BIULETYN

Jeśli chcesz otrzymywać BEZPŁATNE PORADY. Śledzić na bieżąco nowości i promocje. Zapisz się na nasz biuletyn. Bez opłat i zobowiązań. Wpisz swój email.

Dlaczego My

Dlaczego właśnie w naszym sklepie powinieneś robić zakupy...?

gwarancja

 

  • MASZ PEWNOŚĆ, że zakupione róże pochodzą ze Szkółki Róż,

  • GWARANTUJEMY 100% BEZPIECZEŃSTWA dostawy zamówionych róż,

  • KAŻDY ma prawo reklamacji zamówionych roślin,

  • NASZĄ AMBICJĄ JEST, by informacje o wszystkich różach były jak najbardziej dokładne i rzetelne,

  • JESTEŚ PEWNY, że dokonując płatności w oferowanym przez nas systemie  Twoje pieniądze są w 100 % bezpieczne. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów w przypadku zapłaty przez płatności elektroniczne.blond_ok

  • SZKÓŁKA RÓŻ ROZARIA to nie tylko sklep - to także zawsze miło witająca Cię załoga służąca fachową pomocą, wsparciem oraz poradami dla Ciebie i Twego Królestwa Roślin.

  • TWOJA SATYSFAKCJA jest dla nas najważniejsza.

 

 ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW!

Nasz sklep internetowy powstał z myślą o Tobie. Byś mógł zakupić wysokiej jakości sadzonki róż bezpośrednio od producenta. Szkółka Róż Rozaria to wielopokoleniowe gospodarstwo ogrodnicze specjalizujące się w uprawie róż. Wysyłkowa sprzedaż róż prowadzona jest z "gołym korzeniem" jesienią oraz wiosną w doniczkach. Róże to nasza specjalność.

Wszystkie teksty, zdjęcia, reklamy i inne informacje o produktach widoczne na rozaria.pl, w szczególności ich opisy, parametry użytkowe oraz ceny, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Zawartość rozaria.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.

Użytkowanie www.rozaria.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy Shoper.pl