Zasugeruj Temat2017-07-22T15:04:40+02:00

Nasz Blog powstał w odpowiedzi na częste pytania naszych klientów związanych z uprawą i pielęgnacją zakupionych róż. Ale jesteśmy otwarci również na głosy wszystkich mających zarówno styczność z różami jak i dopiero myślących o ich zakupie.

Jeżeli masz problem związany z różami, którego rozwiązania nie możesz znaleźć na blogu ani w całym internecie napisz do nas. Jeżeli tylko będziemy mogli (biorąc pod uwagę naszą wiedzę) postaramy się przedstawić rozwiązanie w oddzielnym artykule.

Jeżeli natomiast masz wątpliwości bądź uwagi dotyczące zagadnień poruszanych w artykułach, daj nam znać o tym w komentarzach poniżej. Jeżeli rozwiązanie okaże się proste, opiszemy je w odpowiedzi na komentarz, jeżeli sprawa będzie wymagała szerszej odpowiedzi będzie to okazja by powstał nowy artykuł.

Z założenia blog jest otwarty na wszystkich i służyć ma jako forum wymiany doświadczeń więc w udzielaniu pomocy liczymy również na odzew wszystkich czytelników bloga.

Opisując swój problem postaraj się zrobić to jak najbardziej dokładnie, zwiększasz w ten sposób szansę na to, że odpowiedź na Twoje pytanie będzie pełna i wyczerpująca temat.

Jeśli chcesz zostać jednym ze współtwórców Blogu, zapoznaj się z informacjami w jaki sposób możesz to zrobić.