róże pienne Leonardo da Vinci

LEONARDO DA VINCI pienny

6 Opinie
Leonardo da Vinci_pienny
OBFICIE KWITNĄCE, NOSTALGICZNE RÓŻE PIENNE
Dostępność
doniczka 3,5 L - przyjmowanie zamówień od 1 lutego
Wysyłka
ok. połowy marca

Opis

 LEONARDO DA VINCI - róże pienne

cien róze

zalety róży piennej Leonardo da VinciLeonardo sa Vinci róże pienneprzykładowa sadzonka róży piennej Leonardo da Vinciroze pienne Leonardo sa Vinciróżowe róze pienne Leonardo sa Vinciróża pienna Leonardo sa VinciLeonardo sa Vinci - roża piennaLeonardo sa Vinci - rózowa róza piennaleonardo róża piena p. Danuta z Wąwelna

Opinie

6 Opinie

Przesyłka zrealizowana bardzo szybko. Róże bardzo dobrze zabezpieczone dotarły w super kondycji. Już w zeszłym roku kupowałem w rozaria.pl i zakupiono róże pięknie się rozwijają. Jestem pewien, że i teraz będzie tak samo. Już nie mogę doczekać się pierwszego kwitnienia moich nowo zakupionych róż. Gorąco polecam współpracę z rozaria.pl
o

Przed chwilą rozpakowałam przesyłkę i jestem zachwycona, piękna, dorodna sadzonka, profesjonalnie zapakowana, serdecznie polecam sklep:)
o

Kupiłam 2 sztuki. Bardzo dobrze zapakowane, dotarły w dobrym stanie. Co do samych róż, na ocenę za wcześnie. Ogólnie jetem zadowolona i polecam.
o

Kupiłam 4 w ubiegłym roku. Przezimowały dwie. Przepiękne kwiaty. Pięknie rozrasta się korona. Urokliwe, zadziwiające. Przyciągają uwagę. Polecam.
o

Jestem bardzo zadowolona z przesyłki, róże są w bardzo dobrym stanie ,na pewno jeszcze skorzystam z usług szkółki.
o

Przesyłkę róż dostałam od Szkółki w bardzo dobrym stanie. Dziękuje bardzo.
o

Polecamy rwnie

16 innych produktw z tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń

Rozaria.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.