Reklamacje

Szanowny Kliencie,

Dziękujemy za dokonanie zakupu oferowanych przez nas róż. Dokładamy wszelkich starań by rośliny, które oddajemy Państwu do użytkowania spełniały najwyższe normy technologiczne i jakościowe. Jednakże nikt nie jest idealny i wszystko może się zdarzyć a ponieważ zadowolenie klienta jest dla nas ważne dlatego dbamy również o Twoje prawa, w tym także o prawo do złożenia reklamacji. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące naszej odpowiedzialności z tytułu wady sprzedanego przez nas produktu oraz Twoich uprawnień związanych z reklamacją na podstawie ustawowej – z tytułu rękojmi.

     Podstawa i zakres naszej odpowiedzialności za wady produktu z tytułu rękojmi jest określona powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności przepisami Kodeksu Cywilnego, a dla umów sprzedaży zawartych do dnia 24 grudnia 2014 roku przepisami ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz.U. 2002 nr 141, poz. 1176 ze zm.).

Ważne! Mamy obowiązek dostarczyć produkt bez wad. Jesteśmy odpowiedzialni z tytułu rękojmi za wady fizyczne, które istniały w chwili przyjścia towaru do kupującego lub wynikły z przyczyny tkwiącej w rzeczy sprzedanej w chwili przybycia.

Reklamację możesz złożyć: 

  • pisemnie na adres: Grzegorz Stypuła ul. kurowska 36, 24-130 Końskowola; 
  • za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: g.stypula@rozaria.pl;

(przykładowy formularz reklamacyjny)

mogą Państwo skorzystać z powyższego formularza reklamacyjnego jednak nie jest to obowiązkowe.

 

Składając reklamację podaj w szczególności: 

(1) informacje i okoliczności dotyczące przedmiotu reklamacji,

(2) w miarę możliwości dołącz zdjęcia dokumentujące powód reklamacji

(3) wskazanie sposobu doprowadzenia produktu do zgodności z umową sprzedaży lub oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpienie od umowy sprzedaży i zwrot poniesionych kosztów;

(4) swoje dane kontaktowe i numer zamówienia – ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie Twojej reklamacji.

Pamiętaj, że wymogi podane powyżej mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji.

 

W razie jakichkolwiek problemów i wątpliwości prosimy o kontakt z nami e-mailowo, telefonicznie lub za pośrednictwem podanego formularza reklamacyjnego.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl