UNCLE WALTER

WIELKOKWIATOWE
14.5
PLN
UNCLE WALTER
UNCLE WALTER
instore_only
Dostępność:
doniczka 2L
Wysyłka w:
5 dni roboczych
Cena: 14,50 zł
Cena netto: 14,50 zł
szt.

  Uncle Walter - róże wielkokwiatowe, bordowe

roze

Odmiana zdrowa o bardzo dużej mrozoodporności jak na mieszańca herbatniego. Rosnąca niezwykle silnie tworząc liczne rozgałęzienia, łatwa w uprawie. Na długich oliwkowo-purpurowych pędach osadzone są wielkie pąki, które rozwijając się powoli, dają wielkie kwiaty o średnicy dochodzącej do 13 cm. Dobrze wyczuwalny zapach jest dodatkowym atutem wujka waltera. Płatki w ilości 30 - 35 sztuk na dojrzałych kwiatach zawijają się od spodu. Kolor kwiatu krwistoczerwony, nie zmienia się w trakcie kwitnienia. Ulistnienie bardzo geste. Pędy sztywne i proste obsypane przez duże kolce. W bardzo dobrych stanowiskach róże mogą osiągać wysokość nawet do 2 metrów. Wtedy krzew ma tendencje do rozsypywania się i będzie wymagał oparcia - jeden z sposobów rozwiązania problemu - sadzić róże wzdłuż ogrodzenia.

Zastosowanie: do większych nasadzeń w zieleni miejskiej, na rabaty w ogrodach przydomowych

Nagrody: Róża Roku - Royal National Rose Society Show, Wielka Brytania 1963

Rośliny rodzicielskie: Detroiter × Heidelberg

Pochodzenie: McGredy, Irlandia 1963
zalety wielkokwiatowej rózy Uncle WalterUncle Walter róże wielkokwiatoweróże wielkokwiatowe Uncle Walterwielkokwiatowe róże czerwone Uncle WalterUncle Walter czerwone róże wielkokwiatowe

Opinie o produkcie (0)

Nasz sklep internetowy powstał z myślą o Tobie. Byś mógł zakupić wysokiej jakości sadzonki róż bezpośrednio od producenta. Szkółka Róż Rozaria to wielopokoleniowe gospodarstwo ogrodnicze specjalizujące się w uprawie róż. Wysyłkowa sprzedaż róż prowadzona jest z "gołym korzeniem" jesienią oraz wiosną w doniczkach. Róże to nasza specjalność.

Wszystkie teksty, zdjęcia, reklamy i inne informacje o produktach widoczne na rozaria.pl, w szczególności ich opisy, parametry użytkowe oraz ceny, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Zawartość rozaria.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.

Użytkowanie www.rozaria.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy Shoper.pl