Schneewittchen Clb. róże pnące
róże pnące Schneewittchen Clb.
Schneewittchen Clb. białe róże pnące
białe róże pnące Schneewittchen Clb
Schneewittchen Clb. róże pnące
róże pnące Schneewittchen Clb.
Schneewittchen Clb. białe róże pnące
białe róże pnące Schneewittchen Clb

SCHNEEWITTCHEN Clb.

14,95 zł
Brutto
BARDZO ODPORNE NA PRZEMARZANIE I CHOROBY RÓŻE PNĄCE
Dostępność
doniczka 2 L - przyjmowanie zamówień od 1 lutego
Wysyłka
ok. połowy marca

Zapytaj o odmianę

Zapytaj o odmianę

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Opis

Schneewittchen Clb. - odporne róże pnąceroze cien

Piękna. Fontana śnieżnobiałych kolorów z przyjemnym aromatem. Z białych róż, z pewnością, jedna z najmniej wymagających odmian. Kwitnie super obficie z pauzami, ale kwiaty pojawiają się i w czasie pauz. W kolejnych falach kwiaty nieco karleją ale za to są, aż do samych mrozów. Nie uwierzycie, że jakaś róża może tak obficie kwitnąć jesienią. Kwiaty duże i urodziwe, szalkowate, lekko zwisają w dół, osadzone po kilkanaście na pędach. Czysto białe, w upał w odcieniu masła śmietankowego, przy deszczu i obniżeniu temperatury nieznacznie różowieją. Zapach słaby, ale przyjemny i w pobliżu czuje się go. Liście ciemnozielone, bardzo duże i lśniące. Ulistnienie gęste. Po wsadzeniu w pierwszym roku róża będzie się tylko rozrastać. Kwitnie na pędach dwu i więcej letnich. Pędy wiotkie, zdjęte z oparcia po prostu położą się na ziemi. W pierwszych latach wymagają więc podwiązywania. Zimuje praktycznie bez okrycia. Doskonale mnoży się odkładami i doskonale rośnie również na własnych korzeniach.

Zastosowanie: Idealna róża pnąca na pergole. Przy ogrodzeniach, podporach i ścianach budynków. Dobrze kontrastuje z wszystkimi obok posadzonymi roślinami, nie tylko kwitnącymi.

Synonimy: Iceberg Cl, Fee des Neiges Cl.

Rośliny rodzicielskie: sport od Iceberg

Pochodzenie: Cants of Colchester, Wielka Brytania 1968

Schneewittchen clb. róże pnące zaletySchneewittchen clb. róże pnąceSchneewittchen clb. białe róże pnąceSchneewittchen clb. pnące białe różepnące białe róże Schneewittchen clb.białe pnące róże Schneewittchen clb.róże białe pnące Schneewittchen clb.róże pnące Schneewittchen clb. białe

Opinie

Brak opinii

Polecamy również

Produkt dodany do Ulubionych