RÓŻE RABATOWE O NIESPOTYKANYM, BRĄZOWYM KOLORZE KWIATÓW

Dostępność
doniczka 2 L - przyjmowanie zamówień od 1 lutego
Wysyłka
ok. połowy marca

Zapytaj o odmianę

Zapytaj o odmianę

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Opis

Hot Chocolate - brązowe róże rabatowe

roze cien

Nie ma innej takiej róży - zabarwienie całkowicie unikatowe! Kolor bardzo zmienny: zazwyczaj jest on o wiele mniej czerwony i o wiele mniej w nim ciepłego odcienia niż to się wydaje na większości zdjęć. Podstawowa barwa róży Hot Chocolate zmienia się od nasyconego ceglano - brązowego koloru w zimne dni do ściszonego koloru czerwonej nektarynki w upał. Kolor jest tak niejednorodny, że każdy właściciel określa go właściwie po swojemu. To zadziwiająco zimny a jednocześnie świecący się, przydymiony, prawie czerwono - brązowy ton, po drugiej stronie, którego prześwietla kolor podstawowy. Ten odcień jest o wiele wyrazistszy, to jak różnica między słonecznymi okularami a koloryzującymi soczewkami kontaktowymi. Przy przekwitaniu przydymiony nalot daje wrażenie, że róża wypłowiała ale tak nie jest. To tylko kolejna odsłona zmienności barw róży Hot Chocolate. Kwitnie bardzo obficie, kwiatostanami składającymi się nawet z 50 kwiatków, praktycznie bez przerwy. Kwiaty duże, falujące po brzegach, gęste, również niezwykłe w formie. Podobne do niewielkiego stożka. Wewnętrzne płatki wyżej w poziomie, niż zewnętrzne. Kwiaty nie osypują się, pozostają aż wyschną na gałązkach. Zapach owocowy, cierpki jednak niezbyt  silny. Bardzo zdrowe lśniąco - błyszczące liście. Praktycznie nie choruje. Krzak we wzroście kompaktowy. Czołowy przedstawiciel „brązowych róż”.

Zastosowanie: róża do każdego ogrodu, także niewielkiego parku, na tereny zieleni.

Synonimy: Hot Cocoa, Kiwi, Nubya

Nagrody: —  2006  — Belfast Certificate of Merit: Belfast Rose Trials

—  2004  — Rose Hills Gold Medal: Rose Hills International Rose Trials

—  2003  — All-America Rose Selection; Australia - Silver Medal: Australian National Rose Trials

Rośliny rodzicielskie: (Playboy x Altissimo) x Livin' Easy

Pochodzenie: Carruth, USA 2002

Hot Chocolate róże rabatowe zalety

hot chocolate brązowe róże rabatowebrązowe róże hot chocolate rabatowebrązowe róże rabatowe Hot ChocolateHot Chocolate róże rabatowe brązoweróże rabatowe Hot ChocolateHot Chocolate róże rabatowe

Opinie

5 Opinie

Wszystko super.100procent zadowolona klientka .Pozdrawiam.
o

Witam Sadzonki bardzo ładne, zapakowane starannie. Szybka realizacja zamówienia.
o

Dzień dobry. Róże dotarły szybko, w dobrym stanie i mam nadzieję, że będą ładnie rosły. W paczce otrzymałam dodatkową różę gratis, za co serdecznie dziękuję. Nie jest to mój pierwszy zakup w Państwa sklepie. Róże które zakupiłam jesienią (np. AUSmary) bardzo ładnie przezimowały i zdrowo wyglądają, czekam aż zakwitną. Jestem zadowolona z Państwa sklepu i polecam go innym. Pozdrawiam :)
o

Witam! już 28.04. wystawiłam państwu opinię przy róży Violette Parfumerie . Jestem zadowolona z dostawy , róże pięknie zapakowane, zdrowe , bez oznak chorobowych. Kontakt z państwem - znakomity.Czekam teraz na efekt tych pięknych róż.Polecam innym którzy chcą kupić róże , aby wybrali się do was na zakupy. Na pewno zawitam na jesień. Pozdrawiam.
o

Zachwyca mnie ta róża barwą koloru. Sadzonka przysłana jesienią 2017 r. w bardzo dobrym stanie. Polecam wszystkim .
o

Polecamy również

Produkt dodany do Ulubionych