cennik wysyłki róż z gołym korzeniem

BIULETYN

Jeśli chcesz otrzymywać BEZPŁATNE PORADY. Śledzić na bieżąco nowości i promocje. Zapisz się na nasz biuletyn. Bez opłat i zobowiązań. Wpisz swój email.

Róże Krzaczaste (Parkowe)

przynależność do tej grupy róż jest uwarunkowana bardziej zastosowaniem niż pochodzeniem. Wszystkie charakteryzują się intensywnym wzrostem (1 - 3 m), silnymi, wzniesionymi pędami oraz żywotnością. Od róż parkowych oczekuje się wytrzymałości na niekorzystne warunki pogodowe jak i glebowe, odporności na mróz oraz choroby. Częstokroć Róża parkowa jest ozdobna dzięki nie tylko ładnym kwiatom, ale i owocom, liściom czy pędom.

KRZACZASTE

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
ENGLISH GARDEN ENGLISH GARDEN
Cena: 15,50 zł
Dostępność:
ASORTYMENT WYCZERPANY
PINK GROOTENDORST PINK GROOTENDORST
Cena: 10,50 zł
Dostępność:
ASORTYMENT WYCZERPANY
  • nowość
CANDY RAIN CANDY RAIN
Cena: 16,50 zł
Dostępność:
połowa kwietnia
CHARMING APRICOT CHARMING APRICOT
Cena: 15,50 zł
Dostępność:
ASORTYMENT WYCZERPANY
CHINATOWN CHINATOWN
Cena: 9,50 zł
Dostępność:
ASORTYMENT WYCZERPANY
RED EDEN ROSE RED EDEN ROSE
Cena: 16,50 zł
Dostępność:
połowa kwietnia

Nasz sklep internetowy powstał z myślą o Tobie. Byś mógł zakupić wysokiej jakości sadzonki róż bezpośrednio od producenta. Szkółka Róż Rozaria to wielopokoleniowe gospodarstwo ogrodnicze specjalizujące się w uprawie róż. Wysyłkowa sprzedaż róż prowadzona jest z "gołym korzeniem" jesienią oraz wiosną w doniczkach. Róże to nasza specjalność.

Wszystkie teksty, zdjęcia, reklamy i inne informacje o produktach widoczne na rozaria.pl, w szczególności ich opisy, parametry użytkowe oraz ceny, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym.
Zawartość rozaria.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.

Użytkowanie www.rozaria.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy Shoper.pl