MOODY BLUE

WIELKOKWIATOWE
0
PLN
MOODY BLUE
MOODY BLUE
instore_only
Dostępność:
Jesień 2018
Cena: 0,00 zł
Cena netto: 0,00 zł
szt.
 
Moody Blue - niebieskie, pachnące róże wielkokwiatowe
  
roze

Odmiana zaliczana do niebieskich róż o oryginalnej liliowo-bzowej, z fioletowawymi przebarwieniami na czubkach płatków barwie kwiatów. Bardzo odporna na zmienne warunki siedliskowe. Dobrze się sprawuje posadzona zarówno w półcieniu jak i w pełnym słońcu. Duże a nawet wielgachne kwiaty pod swym ciężarem z wiekiem odrobinę przewieszają się ale ładnie to wygląda. Długo trzymają się na pędach. Dość szybko otwierają się i pokazują zawartość kwiatu, lecz to ani trochę nie psuje ich wyglądu. Róże pięknie pachną choć ze zmienną intensywnością. Odporność na choroby wydaje się lepsza niż innych odmian o podobnej barwie. Rośnie zwartym, pionowym, gałęzistym krzakiem. Podobnie jak większość mieszańców herbatnich kwiaty pojawiają się na szczycie pędów, jednak zebrane po kilka na pędzie, w bukiecie,  jak u róż rabatowych. Cały krzew ładnie pokryty przez duże, półmatowe liście.

Zastosowanie: na rabaty i kwietniki do parków i ogrodów.

Rośliny rodzicielskie: nieujawnione

Pochodzenie: Fryer, Anglia 2008

Moody Blue niebieskie róże 

Moody Blue niebieskie róże Moody Blue róże niebieskieniebieskie róże Moody Blue 

Opinie o produkcie (0)

Nasz sklep internetowy powstał z myślą o Tobie. Byś mógł zakupić wysokiej jakości sadzonki róż bezpośrednio od producenta. Szkółka Róż Rozaria to wielopokoleniowe gospodarstwo ogrodnicze specjalizujące się w uprawie róż. Wysyłkowa sprzedaż róż prowadzona jest z "gołym korzeniem" jesienią oraz wiosną w doniczkach. Róże to nasza specjalność.

Wszystkie teksty, zdjęcia, reklamy i inne informacje o produktach widoczne na rozaria.pl, w szczególności ich opisy, parametry użytkowe oraz ceny, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Zawartość rozaria.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.

Użytkowanie www.rozaria.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy Shoper.pl