Certyfikaty

Nie musisz się obawiać o bezpieczeństwo swoich danych!

Wdrożyliśmy certyfikat SSL, ponieważ chronimy prywatne informacje naszych klientów.

Dane personalne, adres zamieszkania, numer konta bankowego, login czy hasło są objęte ścisłym zabezpieczeniem i nie dostaną się w niepowołane ręce.

Certyfikat SSL stanowi gwarancję wiarygodności danej strony – jeśli użytkownik przesyła swoje dane za pomocą strony, która wyposażona jest w certyfikat SSL, to może mieć pewność, że trafią one do właściwego odbiorcy.

Ochrona danych oparta na certyfikacie SSL nie została do tej pory w żaden sposób złamana.

Certum Trusted Network CA to najwyższy poziom szyfrowania danych personalnych.

 certyfikat SSL w Szkółce Róż Rozaria.pl

Language

Sklep jest w trybie podglądu

Nasz sklep internetowy powstał z myślą o Tobie. Byś mógł zakupić wysokiej jakości sadzonki róż bezpośrednio od producenta. Szkółka Róż Rozaria to wielopokoleniowe gospodarstwo ogrodnicze specjalizujące się w uprawie róż. Wysyłkowa sprzedaż róż prowadzona jest z "gołym korzeniem" jesienią oraz wiosną w doniczkach. Róże to nasza specjalność.

Wszystkie teksty, zdjęcia, reklamy i inne informacje o produktach widoczne na rozaria.pl, w szczególności ich opisy, parametry użytkowe oraz ceny, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Zawartość rozaria.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.

Użytkowanie www.rozaria.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

{nocache:dfb49921cb5fa286858384782d188fff#0}
Sklep internetowy Shoper.pl