Orient Express róże wielokwiatowe
Orient Express wielokwiatowe róże
róże wielokwiatowe Orient Express
wielokwiatowe róże Orient Express
Orient Express wielobarwne róże wielokwiatowe
Orient Express róże wielokwiatowe
Orient Express wielokwiatowe róże
róże wielokwiatowe Orient Express
wielokwiatowe róże Orient Express
Orient Express wielobarwne róże wielokwiatowe

ORIENT EXPRESS

1 Opinie
14,95 zł
Brutto

PRZYCIĄGAJĄCE WZROK WIELOBARWNE RÓŻE WIELKOKWIATOWE, IDEALNE NA KWIAT CIĘTY

Dostępność
doniczka 2 L
Wysyłka
ok. połowy marca

Zapytaj o odmianę

Zapytaj o odmianę

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Opis

ORIENT EXPRESS - pachnące róża wielkokwiatowa, pachnąca
 
roze

Bardzo piękna róża we wszystkich stadiach kwitnięcia. Jest to kolejny potomek utytułowanej Peace. I niewątpliwie, jakieś podobieństwo u nich daje się zauważyć. Z pewnością róża Orient Express ma o wiele bardziej kontrastowe zabarwienie od słynnego przodka co sprawia, że nie da się jej nie zauważyć. Kwiaty są bardzo duże i pełne (40 - 60 płatków). Latem przeważa kolor bardziej malinowy a jesienią żółty. Kwiaty pojawiają się prawie zawsze pojedyńczo, z rzadka w niedużych bukietach. Są bardzo trwałe, na krzaku potrafią utrzymać się i ponad 2 tygodnie. Nawet w upały sprawują się bez zarzutu, choć kolor szybciej będzie malinowieć niż u tych posadzonych w półcieniu. Jesienne kwiaty również są w bardzo dobrej jakości co stanowi duży walor tej odmiany. Róża pachnąca ale dość kapryśnie, zależnie od pogody, pory dnia, stanowiska itp. Sam krzak silny, starannej i okrągłej budowy. Przy niewielkiej profilaktyce nie choruje wcale. Od góry do samego dołu przybrany przez ciemne, błyszczące liście, które są wspaniałym tłem dla kwiatów.

Zastosowanie: Dzięki gabarytom krzaka, obfitości kwitnienia i potędze kolorów pierwszorzędnie sprawdza się na rabacie sadzona jako solistka. Doskonała również na kwiat cięty. Na wszelkich wystawach czy prezentacjach z miejsca przyciąga uwagę zwiedzających. 

Synonimy: Love & Peace, Bright Spirit, Pullman Orient Express

Nagrody: —  2015  — najpiękniejsza róża wystawy: Swięto Róż Końskowola 

—  2006  — Best Rose: Portland's Rose Trials 

—  2002  — All - America Rose Selection 

Rośliny rodzicielskie: nieujawniona siewka x Peace

Pochodzenie: Lim & Twomey, USA 1991 Orient Express był luksusowym pociągiem zapewniającym (1883–1914, 1919–1939, 1945–1977) połączenie Londynu, Paryża, Wiednia i Budapesztu ze Stambułem w Turcji.

 Orient Express róże wielkokwiatowe

 Orient Express róże wielkokwiatoweOrient Express wielkokwiatowe różewielkokwiatowe róże Orient Expressróże wielkokwiatowe Orient Expresswielobarwne wielkokwiatowe róże Orient Expressróże wielkokwiatowe Orient Express wielobarwne

Opinie

1 Opinie

Witam bardzo serdecznie. Otrzymałam dzisiaj moje zamówione róże za które dziękuję. W przesyłce był cudowny prezent, na którym mi bardzo zależało. Bardzo dziękuję. Serdecznie pozdrawiam
o

Zobacz także

Produkt dodany do Ulubionych