BLAZE SUPERIOR

PNĄCE
12.5
PLN
BLAZE SUPERIOR
BLAZE SUPERIOR 1 2.91605
BLAZE SUPERIOR
  • promocja
instore_only
Dostępność:
doniczka 2L
Wysyłka w:
5 dni roboczych
Cena: 12,50 zł 14,50 zł
Cena netto: 12,50 zł
szt.
 BLAZE SUPERIOR - czerwona róża pnąca

cien róze

Odmiana pochodzi z Czech (tam nazywana Demokracie) i jest jedną z najbardziej znanych róż Jana Böhma - nazywanego ojcem czeskich róż. Szczególnie popularna w USA pod nazwą Blaze Superior. Böhm wyhodował około 100 odmian róż między 1925 a 1950. Blaze Superior - hybryda wichurana, poprawiona wersja poprzedniczki Blaze, z większymi i jaskrawiej ufarbowanymi kwiatami. Pięknie prezentują się na tle ciemnego listowia. Są one intensywnego czerwonego koloru, okrągłe i półpełne. Krzew jest wysoki i rozłożysty. Po pierwszym obfitym kwitnięciu w bukietach do 5 szt. następne pojawiają się zazwyczaj pojedyńczo. Odmiana o dużym wigorze. Dzięki swojej odporności na mróz odmiana popularna od wschodniej Europy i Skandynawii do USA.

Zastosowanie: przy ścianach, słupach lub ogrodzeniach. Na pergole.

Synonimy: Demokracie, Blaze Improved, Improved Blaze, New Blaze

Pochodzenie: Jan Böhm, Czechy, 1935

zalety blaze superior

róża pnąca blaze

róże pnąca blaze

roze pnące blaze

Opinie o produkcie (1)

Teresa Maciaś-Jabłońska
30 kwietnia 2013

Dziękuję, paczka doszła, solidnie zapakowana. Po raz pierwszy otrzymałam tak solidnie wyglądające sadzonki. Wsadziłam już zaczynają puszczać pędy. Żółta pnąca trochę bardziej leniwa , ale już daje oznaki, że będzie rosła. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie już będą okazałe, przy dobrej aurze może w tym roku pokażą kwiaty. Pozdrawiam Teresa M-J


Nasz sklep internetowy powstał z myślą o Tobie. Byś mógł zakupić wysokiej jakości sadzonki róż bezpośrednio od producenta. Szkółka Róż Rozaria to wielopokoleniowe gospodarstwo ogrodnicze specjalizujące się w uprawie róż. Wysyłkowa sprzedaż róż prowadzona jest z "gołym korzeniem" jesienią oraz wiosną w doniczkach. Róże to nasza specjalność.

Wszystkie teksty, zdjęcia, reklamy i inne informacje o produktach widoczne na rozaria.pl, w szczególności ich opisy, parametry użytkowe oraz ceny, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Zawartość rozaria.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.

Użytkowanie www.rozaria.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy Shoper.pl