Bonica 82 roze rabatowe
Bonica 82 róże rabatowe
róże rabatowe BONICA 82
Bonica 82 rabatowe roze
Bonica 82 rabatowe róże
rabatowe róże Bonica 82
Bonica 82 roze rabatowe
Bonica 82 róże rabatowe
róże rabatowe BONICA 82
Bonica 82 rabatowe roze
Bonica 82 rabatowe róże
rabatowe róże Bonica 82

BONICA `82

12 Opinie
14,95 zł
Brutto
AŻ DO JESIENI STALE KWITNĄCE RÓŻE RABATOWE
Dostępność
doniczka 2 L - przyjmowanie zamówień od 1 lutego
Wysyłka
ok. połowy marca

Zapytaj o odmianę

Zapytaj o odmianę

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Opis

 
BONICA `82 - róże rabatowe, stale kwitnące
 
cien rózy

"Wytrzymała i przyciągająca spojrzenie" - charakterystyka, która najtrafniej opisuje tą zasłużenie popularną i szeroko rozpowszechnioną współczesną różę. To dzięki swojej sile wzrostu, nieprzerwanemu kwitnięciu aż do późnej jesieni oraz możliwości wykorzystania do różnych celów stała się ulubioną odmianą zawodowych projektantów ogrodów. Sprawdza się równie dobrze jako róża okrywowa, na rabatach i uprawiana w pojemnikach. Kwiaty różowe, otwierają się z jaskrawo-różowych pączków w środku zdecydowanie ciemniejszych i przekwitają do prawie białych, szczególnie w upał. Kwiaty zazwyczaj pojawiają się w dużych kwiatostanach od 10 do 30 sztuk. Chociaż pędy ma krótkie to również można je ścinać do wazonu zwłaszcza, że długo stoją w wodzie. Róża Bonica 82 ma bardzo długotrwałe i robiące wrażenie pierwsze kwitnięcie. Następne pojawiają się aż do jesieni. Po kwiatach pojawiają się jaskrawo-czerwone owoce, które potrafią trzymać się na krzaku aż do następnej wiosny. Odmiana o gałęzistej, rozłożystej formie krzewu, rosnąca w naszych warunkach przeważnie do około jednego metra wysokości. Liście piękne, ciemno-zielone, błyszczące. W końcu lata może pojawić się czarną plamistość, ale to nie przeszkadza w kwitnięciu. Laureatka licznych nagród. Polecana przez Szwedzkie Towarzystwo Różane = super mrozoodporność.

Zastosowanie: na rabaty na terenach zieleni, przy ulicach, w parkach i ogrodach, do uprawy w pojemnikach, na kwiat cięty. Dobra do zestawień z krzewami i bylinami.

Nagrody: Certyfikat ADR za rok 1982, Róża Świata w 2003 roku;

World Federation of Rose Societies - Rose Hall of Fame, 2003 (najlepsza róża świata);

Gold Standard Rose Trials Wielka Brytania 2010;

Fair Friends of the Rose, USA 2000;

All-America Rose Selection USA 1986;

2 miejsce Bagatelle Rose Trials, Paryż 1988;

Watauga Valley Rose Society , USA 2001;

Roanoke Rose Society, USA 2001;

Northeastern Illinois Rose Society, USA 2001;

Fraser Pacific Rose Society, USA 2001;

Fair Friends of the Rose, USA 2000;

Humboldt Rose Society, USA 2000;

Pittsburgh Rose Society, USA 2000;

Huronia Rose Society, USA 1999;

Tenarky District, USA1999;

Patrick Henry Rose Society, USA 1998;

i wiele innych.

Rośliny rodzicielskie: Rosa sempervirens L. × Mademoiselle Marthe Carron

Pochodzenie: Meilland, Francja, 1981

zalety róży Bonica

Roza rabatowa Bonica

Bonica roze rabatowe

Opinie

12 Opinie

Jestem zadowolona w pełni z realizacji zamówienia.
o

Zamówiłam te róże dwa lata temu. Są piękne, wspaniale się rozrosły i naprawdę kwitną cały czas. Bardzo polecam!
o

Opinia dotycząca róż ze szkółki rozaria - 10/10 Róże dostarczone bardzo szybko, porządnie zapakowaną przesyłką: Róże w odpowiednich doniczkach, które są zabezpieczone przed przewróceniem, dodatkowo róże zapakowane są w siatki, by łatwiej je było wyjąć z pudeł bez uszkodzenia. Róże bardzo szybko dostarczono, kurier przyjechał w dniu następnym, ziemia w doniczkach była optymalnie wilgotna. Same róże zdrowe, silnie rozkrzewione, bryła korzeniowa rozrośnięta w doniczce, a nie wsadzona do niej, bezpośrednio przed wysłaniem, a więc narażona na uszkodzenia i przesuszenia. Roślina idealnie się przyjęła i po kilku dniach zdrowo wygląda. Rośliny zakupione w roku ubiegłym bardzo dobrze zniosły zimę i ładnie się krzewią. Opisy róż są adekwatne do ich rzeczywistych wymagań. Róż odpornych nie okrywałam na zimę, a jedynie kopczykowałam i silnie się krzewią. Bardzo dziękuję i pozdrawiam!
o

Dzień dobry, Róże dotarły i są wspaniałe. Bardzo dziękuję.
o

Róże dotarły w bardzo szybkim czasie bardzo dobrze zabezpieczone. Sadzonki piękne dorodne. Polecam wszystkim tą szkółkę. Pozdrawiam
o

Róże dotarły w bardzo dobrym stanie, dobrze zapakowane , zdrowe rozkrzewione sadzonki.Dziękuję bardzo.Będę zamawiać następne.Pozdrawiam cały zespół.
o

Zamawiałam w szkółce róże dwa razy wiosną i jesienią 2016 r. jestem bardzo zadowolona.Bardzo dorodne krzewy. Bonica w życiu nie widziałam takiego dorodnego krzewu - kwitły przepięknie przez cały rok te zakupione wiosną, jesienią zakupiłam następną partię. Wiosna znowu mam zamiar kupić zastanawiam się tylko jakie różyczki.
o

Róże otrzymałam szybko, w bardzo dobrym stanie, profesjonalnie zapakowane, opisane. Miłą niespodzianką, za którą serdecznie dziękuję, był prezent - dodatkowa sadzonka. Kwiaty posadziłam w ogrodzie i z niecierpliwością czekam, aż zakwitną. Jeżeli będę kupować róże to tylko u Państwa. Pozdrawiam.
o

Z różnych miejsc zamawiałam rośliny. Wielokroć byłam niezadowolona. Jednak tym razem bardzo się cieszę, że mogę Państwu wystawić pozytywną opinię. Zaczynając od sposobu zapakowania do samej sadzonki- wszystko jest perfekcyjne. Pozyskaliście Państwo kolejnego zadowolonego klienta.
o

Otrzymałam róże w rekordowym czasie, pięknie zapakowane, opisane i na pewno skorzystam z oferty w przyszłości, dziękuję bardzo. !!!
o

Zamówiłam wiosną róże- przyjęły się i pięknie kwitły całe lato. Więc teraz zamówiłam 19 sztuk różnych odmian. Polecam szkółkę wszystkim.
o

Róże pięknie kwitną, zostały dostarczone w komfortowym opakowaniu. Gorąco polecam Firmę i myślę, że ponownie zamówię tu kwiaty.
o

Polecamy również

Produkt dodany do Ulubionych