red eden rose róże parkowe
róże eric tabarly
red eden rose
róża red pierre de ronsard
red eden rose róże parkowe
róże eric tabarly
red eden rose
róża red pierre de ronsard

RED EDEN ROSE

2 Opinie
16,95 zł
Brutto
NOSTALGICZNE I PACHNĄCE BORDOWE RÓŻE

Zapytaj o odmianę

Zapytaj o odmianę

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Opis

 RED EDEN ROSE - nostalgiczne róże parkowe

cien róże

Róża będąca prawdziwą ozdobą ogrodu! Kwiaty w kolorze wiśni zbudowane są aż z ok. 100 płatków, mocno zbite wyglądają jak małe beczułki. Do tego zebrane w duże kwiatostany (na pędzie po kilkanaście sztuk) robią wyjątkowe wrażenie. Kwiaty trzymają się na krzaku długo a te, które przekwitną trzeba usuwać. Odmiana posiada elegancki owocowy zapach jednak wieczorem i rankiem jest słabiej wyrazisty. Red Eden Rose wybitnie preferuje słoneczne miejsca, osłonięte od wiatru, zaciszne, w których obficiej kwitnie a krzew lepiej się rozwija. Kwiaty niestety bardzo słabo znoszą deszczową pogodę ze względu na duża ilość płatków. Jeżeli to możliwe wskazane jest nawet przykrywanie roślin w w czasie deszczu by uchronić kwiatostany od wilgoci. Pędy sztywne, wzniosłe i gałęziste z dużą ilością kolców. Liście zielone, gęste, półmatowe. Odporność na choroby dość dobra. Wymaga zabezpieczenia na zimę.

Zastosowanie: rabaty i kwietniki, do kompozycji z innymi roślinami ozdobnymi jak i pojedyńczych nasadzeń. Do zazieleniania ścian, ogrodzeń. Z kwiatów ściętych z całym kwiatostanem otrzymujemy doskonałe bukiety do wazonu, flakonu.

Synonimy: Eric Tabarly, Rouge Pierre de Ronsard, Red Pierre

Nagrody: Los Angeles Roses Society USA, 2005

Rośliny rodzicielskie: siewka Cappa Magna × Ulmer Münster

zalety róży parkowej Red Eden Rose

roże parkowe Red Eden Rosered eden rose róże parkowe

Opinie

2 Opinie

Witam, jestem zadowolona z zakupu sadzonek róż. Dobrze zapakowane, nie uszkodzone, szybka dostawa. Ten zakup to już kolejne gatunki róż, od Państwa, w moim ogrodzie. Dobrze ukorzenione, zdrowe, bez problemu rosną i pięknie kwitną. Polecam
o

Wysyłka, sposób zabezpieczenia bez zastrzeżeń. Jak będą rosły,.będę mogła odpisać za jakiś czas. Wygląda na to, że są w dobrej kondycji.
o

Polecamy również

Produkt dodany do Ulubionych