DAME de COEUR

WIELKOKWIATOWE
9.5
PLN
DAME de COEUR
DAME de COEUR 2 2.71571
DAME de COEUR
instore_only
Dostępność:
Jesień 2015
Cena: 9,50 zł
Cena netto: 9,50 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 14)
 DAME de COEUR - mocno czerwone róże wielkokwiatowe

roze cień

Dame de Coeur to rzeczywiście prawdziwa Dama Serca. Jest klasycznym przykładem mieszańca herbatniego. Ze względu na swe walory szeroko rozpowszechniona w zachodniej Europie. Ma trwałe wiśniowo-czerwone kwiaty. Pojawiają się pojedynczo albo w grupach do 4 szt. na długich, mocnych pędach, co sprawia, że doskonale nadają się do ścinania. Z pewnością w niepowtarzalny sposób ozdobią nasze mieszkanie stojąc w wazonie. Obfite i równie dobre powtórne kwitnienie. Krzewy osiągają wysokość 100 cm. Są bardzo gęste, proste, harmonijne. Liście ciemno-zielone, błyszczące. Kolce gęste. Wymaga ochrony przed chorobami grzybowymi. Dobra odmiana do ogrodu, którą swobodnie można łączyć z innymi różami i trawiastymi bylinami.

Zastosowanie: na większe rabaty i kwietniki, na kwiat cięty, w parkach i ogrodach, w miejscach reprezentacyjnych

Synonimy:  Dama di Cuori, Herz-Dame, Queen of Hearts, Röd Peace

Nagrody: Najpiękniejsza Róża Wystawy - VI Święto Róż Końskowola, 2003;

Rośliny rodzicielskie: Peace × Independence

Pochodzenie: Lens, Belgia, 1958

zalety róży dame de coeur

róża dame de coeur

roza dame de coeur

Opinie o produkcie (2)

Jadwiga Wojtalik
29 kwietnia 2013

Zamówione róże otrzymałam bardzo szybko dobrze zapakowane,tylko jedna z tych róż ma pączki na jednej gałązce.Może jeszcze coś wypuści,pozostałe bardzo ładnie wypuszczają.


Urszula Żachowska
29 maja 2014

Zamówienie zrealizowano bardzo szybko, róże dostarczono odpowiednio zabezpieczone i w bardzo dobrym stanie. Dziękuję. Urszula Ż. - Zgorzelec


Nasz sklep internetowy powstał z myślą o Tobie. Byś mógł zakupić wysokiej jakości sadzonki róż bezpośrednio od producenta. Szkółka Róż Rozaria to wielopokoleniowe gospodarstwo ogrodnicze specjalizujące się w uprawie róż. Wysyłkowa sprzedaż róż prowadzona jest z "gołym korzeniem" jesienią oraz wiosną w doniczkach. Róże to nasza specjalność.

Wszystkie teksty, zdjęcia, reklamy i inne informacje o produktach widoczne na rozaria.pl, w szczególności ich opisy, parametry użytkowe oraz ceny, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym.
Zawartość rozaria.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.

Użytkowanie www.rozaria.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy Shoper.pl