róże pnące Goldstern
żólte róże pnące Goldstern
Goldstern żólte róże pnące
róże pnące Goldstern
żólte róże pnące Goldstern
Goldstern żólte róże pnące

GOLDSTERN

4 Opinie
14,95 zł
Brutto
ODPORNE ŻÓŁTE RÓŻE PNĄCE, DUŻE KRZEWY
Dostępność
doniczka 2 L - przyjmowanie zamówień od 1 lutego
Wysyłka
ok. połowy marca

Zapytaj o odmianę

Zapytaj o odmianę

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Opis

Goldstern - żółte róże pnące

cien róze

Żółty kolor to symbol bogactwa, dostatku, pomyślności i może właśnie dlatego projektanci ogrodów dawno już pozbyli się stereotypów i niechęci względem niego. Wszyscy coraz częściej używają tej barwy do ozdoby swych ogrodów. Nadaje on słoneczne tony i doskonałe ożywia powszechną zieleń kwietnika. Do tych celów doskonale będzie nadawać się róża pnąca Goldstern. Zakwita jako jedna z pierwszych już na przełomie maja i czerwca. Pączek ma ciemno-żółty z zielonawym odcieniem, przedłużony, naostrzony. Kwiat w kolorze złocisto - żółtym z wysokim centrum, podwójny, zawiera od 46 do 50 płatków w jednym kwiecie. Przy całkowitym przekwitaniu płatki trochę wypalają się w cytrynowe tony. Są odporne zarówno na deszcz jak i silne nasłonecznienie. Zapach jednak słabo wyczuwalny z akcentem różowego oleju.  Liście duże, jasnozielone, lśniące i gęste, lekko skórzaste. Kwiaty pojawiają się samotnie albo zebrane w nieduże kwiatostany. Krzewy dobrze rozgałęzione, bez oparcia utworzą potężne krzaki róży do 1,5 – 2 m wysokości. Dobra mrozoodporność.

Zastosowanie: na kratki, wzdłuż ogrodzeń, przy niedużych podporach, do obelisków w obrębie rabat z bylinami np. niebieskimi takimi jak szałwia omszona czy przewrotnik ostroklapowy

Synonimy: Gold Star, Stella Dorata

Rośliny rodzicielskie: nieujawnione

Pochodzenie: Tantau, Niemcy 1966

róże pnące goldstern zalety

zolte róże pnące Goldstern

róże pnące Goldstern zolte

Goldstern zolte róże pnące

Opinie

4 Opinie

Dzień dobry, odebrałam przesyłkę. Róże były dobrze zapakowane.Pomimo upału dotarły w dobrym stanie. Już posadziłam i komponuję rabatkę. Zaplanowałam fioletowe szałwie na tle żółtych róż pnących. Niestety, zabrakło mi sadzonek szałwii i nie wiem kiedy skończę. Obiecuję zdjęcie jak zakwitną róże. Po raz kolejny skorzystałam z Państwa Szkółki i jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim miłośnikom róż. Pozdrawiam,
o

Przesyłka dotarła super sprawnie Sadzonki w bardzo dobrym stanie.Dziękuję.
o

Róże dotarły szybko, ale w transporcie ucierpiały. Połamane gałązki, wysypana ziemia w przewróconej doniczce. Już są posadzone, a o dalszym ich rozwoju powiadomię jak zaczną się rozwijać.
o

Róża dotarła bardzo szybko,w dobrym stanie,przyjęła się,rośnie i kwitnie,na razie nie jest porażających rozmiarów,ponieważ jest to jej pierwszy rok.Co istotne dla mnie (ze względu na różne doświadczenia)kolor i wygląd kwiatu jak na zdjęciu.
o

Polecamy również

Produkt dodany do Ulubionych