O Autorach2019-01-02T15:37:12+01:00

Serdecznie Witamy na blogu Szkółki Róż Rozaria.pl

Dlaczego blog? Odpowiedź jest prosta. Chcemy Cię poznać i porozmawiać. Niezależnie od tego czy jesteś klientem naszej szkółki, szukasz tylko informacji dotyczącej róż czy tylko tak się rozglądasz. Zapraszamy Wszystkich bo wiemy, że jest nas sporo . . . osób, które już kochają róże lub są na najlepszej ku temu drodze.

Do odwiedzania bloga zapraszamy szczególnie tych, którzy swoim różom chcieliby okazać więcej profesjonalnej troski i poznać wszelkie niuanse uprawy.

To miejsce powstało z myślą o Was, tak by każdy mógł zacząć dokonywać trafnych wyborów podczas pielęgnacji swoich różyczek.

Na blogu poruszamy więc wiele ciekawych tematów i zagadnień. Ale raczej nie z punktu widzenia Rodologii – czyli gałęzi nauki zajmującej się różami. A bardziej pod kątem naszych powszednich poszukiwań rozwiązań, za które róże odwdzięczają się nam swym pięknem.

Chcielibyśmy abyście pisali do nas, zadawali pytania, komentowali artykuły oraz opowiadali o swoich doświadczeniach.

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że w kwestii róż nie wiemy wszystkiego, a wszystko co napiszemy na tym blogu jest tylko i wyłącznie naszą subiektywną opinią popartą praktyką bądź zawodowym doświadczeniem.

Bardziej doświadczonych Rozarian zapraszamy do współredagowania bloga. Twoja wiedza i doświadczenie pomogą uczynić z tego miejsca wiarygodne i darmowe źródło wymiany informacji dla potrzebujących, więcej na ten temat …

AUTORZY

Grzegorz Stypuła

gs_ok2

Od najmłodszych lat wszechstronnie związany z ogrodnictwem. Od pomocy rodzicom w ich gospodarstwie poprzez szkołę, studia, doktorat aż do obecnej chwili. Pasjonat wszystkiego co związane z różami. Poszukujący w różnych miejscach nowych rozwiązań dla starych problemów. Lecz mimo wszystkich jego starań urodę królewskich kwiatów wciąż można podziwiać jedynie sezonowo. Dlatego w ostatnich latach zwrócił się ku zajęciu, którego zawsze unikał – fotografia. By móc cieszyć się różami również w długie zimowe wieczory. Jak sam mówi o sobie: dzięki zamiłowaniu do róż udało się połączyć przyjemne z pożytecznym. Poza pracą najłatwiej jednak znaleźć go w domu, gdzie występuje w roli męża i ojca trójki urwisów.

 

to miejsce czeka na Ciebie
ramka_osoba