pomarańczowe róże wielkokwiatowe Freude
róże wielkokwiatowe
 pomarańczowe Freude
pomaranczowe roze wielkokwiatowe Freude
pomarańczowe róże wielkokwiatowe Freude
róże wielkokwiatowe
 pomarańczowe Freude
pomaranczowe roze wielkokwiatowe Freude

FREUDE

3 Opinie
14,95 zł
Brutto

POMARAŃCZOWE, PACHNĄCE RÓŻE DO OGRODÓW, NA KWIETNIKI I RABATY

Dostępność
doniczka 2 L
Wysyłka
ok. połowy marca

Zapytaj o odmianę

Zapytaj o odmianę

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Opis

Freude -  pomarańczowe róże wielkokwiatowe

roze

Róże Freude mają bardzo ładnie ukształtowane kwiaty o mocnym pomarańczowym kolorze. Przekwitając wypalają się do jasno czerwonego ukazując wnętrze kwiatu. Rozwijają się z długich, eleganckich pąków. Lekko pachnące o rześkim zapachu. Kwitną pojedynczo lub po kilka w kwiatostanach. Kwitnienie powtarza się regularnie od czerwca do przymrozków. Pędy ma długie, proste, sztywne i mało kolczaste.  Liście ciemno-zielone, ozdobne. Róże dobrze się krzewią o typie wzrostu wzniosłym, silnie rosnące. Najlepiej rośnie na wystawie słonecznej. Dość zdrowa. Obowiązkowo należy nisko przycinać na wiosnę jak i usuwać przekwitłe kwiatostany w trakcie lata.

Zastosowanie: na rabaty, na kwiat cięty, w miejsca reprezentacyjne, do parków i ogrodów.

Synonimy:  Decorat

Nagrody:

— 2000 — King of Show, Skagit Valley Rose Society Show
— 1975 — Certyfikat ADR

Rośliny rodzicielskie: Fragrant Cloud × Peer Gynt

Pochodzenie: Kordes, Niemcy 1975

 pomaranczowe róze wielkokwiatowe Freude

pomaranczowe roze wielkokwiatowe freude

pomaranczowe wielkokwiatowe roze freude

wielkokwiatowe roze pomaranczowe freude

Opinie

3 Opinie

Witam! Do realizacji zamówienia jak i do wysyłki nie mam żadnych zastrzeżeń. Róże były bardzo dobrze zapakowane, zabezpieczone - nie było żadnych uszkodzeń w wyniku transportu. Jakość otrzymanych sadzonek też jest bardzo dobra. Miłą niespodzianką była w opakowaniu jedna sadzonka róży gratis.
o

Dzień dobry Sadzonki są bardzo dobre. Dobrze się uprawiają. Transport ok. W zeszłym roku kupiłam 20 sadzonek. Jechały 2 dni w temperaturze 30 st. C. Wszystko przetrwało. W tym roku 7 sadzonek jechało 1 dzień w temperaturze na zewnątrz ok. 23 st. C tez ok. Jedna gałązka była złamana. Róże rabatowe kwity pięknie. Na jesieni dostały pleśniaka ale przed zimą ścięłam i na wiosnę znowu piękne sadzonki. Róże pnące w zeszłym roku nie zakwitły liczę na to w tym roku. Ogólnie polecam będę na pewno dalej korzystała. Pozdrawiam Bożena
o

Genialna róża. W moim ogródku rośnie od (co najmniej) kilkunastu lat. W ostatnich latach z łatwością osiąga 1,5 m. Piękny szlachetny pąk, często pojedyncze kwiaty na długiej łodydze, co mnie cieszy - bo łatwo ściąć do wazonu. W domu stoi długo i napełnia pokój urokliwym zapachem. Nie ma wielkich wymagań. W tym roku dostała 1 oprysk p/ czarnej plamistości i radzi sobie dobrze, choć pogoda dość deszczowa.
o

Zobacz także

Produkt dodany do Ulubionych