GOLDSTERN

PNĄCE
14.5
PLN
GOLDSTERN
GOLDSTERN 1 3.05676
GOLDSTERN
instore_only
Dostępność:
doniczka 2L
Wysyłka w:
5 dni roboczych
Cena: 14,50 zł
Cena netto: 14,50 zł
szt.

Goldstern - żółte róże pnące

cien róze

Żółty kolor to symbol bogactwa, dostatku, pomyślności i może właśnie dlatego projektanci ogrodów dawno już pozbyli się stereotypów i niechęci względem niego. Wszyscy coraz częściej używają tej barwy do ozdoby swych ogrodów. Nadaje on słoneczne tony i doskonałe ożywia powszechną zieleń kwietnika. Do tych celów doskonale będzie nadawać się róża pnąca Goldstern. Zakwita jako jedna z pierwszych już na przełomie maja i czerwca. Pączek ma ciemno-żółty z zielonawym odcieniem, przedłużony, naostrzony. Kwiat w kolorze złocisto - żółtym z wysokim centrum, podwójny, zawiera od 46 do 50 płatków w jednym kwiecie. Przy całkowitym przekwitaniu płatki trochę wypalają się w cytrynowe tony. Są odporne zarówno na deszcz jak i silne nasłonecznienie. Zapach jednak słabo wyczuwalny z akcentem różowego oleju.  Liście duże, jasnozielone, lśniące i gęste, lekko skórzaste. Kwiaty pojawiają się samotnie albo zebrane w nieduże kwiatostany. Krzewy dobrze rozgałęzione, bez oparcia utworzą potężne krzaki róży do 1,5 – 2 m wysokości. Dobra mrozoodporność.

Zastosowanie: na kratki, wzdłuż ogrodzeń, przy niedużych podporach, do obelisków w obrębie rabat z bylinami np. niebieskimi takimi jak szałwia omszona czy przewrotnik ostroklapowy

Synonimy: Gold Star, Stella Dorata

Rośliny rodzicielskie: nieujawnione

Pochodzenie: Tantau, Niemcy 1966

róże pnące goldstern zalety

zolte róże pnące goldstern

róże pnące goldstern zolte

goldstern zolte róże pnące

Opinie o produkcie (1)

Justyna Parzys
26 czerwca 2017

Róża dotarła bardzo szybko,w dobrym stanie,przyjęła się,rośnie i kwitnie,na razie nie jest porażających rozmiarów,ponieważ jest to jej pierwszy rok.Co istotne dla mnie (ze względu na różne doświadczenia)kolor i wygląd kwiatu jak na zdjęciu.


Nasz sklep internetowy powstał z myślą o Tobie. Byś mógł zakupić wysokiej jakości sadzonki róż bezpośrednio od producenta. Szkółka Róż Rozaria to wielopokoleniowe gospodarstwo ogrodnicze specjalizujące się w uprawie róż. Wysyłkowa sprzedaż róż prowadzona jest z "gołym korzeniem" jesienią oraz wiosną w doniczkach. Róże to nasza specjalność.

Wszystkie teksty, zdjęcia, reklamy i inne informacje o produktach widoczne na rozaria.pl, w szczególności ich opisy, parametry użytkowe oraz ceny, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Zawartość rozaria.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.

Użytkowanie www.rozaria.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy Shoper.pl