róże rabatowe Monaco
Monaco róze rabatowe
Monaco wielobarwne róże rabatowe
wielobarwne róże rabatowe Monaco
róża rabatowa Monaco
róże rabatowe Monaco
Monaco róze rabatowe
Monaco wielobarwne róże rabatowe
wielobarwne róże rabatowe Monaco
róża rabatowa Monaco

JUBILE DU PRINCE DE MONACO

11 Opinie
14,95 zł
Brutto

DŁUGO KWITNĄCE I ODPORNE RÓŻE RABATOWE

Dostępność
doniczka 2 L - przyjmowanie zamówień od 1 lutego
Wysyłka
ok. połowy marca

Zapytaj o odmianę

Zapytaj o odmianę

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Opis

JUBILE du PRINCE de MONACO - wielobarwne róże rabatowe

cien róże

Tą odmianę śmiało można nazwać arcydziełem. Z pewnością zostanie królową waszych rabat! Niebywały wigor kwitnięcia. Kilkuletni krzak potrafi wydać do 200 kwiatów w sezonie. Dzięki kontrastowym barwom rabata wygląda jakby była ciągle w ruchu – wzajemny stosunek białego i wiśniowego koloru stale zamienia się w zależności od wieku kwiatu oraz ilości słońca. Kwiaty trwałe pozostające na krzewie nawet do 2 tygodni dodatkowo wzmagają ten efekt. Zebrane są w nieduże baldachy po 7 sztuk bardzo harmonijnie kontrastując z półmatowymi liśćmi. Biało - kremowe płatki oblamowane są przez delikatną malinową obwódkę, która w miarę rozwoju kwiatu rozszerza się a jej intensywność wzmaga się do wiśniowej. Oprócz tego, co ważne róża Monaco doskonale sobie radzi zarówno w półcieniu jak i na palącym słońcu. Kwiaty nie boją się również deszczu przez co wyglądają schludnie o każdej porze. Niestety praktycznie bez zapachu. Pokrój krzewów równomierny i okrągły, dobrze rozgałęziony. Odmiana dość odporna na mrozy (6 USDA strefa) jak i porażenia chorobami grzybowymi.

Zastosowanie: w grupach na rabaty, kwietniki, obrzeża. Jeżeli pojedyńczo to min. 3 szt. sadzone w trójkąt, tak będzie wyglądała o wiele efektowniej.

Synonimy: Monaco

zalety róży rabatowej Monaco

róze rabatowe Monaco

Monaco róze rabatowe

Monaco - róze rabatowe

wielobarwne róze rabatowe Monaco

róże rabatowe Monaco

Opinie

11 Opinie

Myślałam że za tak niską cenę otrzymam sadzonki marne jakościowo! No i zaskoczenie po otrzymaniu paczki - róźe w pierwszym gatunku,piękne dorodne sadzonki!!! Bardzo dobrze zabezpieczona paczka dotarła w dniu ,w którym planowałam! Dziękuję i polecam szkólkę ROZARIA
o

Róże są przepiękne.
o

Przesyłka z różami doszła błyskawicznie. Sadzonki były w bardzo dobrym stanie, świetnie zapakowane . Polecam wszystkim - sama na pewno jeszcze będę zamawiać.
o

Jestem bardzo zadowolona z zakupów. Róże dotarły do mnie bardzo szybko, przesyłka była bardzo dobrze zabezpieczona. Sadzonki piękne, zdrowe. Dodatkowo gratis bardzo miły. Dziękuję serdecznie i na pewno zrobię zakupy ponownie.
o

Chciałabym przekazać że róże dotarły w bardzo dobrym stanie i są bardzo ładne - zdrowe i zasilone. Mam nadzieję że dobrze będą rosły w półcieniu - bo z takim zamiarem je kupiłam.
o

Już po raz trzeci kupiłam tu róże . Dostawa jak zwykle szybka, sadzonki zdrowe, dobrze zapakowane, już posadzone i czekam na pierwsze kwiaty. Polecam zakup róż w tej szkółce.
o

Na plus: róże kwitną nieprzerwalnie, a na minus:dość szybko się osypują,ale mają swój urok.
o

Piękna róża. Razem z Bicolette, Kronenbourg i Papageno zostały posadzone przed frontem domu. Kwitną wszystkie pięknymi barwnymi kwiatami.
o

Sadzonki róży Monaco dotarły bardzo szybko i w znakomitej formie. Pięknie rosną i kiedy zakwitną będą cieszyć mieszkańców naszej Gminy. Bardzo dziękuję.
o

Dziękuję bardzo za dostawę róż. Sadzonki piękne.
o

Rewelacja!!! Kwitnie właściwie cały czas i jest piękna
o

Polecamy również

Produkt dodany do Ulubionych