Zasugeruj Temat

Nasz Blog powstał w odpowiedzi na częste pytania naszych klientów związanych z uprawą i pielęgnacją zakupionych róż. Ale jesteśmy otwarci również na głosy wszystkich mających zarówno styczność z różami jak i dopiero myślących o ich zakupie.

Jeżeli masz problem związany z różami, którego rozwiązania nie możesz znaleźć na blogu ani w całym internecie napisz do nas. Jeżeli tylko będziemy mogli (biorąc pod uwagę naszą wiedzę) postaramy się przedstawić rozwiązanie w oddzielnym artykule.

Jeżeli natomiast masz wątpliwości bądź uwagi dotyczące zagadnień poruszanych w artykułach, daj nam znać o tym w komentarzach poniżej. Jeżeli rozwiązanie okaże się proste, opiszemy je w odpowiedzi na komentarz, jeżeli sprawa będzie wymagała szerszej odpowiedzi będzie to okazja by powstał nowy artykuł.

Z założenia blog jest otwarty na wszystkich i służyć ma jako forum wymiany doświadczeń więc w udzielaniu pomocy liczymy również na odzew wszystkich czytelników bloga.

Opisując swój problem postaraj się zrobić to jak najbardziej dokładnie, zwiększasz w ten sposób szansę na to, że odpowiedź na Twoje pytanie będzie pełna i wyczerpująca temat.

Jeśli chcesz zostać jednym ze współtwórców Blogu, zapoznaj się z informacjami w jaki sposób możesz to zrobić.

7 thoughts on “Zasugeruj Temat

 1. Witam,
  kupilam dwie roze na pniu, ale nie mam odrodu by je wysadzic do gruntu, w jakich donicach najlepiej je hodowac? Czy potrzebuja te roze miec „dziurki” w doniczkach, czy moze byc hodowana w donicy bez „dziurek”?

  Bede wdzieczna za informacje.
  Pozdrawiam
  Lena

 2. dzień dobry, piszę z prośbą o poradę o ratunek dla róży, którą podgryzła nornica
  kilka dni nie było mnie w domu i po powrocie zastałam zwiędnięte pędy z pąkami i liściami, wokól korzeni dziury
  akurat jest dośc chłodno i wilgotno czy jest szansa na uratowanie rośliny? proszę o radę

 3. Trzeba zlikwidować nornicę a róże krótko przyciąć. Jak będzie miała Pani szczęście to się zregenerują i zaczną rosnąć od nowa.

 4. Bardzo serdecznie witam, chcę nabyć u Państwa róże rabatowe 10 sztuk stanowisko południe nad tymi różami rośnie winogron na stelażu o wys. 2,20 m dwa wąsy ciągnące się na całej długości .Oglądając ofertę wybrałam takie róże: casanowa, kronenburg, lady rose, folklore, poulman, mister lincoln, chopen, hot chocolate, poguet parfait, red leonardo, oranges and lemons. Bardzo proszę o poradę, jeśli stanowisko nie odpowiada dla wybranych róż proszę o propozycję. Potrzebuję też róży pnącej – stanowisko północnowschodnie ? słońce rano do godz. 11 latem. Wybrałam Papi delbart proszę o poradę lub nową propozycję Wszystkie róze potrzebuję do nasadzenia jesiennego tego roku. Bardzo proszę o szybką propozycję. Z góry serdecznie dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *