GOLDEN BORDER
GOLDEN BORDER
GOLDEN BORDER
GOLDEN BORDER
GOLDEN BORDER

GOLDEN BORDER

16,95 zł
Brutto

DO ZNUDZENIA KWITNĄCE ŻÓŁTE RÓŻE RABATOWE

Dostępność
doniczka 2 L - przyjmowanie zamówień od 1 lutego
Wysyłka
ok. połowy marca

Zapytaj o odmianę

Zapytaj o odmianę

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Opis

GOLDEN BORDER - żółte róże rabatowe

roze cien

Golden Border inaczej "Złota Granica" to klasyczna floribunda która z powodzeniem będzie ozdobą pierwszego planu rozarium. Odznacza się bardzo obfitym kwitnięciem, które w dobrych warunkach będzie trwać ciągle od wiosny aż do jesieni. Jeśli róża będzie miała gorsze stanowisko i będzie narażona na suszę, będzie potrzebować przerwy przed kolejną falą kwitnienia. Odmiana Golden Border, to burza żółtych, kulistych w kształcie, pełnych kwiatów o liczbie płatków od 26 do 40. Na każdej gałązce tworzy się dwa,trzy lub więcej dziesiątków pączków, które kolejno rozkwitając tworzą elegancki kapelusz kwiatów. Barwy płatków zmieniają się od cytrynowo-żółtego do prawie białego. Róża ta kształtuje staranny krzaczek z równomiernym podziałem pączków. Razi wręcz obfitością pąków, które wydają bardzo gęste pełnowartościowe bukiety kwiatów na jednej gałązce. Krzaki szybko narastają, jednak są na tyle silne, że obciążone pędzlami kwiatów nie kładą się na ziemi. Liście ciemnozielone, błyszczące. Odmiana wyróżnia się doskonałą odpornością na choroby grzybowe oraz na przemarzanie. Nie boi się, ani deszczu ani zimnych nocy, ani wiatrów, ani lekkich przymrozków. Jaśniejący słoneczny krzaczek, który zawsze wywołuje uśmiech i ozdabia ogród. Różyczka przyciąga uwagę świeżością, pracowitością i stabilnością w kwitnieniu, przyjemnym zapachem, lekko cierpkim jakby pikantnym.

Zastosowanie: Jest wykorzystywana dla stworzenia obramowań klombów, całego ich wypełniania, w miejskich i willowych nasadzeniach. Ze względu na małe wymiary idealna do uprawy w pojemnikach, małych ogrodach. Kwiaty idealne do ozdoby ogrodu jak i bukietu.

Synonimy: Comtesse du Barry

Rośliny rodzicielskie: nieujawnione

Pochodzenie: Meilland, Francja 1993

 golden border róże rabatowe

GOLDEN BORDER róże rabatoweróże rabatowe GOLDEN BORDERżółte róże rabatowe GOLDEN BORDERróże rabatowe żółte Golden Borderróże żółte rabatowe Golden BorderGolden Border róże żółte rabatoweGolden Border róże rabatowe żółteGolden Border żółte róże rabatowe

Opinie

Brak opinii

Polecamy również

Produkt dodany do Ulubionych