RED EDEN ROSE

KRZACZASTE
14.5
PLN
RED EDEN ROSE
RED EDEN ROSE
instore_only
Dostępność:
doniczka 2L
Wysyłka w:
5 dni roboczych
Cena: 14,50 zł
Cena netto: 14,50 zł
szt.

 RED EDEN ROSE - nostalgiczne róże parkowe

cien róże

Róża będąca prawdziwą ozdobą ogrodu! Kwiaty w kolorze wiśni zbudowane są aż z ok. 100 płatków, mocno zbite wyglądają jak małe beczułki. Do tego zebrane w duże kwiatostany (na pędzie po kilkanaście sztuk) robią wyjątkowe wrażenie. Kwiaty trzymają się na krzaku długo a te, które przekwitną trzeba usuwać. Odmiana posiada elegancki owocowy zapach jednak wieczorem i rankiem jest słabiej wyrazisty. Red Eden Rose wybitnie preferuje słoneczne miejsca, osłonięte od wiatru, zaciszne, w których obficiej kwitnie a krzew lepiej się rozwija. Kwiaty niestety bardzo słabo znoszą deszczową pogodę ze względu na duża ilość płatków. Jeżeli to możliwe wskazane jest nawet przykrywanie roślin w w czasie deszczu by uchronić kwiatostany od wilgoci. Pędy sztywne, wzniosłe i gałęziste z dużą ilością kolców. Liście zielone, gęste, półmatowe. Odporność na choroby dość dobra. Wymaga zabezpieczenia na zimę.

Zastosowanie: rabaty i kwietniki, do kompozycji z innymi roślinami ozdobnymi jak i pojedyńczych nasadzeń. Do zazieleniania ścian, ogrodzeń. Z kwiatów ściętych z całym kwiatostanem otrzymujemy doskonałe bukiety do wazonu, flakonu.

Synonimy: Eric Tabarly, Rouge Pierre de Ronsard, Red Pierre

Nagrody: Los Angeles Roses Society USA, 2005

Rośliny rodzicielskie: siewka Cappa Magna × Ulmer Münster

zalety róży parkowej Red Eden Rose

roże parkowe Red Eden Rosered eden rose róże parkowe

Opinie o produkcie (0)

Nasz sklep internetowy powstał z myślą o Tobie. Byś mógł zakupić wysokiej jakości sadzonki róż bezpośrednio od producenta. Szkółka Róż Rozaria to wielopokoleniowe gospodarstwo ogrodnicze specjalizujące się w uprawie róż. Wysyłkowa sprzedaż róż prowadzona jest z "gołym korzeniem" jesienią oraz wiosną w doniczkach. Róże to nasza specjalność.

Wszystkie teksty, zdjęcia, reklamy i inne informacje o produktach widoczne na rozaria.pl, w szczególności ich opisy, parametry użytkowe oraz ceny, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Zawartość rozaria.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.

Użytkowanie www.rozaria.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy Shoper.pl